Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: Paula » 25 lip 2021, 17:42

Na temat obecności tlenku grafenu w "preparacie eksperymentalnym" pisała już sporo Sowka.
Ja chciałabym natomiast krótko podkreślić jak duże spustoszenie może poczynić w organizmie ludzkim.
Powoduje:
1. Stres oksydacyjny.
2. Zaburzenia w cyklu komórkowym.
3. Nasilenie apoptozy komórek.
4. Uszkodzenia DNA.
5. Liczne zmiany degeneracyjne w tkankach.
6. Obniżenie zdolności reprodukcyjnych.
7. U potomstwa obniżenie żywotności komórek w porównaniu do pokolenia rodzicielskiego, a co za tym idzie tlenek grafenu może powodować wielopokoleniowe negatywne skutki.

Natomiast poniżej przedstawię Wam wskazówki od Bogusia jak zminimalizować negatywne działania przyjęcia "preparatu", a co za tym idzie podnieść poziom glutationu, co pozwoli obniżyć poziom stresu oksydacyjnego.
1. NAC(N-acetyl-L-cysteina) ok. 3600 mg dziennie dla średniego gościa, jak to powiedział Boguś ;) , czyli 5-6 kapsułek po 600 mg.
2. Niacyna lub jeżeli ktoś nie toleruje efektu flush, wtedy niacynamid, 3×500mg dziennie.
3. Witamina C 3-5 g w dawkach podzielonych w ciągu dnia.
Koniecznie do tego lizyna, ok. 1200 mg dziennie.
4. Bor 20 mg dziennie.
5. Magnez ok. 2g na dobę, może być cytrynian, glicynian, taurynian.
6. Jod(płyn Lugola). Tu kieruję do zapoznania się z tematem o jodzie, gdzie Boguś zamieścił sporo wskazówek.

W trakcie oczyszczania, z powodu pozbywania się bromu należy zadbać o to, aby przyjmować sól kamienną(kłodawską na przykład), Boguś zalecał minimum 5 g dziennie.
Z kolei z powodu pozbywania się fluoru, może wystąpić złe samopoczucie, które Boguś zaleca neutralizować roztworem zawierającym 20 ml wody i 20 ml octu spirytusowego.

Jako, że głownym celem będzie zredukowanie stresu oksydacyjnego, należy koniecznie zadbać o jodolipidy, które wbudowując się w błony otaczające mitochondria, uszczelnią je. Jak wiemy mitochondria to zdecydowanie największe źródło wolnych rodników, a zatem odpowiednio uszczelnione błony spowodują zmniejszenie w znacznym stopniu stresu oksydacyjnego.
Aby nie zabrakło nam jodolipidów, trzeba pamiętać o przyjmowaniu boru, jodu oraz oleju wysokolinolenowego, na przykład Capite Humorem(wystarczy nawet 1 łyżka dziennie).
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 25 lip 2021, 18:46

Skoro Paula załozyla ten wątek to wkleje ten wywiad jeszcze tu :

Wywiad Dr Judy Mikovits - 21.07.2021
Jak uleczyć niepożądane powikłania wynikającym ze wstrzyknięcia szczepionki.
Czym są te szczepionki mRNA.
Dr Judy Mikovits, jeden z najbardziej wykwalifikowanych ekspertów na świecie rozmawia ze Stew Petresem bez cenzury.
https://rumble.com/vk5wlo-drjm-xsp-sho-nappl-mp-4.html
Ostatnio zmieniony 25 lip 2021, 20:02 przez sowka, łącznie zmieniany 1 raz.
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 25 lip 2021, 19:35

Dla poszerzenia wiedzy
dr José Luis Sevillano proponuje leczenie pacjentów cynkiem , glutationem i N-acetylocysteiną
Profilaktyczne leczenie przeciwutleniaczami w celu detoksykacji tlenku grafenu
https://www.orwell.city/2021/07/prevent ... dants.html

Miej N-acetylocysteinę i glutation w domu.
https://www.orwell.city/2021/07/NAC-glutathione.html
SZYBKIE TŁUMACZENIE FRAGM. - TLANSLATOR
Jak stwierdzono w poprzednich artykułach, La Quinta Columna kontynuuje badania nad tym, jak pomóc organizmowi wyeliminować nadmiar tlenku grafenu, zanim spowoduje on powikłania zakrzepowe i sercowo-naczyniowe.
Właśnie we wczorajszym wywiadzie przeprowadzonym z Ricardo Delgado przez kanał La Caja de Pandora ten temat był poruszany.
Zapytano go wprost, jakie istnieją sposoby leczenia osób, które chcą pozbyć się tego toksycznego materiału .
Carlos (La Caja de Pandora): Korzystając z okazji, chciałbym zapytać o propozycje dla osób zarażonych tym rzekomym wirusem, niezależnie od tego, skąd pochodzi.
Ricardo Delgado: „Tak, cóż, odkryliśmy, że od lutego 2020 r. do września 2020 r. COVID-19 był leczony, oprócz iwermektyny i hydroksychlorochiny, głównie N-acetylocysteiną, a także bezpośrednio glutationem . Dlaczego? Teraz rozumiemy zupełnie dobrze, dlaczego to zadziałało. I spójrzcie, jak to działało: działało poprzez hamowanie lub zmniejszanie burzy cytokinowej; hamowanie zespołu pozapalnego. To znaczy zmniejszanie go, eliminowanie zjawiska koagulacji zakrzepowej . Kiedy masz lek, lek lub suplement — ponieważ jest to suplement diety — który działa na wszystkie objawy i obraz kliniczny choroby, właśnie dlatego, że działa na czynnik etiologiczny, który powoduje chorobę.

Odkryliśmy, że glutation redukuje i utlenia się, czyli eliminuje tlenek grafenu . Dlatego jesteśmy przekonani, że to właśnie tlenek grafenu był przyczyną choroby COVID-19, która została wprowadzona po cichu i ukradkiem w ramach ogólnoświatowej kampanii przeciw grypie 2019. I wywołali, wraz z kolejnymi licytacjami elektromagnetycznymi, które wszyscy znają — ze słynnym włączeniem 5G, testami — modną chorobą.

....Gdy glutation jest wysoki, nie mamy problemu, ale gdy tlenek grafenu w równowadze przekracza poziom glutationu, powoduje załamanie się układu odpornościowego i wywołuje burzę cytokinową. A jak tlenek grafenu przewyższa glutation? Cóż, przez wzbudzenie elektroniczne . Oznacza to, że bombarduje ją, utlenia ją szybciej, a równowaga między utleniaczami i przeciwutleniaczami w organizmie jest znacznie wyższa dla tych pierwszych, tym samym szybko wywołując chorobę.

A po naciśnięciu małego przycisku, który aktywuje 5G , wiedzą, kiedy nadchodzi fala, druga, trzecia... Wariant Delta, Lambda... Wariant Delta to kolejna aktywacja anten 5G, i dlatego musimy być ostrożni. Następnie zauważ, że poziom glutationu jest niski dokładnie od 65 roku życia, w tym wieku zapasy glutationu drastycznie spadają . A która populacja jest najbardziej dotknięta COVID-19? Cóż, to głównie populacja starsza, prawda?

Poziomy glutationu u niemowląt i dzieci są bardzo wysokie, a COVID-19 prawie nie wpływa na populację niemowląt .
Poziomy glutationu są niezwykle niskie u osób otyłych i z tego powodu populacja otyłych jest jedną z najbardziej dotkniętych przez COVID-19.
Poziom glutationu jest bardzo wysoki u osób intensywnie uprawiających sport i jak widzimy, populacją docelową, która jest najmniej karana przez COVID-19, są sportowcy.

Wszystko, wszystko prowadzi nas do przekonania, że N-acetylocysteina zadziałała, ponieważ redukowała – jako że jest endogennym prekursorem glutationu – bezpośrednio tlenek grafenu.
Więc kiedy leczeni glutationem bezpośrednio dożylnie – a nawet doustnie – lub N-acetylocysteiną w dawce 600 mg lub wyższej, ludzie w ciągu kilku godzin zaczęli odzyskiwać nasycenie tlenem, ponieważ oczywiście podnoszą poziom glutationu, aby poradzić sobie z toksyną który został wprowadzony lub został podekscytowany, mówiąc elektronicznie.

Ciekawe, Carlos, że 17 czerwca Światowa Organizacja Zdrowia, za pośrednictwem FDA, chciała zakazać komercjalizacji N-acetylocysteiny, która jest na rynku od 57 lat. Kiedy to się stało, pomyśleliśmy, że to dziwne. Tylko dlaczego? Powiedziano nam o wszystkich rzeczach, które sprawiają, że szczepionka traci skuteczność, takich jak etanol. Kiedy mówiono, że nie powinniśmy pić ani kropli alkoholu, pomyśleliśmy, że może to być spowodowane tym, że etanol zmiecie kapsułkę lipidową, do której ma trafić mRNA . Być może był to tlenek grafenu zamknięty w kapsułkach, aby osiągnął poziom neuronalny i nic związanego z DNA, jak początkowo sądziliśmy. Jeśli usuniemy etanol — z alkoholem etylowym — z kapsułki, to dlatego powiedziano nam, aby nie spożywać ani kropli alkoholu podczas leczenia szczepionką. Ponieważ bez kapsułki tlenek grafenu jest całkowicie wystawiony na bezpośredni atak neutrofili organizmu . Możliwe, że była to reakcja zakrzepowa, której doświadczyło wiele osób i być może później udało im się uratować życie. Nie ma odpowiedzi immunologicznej, jak myślą ludzie.

Potem powiedziano nam, żeby się nie opalać, nie opalać się nadmiernie, bo to również zmniejsza skuteczność szczepionki. Cóż, słońce jest związane z witaminą D, a witamina D jest również związana z glutationem. Gdy jest niski glutation, witamina D jest również niska, więc dlatego pacjenci COVID mają niski poziom witaminy D . Zatem stymulując organizm do wydzielania glutationu zewnętrznie lub uzupełniająco poprzez wprowadzenie suplementacji, z pewnością uratuje to życie. Istnieją na ten temat badania kliniczne.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2021, 9:40 przez sowka, łącznie zmieniany 1 raz.
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 25 lip 2021, 21:34

Tlenek grafenu ma właściwości ferromagnetyczne, co zauważyli polscy naukowcy, badając ten materiał.
Poniżej streszczenie pracy doktorskiej:
Instytut Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk
Praca doktorska mgr inż. Roman Strzelczyk
Promotor: dr hab. Maria Augustyniak – Jabłokow
Zakład Nadprzewodnictwa i Przemian Fazowych Poznań 2017

https://www.ifmpan.poznan.pl/documents/ ... czenie.pdf
Streszczenie
Przedstawiona rozprawa doktorska zawiera wyniki badań własności magnetycznych czystego grafenu, redukowanych termicznie i chemicznie tlenków grafenu, tlenku grafenu oraz częściowo uwodornionego grafenu.
Celem tych badań było określenie warunków występowania i obserwacji przewidywanego teoretycznie magnetyzmu grafenu i jego pochodnych, wykazanie, że jest to właściwość badanych materiałów, określenie natury uporządkowania magnetycznego dla każdego z badanych materiałów i określenie stabilności obserwowanych zjawisk.
Własności magnetyczne badane były za pomocą Rezonansu Ferromagnetycznego obserwowanego na spektrometrze Elektronowego Rezonansu Paramagnetycznego oraz magnetometrii wibracyjnej VSM i SQUID (Superconducting Quantum Interference Device)
Badania magnetometryczne pozwoliły na uzyskanie zależności magnetyzacji od temperatury oraz od przyłożonego pola magnetycznego. Ponadto, na podstawie analizy widm rezonansu ferromagnetycznego rejestrowanych w temperaturach 4,2 –300 K otrzymane zostały temperaturowe zależności ich intensywności, która jest proporcjonalna do podatności magnetycznej.
Badania magnetyczne uzupełnione zostały szeregiem metod mających na celu pełniejsze scharakteryzowanie badanych materiałów. Wśród nich znalazły się: Skaningowa Mikroskopia Elektronowa, Rentgenowska Spektroskopia Fotoelektronów, Spektroskopia Podczerwieni, Mikroskopia Sił Atomowych, w trybach topograficznym oraz sondy Kelvina.
Stwierdzona różnymi metodami wysoka czystość badanych materiałów oraz wewnętrzna spójność wyników pozwoliły stwierdzić, że magnetyzm tych materiałów jest ich wewnętrzną własnością. Porównanie wyników otrzymanych metodami rezonansu ferromagnetycznego i magnetometrii pozwoliło na uzyskanie pełnego obrazu uporządkowania magnetycznego w materiałach grafenowych. Obserwacja jednowymiarowego magnetyzmu krawędziowego wymaga nie tylko próżni, ale i przestrzennego rozdzielenia płatków. Ferromagnetyzm krawędziowy tlenku grafenu, w formie wysuszonego na powietrzu papieru, istnieje dzięki niewysyconym stanom krawędziowym w zamkniętych porach tego materiału. Względna stabilność dwuwymiarowego uporządkowania ferromagnetycznego w częściowo uwodornionym grafenie związana jest z niską efektywnością oddziaływań RKKY (Ruderman – Kittel-Kasuya – Yoshida) spowodowaną obecnością defektów magnetycznych w obszarach nieuwodornionych.
Własności magnetyczne badanych materiałów są zgodne z teoretycznymi przewidywaniami. Jednak w kilku przypadkach obserwowane zjawiska nie były wcześniej przewidziane. Przykładem jest tendencja do ferromagnetycznego uporządkowania centrów paramagnetycznych rozproszonych na powierzchni chemicznie redukowanego tlenku grafenu i częściowo uwodornionego grafenu.
Badania wykazały również, że powierzchniowy nieporządek stabilizuje uporządkowanie ferromagnetyczne.
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 25 lip 2021, 23:12

Czy tlenek grafenu można zidentyfikować za pomocą badań krwi ?
https://www.orwell.city/2021/07/graphen ... tests.html
Za pomocą testu D-dimerów można wykryć obecność ferrytyny w ilościach zbliżonych do 500 mcg, co wskazuje na obecność niedawno powstałych skrzepów , tlenek grafenu ma właściwości trombogenne , ponieważ jest to obcy czynnik, który agresywnie wnika do organizmu i który organizm próbuje w jakiś sposób uwięzić, aby nie przechodził dalej do kolejnych części.
Test D-dimerów mierzy ilościowe oznaczenie białka zwanego fibryną.
D-dimer powyżej 300 lub 400 mikrogramów na litr to innymi słowy: jest koagulacja

https://www.webmd.com/dvt/what-is-the-d-dimer-test
Test D-dimerów to badanie krwi, które można wykorzystać, aby wykluczyć obecność poważnego zakrzepu krwi.
Kiedy zostaniesz skaleczona/ny, twoje ciało robi kilka kroków, aby skleić krew .
To normalna część gojenia – bez niej nadal będziesz krwawić i będziesz miał o wiele poważniejszy problem, z którym będziesz musiał sobie poradzić.
Gdy krwawienie ustanie, nie potrzebujesz już skrzepu. Więc twoje ciało wykonuje serię kroków w przeciwnym kierunku i rozbija skrzep.
Na koniec, we krwi unoszą się resztki substancji, ( tak jak pył na budowie )
Jedna z tych resztek nazywa się D-dimer. To część białka . Zwykle po krótkim czasie znika.
Ale możesz uzyskać wysoki poziom D-dimeru we krwi, jeśli masz duży skrzep, np. taki jak przy zakrzepicy żył głębokich ( DVT ).
W przypadku DVT masz zakrzep głęboko w jednej z żył, zwykle w nogach, co może prowadzić do poważnych problemów.
Lekarz może użyć tego testu, który sprawdza poziom D-dimeru we krwi, aby dowiedzieć się, czy możesz mieć zakrzepy krwi.zajrzałam więc na ofertę Alablaboratoria
https://www.alablaboratoria.pl/badanie/ ... imery_g49_
oraz
W monitorowaniu infekcji zaleca się wykonywanie badań diagnostycznych, które pomagają ocenić stan pacjenta oraz postęp kliniczny choroby.
https://www.alablaboratoria.pl/pakiet/1 ... ra_6_bada_
https://www.alablaboratoria.pl/pakiet/1 ... ra_8_bada_
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 26 lip 2021, 9:53

DLA DOCIEKLIWYCH
Grafen odbiera i wzmacnia fale Thz – uszkadzając tym samym komórki
https://babylonianempire.wordpress.com/ ... -fale-thz/
https://www.europapress.es/ciencia/labo ... 05125.html
Wzmacniacz częstotliwości oparty na grafenie pozwoli wykorzystać nieuchwytne długości fal terahercowych do komunikacji, umożliwiając tworzenie rewolucyjnych technologii.
Fale terahercowe (THz) mieszczą się w zakresie częstotliwości światła między mikrofalami a podczerwień, ale ze względu na ich niską energię naukowcy nie byli w stanie wykorzystać ich potencjału. Zagadka znana jest w kręgach naukowych jako luka terahercowa.
Nowy sposób wzmacniania promieniowania THz za pomocą grafenu.
https://www.unipress.waw.pl/index.php?o ... 19&lang=en

Patent chiński: Szczepionka rekombinowana przeciwko koronawirusom z wykorzystaniem tlenku grafenu jako nośnika
https://babylonianempire.wordpress.com/ ... dzin-temu/

https://babylonianempire.wordpress.com/ ... o-nosnika/
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 29 lip 2021, 23:03

Dr.Wojciech Karwowski daje nam rozwiazania i cenne podpowiedzi choc nie mówi wprost , polecam zapoznać sie z tym wywiadem :idea:
Jak się przygotować organizm do "jesieni" ... do tej "jesieni"
https://www.facebook.com/WJKarwowski/vi ... 31/?t=2760
sowka
Posty: 1691
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 30 lip 2021, 17:25

Bądź ostrożny z rezonansem magnetycznym, jeśli jesteś zaszczepiony!
https://www.orwell.city/2021/07/mri.html
MRI dotyka szerokiego zakresu widma elektromagnetycznego.
Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że wzbudza materiał zwany tlenkiem grafenu

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości