Wolna wola - jako 3 element funkcjonowania człowieka

sowka
Posty: 1310
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Wolna wola - jako 3 element funkcjonowania człowieka

Postautor: sowka » 21 maja 2021, 21:54

Wolna wola z braćmi Rodzeń :D
https://www.youtube.com/watch?v=kidSitqRM20
sowka
Posty: 1310
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Wolna wola - jako 3 element funkcjonowania człowieka

Postautor: sowka » 30 maja 2021, 0:17

WOLNA WOLA = ŚWIADOMOŚĆ = ZDOLNOŚĆ ANALIZOWANIA ......
:!: Najnowsze sondaże pokazują ogromny spadek zainteresowania szczepionkami na COVID-19.
Liczba osób świadomych, co do szczepionek na COVID-19, które są EKSPERYMENTEM MEDYCZNYM, wzrosła w ostatnim czasie gigantycznie.
Portal medonet.pl donosi, że 40-50% Polek i Polaków raczej się nie zaszczepi. Portal przedstawia różnego rodzaju formy analizy przeprowadzonego sondażu, jednak reasumując możemy napisać, że to jest wartość 40-50%. Jeżeli zauważymy, że portal ten jest portalem z mainstreamu, to wynik 40-50% jest wynikiem zapewne wysoce zaniżonym. Czy tak rzeczywiście może być? To możliwe, bo portal Kontrowersje.net opublikował artykuł z informacją, że tylko 39,82% Polek i Polaków chce się zaszczepić.
To całkowita klęska pandemicznej propagandy!
https://wolnemedia.net/pis-sie-przelicz ... agandowej/

kufel10
Moi znajomi w dużej mierze się poźgali, to taki narodowy test na inteligencję.
Chorych na dawida w rodzinie nie było ale na serce kilku zmarło. Tak więc żryjta dalej w maklonaldach i u pana hansa w sklepie a później cyk na kanapę w bloku i 10 godzin seriali. To kolejny test na iq.

29.05.2021 14:33
Szwęda
Prawie 40% polskiego społeczeństwa chce poddać (poddało się) się eksperymentalnej modyfikacji genetycznej a w późniejszym czasie w którejś z następnych szpryc zapewne zaczipowaniu na całe życie!!! To jest klęska ale nie pisu lecz ogromna klęska narodu polskiego!!! A w niedalekiej przyszłości kiedy nastąpią, a na pewno nastąpią masowe skutki negatywne – to będzie największa tragedia narodu polskiego i depopulacja na niespotykana skalę!!!
kufel10,
Myślę, że tv, ścierwojadstwo i inne aberracje to jeszcze pół biedy, a wyszprycowanie się to jest jakby apogeum tego jak piszesz testu i to jest doskonały test, bo nie tylko na inteligencję (standardowy test IQ jest bardzo płytki i płaski) ale znacznie dogłębniejszy – zauważ, że wyszprycowała się również część naprawdę inteligentnych i silnie wykształconych ludzi (znam takich osobiście!), także ludzi twórczych i z otwartymi głowami – tak więc pozostaje jeszcze grupa ludzi będąca w pewnym sensie jakby ponad – może to chodzi o coś więcej, o jakiś typ samoświadomości, duchowości itd. Może ludzkość okaże się lepsza w niedalekiej przyszłości… jeżeli nie podda się dehumanizacji.
sowka
Posty: 1310
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Wolna wola - jako 3 element funkcjonowania człowieka

Postautor: sowka » 30 maja 2021, 1:42

RC - Just Say No - PRZEKAZ MUZYCZNY :!:
Po prostu powiedz nie
https://www.youtube.com/watch?v=Dzuw1ovpCMs&t=117s
sowka
Posty: 1310
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Wolna wola - jako 3 element funkcjonowania człowieka

Postautor: sowka » 23 cze 2021, 12:10

Oto jak może wyglądać rezygnacja ze swobód obywatelskich!
Obecnie trwa debata odnośnie zalet i wad paszportów medycznych.

:lol: W tym filmie dowiesz się, jak to jest oddać swoją wolność, w tym prawo do tajemnicy medycznej.
https://www.youtube.com/watch?v=Fi0akc01XRY
sowka
Posty: 1310
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Wolna wola - jako 3 element funkcjonowania człowieka

Postautor: sowka » 09 sie 2021, 11:45

„Chcą zastąpić naszą wolę”
https://www.orwell.city/2021/08/god-gene.html (TŁUMACZ TLANSLATOR)

1/ Genetyk Dean Hamer przeprowadził kilka badań związanych z genem VMAT2, lepiej znanym jako gen Boga. Według jego badań połączenie z boskością jest zakodowane w naszym DNA. https://rumble.com/vkuww2-dean-hameron- ... -gene.html
Genetyk Dean Hamer mówi o tym, jak tłumić gen VMAT2 w celu ograniczenia zachowań religijnych za pomocą szczepionek.
Na konferencji zorganizowanej w Pentagonie w 2005 r. mówił o tym, jak można zmniejszyć ekspresję tego genu u religijnych fundamentalistów.
Według niego proces ten można przeprowadzić za pomocą szczepionek.
Chociaż ten wykład jest już dobrze znany wśród tych, którzy badali, co elita zaplanowała dla ludzkości , dla reszty populacji jest to wciąż nieznana informacja. Tłumienie genu VMAT2 oznaczałoby nie tylko, że jednostka nie będzie wyrażać skłonności do religii, ale przestanie poznawczo kwestionować autorytet. Innymi słowy, podmiot, który miał zahamowany ten gen, jest całkowicie podatny na manipulacje i łatwo podlega jakiejkolwiek dyscyplinie. Całkiem atrakcyjne marzenie dla elity, która za wszelką cenę dąży do kontroli .
To sprawdzona rzeczywistość. Nie jest nierozsądne myśleć, że oprócz grafenu i innych bzdur, które wchodzą w skład szczepionek , istnieje wyspecjalizowana nanotechnologia, która stara się złamać wolę ludzi.

2/ Dr Luis Marcelo Martínez i Ricardo Delgado o nanotechnologii w szczepionkach
W związku z tym Ricardo Delgado z La Quinta Columna i genetyk dr Luis Marcelo Martinez omówili tę kwestię kilka dni temu.
Dr Luis Marcelo Martínez: Światowe Forum Ekonomiczne. O co w tym wszystkim chodzi? Wszystko to jest już napisane i jest częścią tak zwanej agendy 20/30. Jest już napisane i mówią ci o tym. Światowe Forum Ekonomiczne mówi, że za dziesięć lat nikt niczego nie będzie miał i nie będzie z tego zadowolony.
I że będą kontrolować nawet twoje myśli. Jak przejmujesz kontrolę nad myślami człowieka? Czy taki jest cel nanotechnologii stosowanej w tych szczepionkach? Czy jest to kontrola ludzkiej myśli i woli? Z bioelektrycznego punktu widzenia, poprzez nanoboty i modulację zachowań poprzez manipulacje genetyczne. Pytanie, które zostało zadane na świecie.
Gen VMAT2 koduje produkcję GABA. GABA (kwas gamma-aminomasłowy) jest kluczowym neuroprzekaźnikiem zaangażowanym w ludzkie zachowanie i wolę. Jeśli wyciszysz ten gen, sprowadzisz ludzką wolę do poziomu psa. I zrobili to jako sposób radzenia sobie z fundamentalizmem religijnym.
Ricardo Delgado: To słynny gen Boga, który po rozszyfrowaniu tak zwanego genomu w 2001 roku został w jakiś sposób wyizolowany.
Ten słynny VMAT2 był jak ten związany z fundamentalizmem religijnym.
Słynny „gen Boga”. I został przetestowany. Przeprowadzony eksperyment polegał na zmieszaniu koronawirusa dokładnie z wirusem grypy. Widziałem konferencję. I wtedy zaobserwowano, że w pewnym obszarze mózgu podwzgórza osoba rozwinęła mniej niż gen fundamentalistów religijnych. Powiedzmy, że było mniej gwałtowne. Jakby naprawdę... Chcą przesłonić naszą wolę. Nie tylko duchowa, ale cała wola.
Dr Luis Marcelo Martínez: Właściwie wiemy o tym, ponieważ istnieje wiele artykułów naukowych, z których można użyć wektorów wirusowych. I możesz modulować ekspresję genów. Absolutnie. Innymi słowy, nie mówię o nowości. Nie zgaduję niczego. My, genetycy, wiemy o tym.
sowka
Posty: 1310
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Wolna wola - jako 3 element funkcjonowania człowieka

Postautor: sowka » 08 wrz 2021, 11:24

Edyta Górniak & Tomasz Kierzkowski - ROZMOWA NAD JEZIOREM
https://www.youtube.com/watch?v=3jMzaf7pBpc
sowka
Posty: 1310
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Wolna wola - jako 3 element funkcjonowania człowieka

Postautor: sowka » 12 paź 2021, 23:54


Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości