Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

sowka
Posty: 1704
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 30 gru 2021, 14:20

W mojej rodzinie mam przypadek bezzsenności i ataków lękowych po dwóch dawkach szprycy , starsza osoba nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować dlatego wklejam tu ten art.
Halucynacje, lęk, zaburzenia snu, psychoza i samobójstwo to tylko niektóre z kilku zaburzeń psychicznych po zastrzykach COVID, które zgłoszono w ponad 100 000 przypadków.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... -na-covid/
sowka
Posty: 1704
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 02 sty 2022, 21:18

Pogotowie Antysepsowe czyli co zrobić gdy pacjent umiera bo wszystkie leki zwiodły
https://zdrowapolska.org.pl/index.php?o ... Itemid=180
POGOTOWIE ANTYSEPSOWE służy pomocą każdej potrzebującej osobie przebywającej w szpitalu, której życie jest zagrożone z powodu sepsy.
Tylko i wyłącznie dla takich osób dedykowana jest ta akcja pomocy!
Pomoc jest całkowcie darmowa i bez żadnych zobowiązań..
Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
Centrala: 18 262 20 85

Na mapie proszę odnaleźć punkt najbliższy swojej miejscowości i kliknąć na jej niebieski znaczek. Pojawi się nazwa miejscowości, imię ochotnika i jego trzycyfrowy wewnętrzny numer telefonu (XYZ), który będzie potrzebny, gdy zadzwonimy na centralę.
Po wybraniu numeru centrali usłyszycie głos automatycznej sekretarki z informacją głosową. Wówczas wybieramy numer wewnętrzny ochotnika, który odczytaliśmy z mapy.

Wybierając numer ochotnika łączymy się z jego numerem KOMÓRKOWYM. Ochotnik nie ma możliwości oddzwonienia. Nie zna numeru osoby dzwoniącej, ale numer osoby dzwoniącej zapisany w logach centrali.
CZYLI: wybieramy 18 262 20 85 + 1 + XYZ. Numer 1 i numer ochotnika można wybierać juz w czasie zapowiedzi automatycznej sekretarki.UWAGA: Osoby, które nie są w stanie zagrożenia życia a chciałyby mieć u siebie Ascorbinian Sodu
mogą go nabyć na stronie

https://ukryteterapie.pl/askorbinian-so ... gKR-_D_BwE
sowka
Posty: 1704
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 06 sty 2022, 14:25

Barbara Kazana - Naturoterapia
STROFANTYNA - Jak zatrzymać zawał serca?
https://www.youtube.com/watch?v=ntOVLlEu5-4
Temat strofantyny i powstrzymania zawału serca poruszałam już kilkakrotnie ale uważam, że warto poświęcić temu zagadnieniu jeszcze jeden film!
Bardzo chciałabym aby w Polsce był powszechny dostęp do tego naturalnego glikozydu.
Na razie musimy ciągle sprowadzać strofantynę z Niemiec. Pomyślcie, ile ludzkich istnień udałoby się uratować gdyby każdy z nas mógł bez problemu kupić ją w aptece!
Ten film jest moim apelem do Was! Jest nas tu już prawie 100 tysięcy! Razem mamy wielką siłę sprawczą - możemy więc spowodować, że strofantyna wróci do aptek, a kto wie, może nawet do szpitali , karetek i lekarskich gabinetów!
https://www.youtube.com/watch?v=ntOVLlEu5-4
https://zdrowiewpraktyce.pl/choroby-cyw ... y-168.html
sowka
Posty: 1704
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 15 sty 2022, 11:22

...nie można całego środowiska lekarskiego wrzucać do jednego worka, bo można pomieszać diament z gruzem...

DR.Bodnar - Covid da się leczyć!
https://www.youtube.com/watch?v=XISLfexpmyc&t=42s
sowka
Posty: 1704
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 15 sty 2022, 11:26

„Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza w kwietniu 2020 r.) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną”.
Iwermektyna „działa we wszystkich fazach” COVID według ujawnionych dokumentów wojskowych DARPA
https://legaartis.pl/blog/2022/01/13/iw ... ojskowych/
inne żródło tej informacji
https://www.zerohedge.com/covid-19/hidd ... mpaign=413
sowka
Posty: 1704
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 17 sty 2022, 0:28

Jak zrobić wlewy dożylne z witaminy C - JERZY ZIĘBA
https://odkrywamyzdrowie.pl/post/jak-zr ... witaminy-c
sowka
Posty: 1704
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 19 sty 2022, 23:54

Jurek Zięba i Andy Choiński | Informacje, o których nikt nie mówi
https://rumble.com/vsuooa-vts-mbp-dxt-pl.html
sowka
Posty: 1704
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 28 sty 2022, 12:39

sowka
Posty: 1704
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: sowka » 29 sty 2022, 11:47

Może komus się przyda ....

https://forum.kardiolo.pl/topic/37506-w ... a-o-pomoc/
dniu 18.01.2022 o 20:40, velocity napisał:
Witam. Mam 42 lata, jestem osobą dotychczas praktycznie niechorującą. 3 tygodnie temu przeszedłem covid z dość ciężkimi objawami, skończyło się tygodniowym pobycie w szpitalu. Już w szpitalu wyszło, że mam zbyt wysokie tętno, średnio 100-120 uderzeń na minutę, przy jednoczesnym ciśnieniu w normie. Tłumaczyłem to sobie (lekarze również) stresem związanym z pobytem w szpitalu i nerwicą, na którą choruję. Niestety po powrocie do domu tętno się nie uspokaja. Za każdym razem gdy mierzę wynosi powyżej 100 uderzeń. Uspokaja się wieczorem, przed snem, gdy jestem mocno wyciszony herbatkami ziołowymi typu melisa. W ciągu dnia dochodzi do tego mocne osłabienie, zawroty głowy, uczucie miękkich nóg itp. Oczywiście to mogą być również objawy przebytego covida. I teraz pytanie - jak długo takie objawy mogą się utrzymywać i na ile jest to niebezpieczne? Proszę o poradę jakie badania kardiologiczne powinienem wykonać w pierwszej kolejności. Jest to dla mnie sytuacja mocno stresująca, przez co może pośrednio pogłębiam też objawy. 
 
odp.
Najlepiej udać się do dobrego kardiologa. On zleci wykonanie sprofilowanych badań krwi (morfologia, minerały (magnez, potas) oraz hormony (TSH) i dużo więcej) poza tym dobry gabinet kardiologiczny może wykonać na miejscu badanie EKG + ECHO serca. 
Jeżeli z sercem wszystko wyjdzie dobrze to należy rozważyć diagnostykę w kierunku zaburzeń lękowych. Zajmują się tym między innymi terapeuci (psychoterapeuci) poznawczo-behawioralni.   


Terapia poznawczo-behawioralna jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod pracy z lękiem. Jest ona metodą, która cały czas się rozwija i obecnie stała się wiodącą terapią na świecie (Popiel, Pragłowska, 2008)
Ataki paniki
Głównym objawem w tego rodzaju zaburzeniach są powracające ataki paniki czyli bardzo silne, nieoczekiwane epizody lęku. Długość ich trwania jest różna – niektóre trwają jedynie kilka minut, inne mogą przeciągać się nawet do godziny. Występują one w różnych okolicznościach, nie ma reguły, która by umożliwiała przewidzenie ataku paniki, co jest ich szczególną cechą. W czasie ich występowania osoby doświadczają utraty poczucia kontroli nad sobą, derealizacji, depersonalizacji (osoby doświadczające depersonalizacji i derealizacji czują się obserwatorami samego siebie), poczucia strachu przed śmiercią czy chorobą psychiczną. Lęk paniczny może występować w pojedynkę w różnych sytuacjach lub współwystępować z innymi zaburzeniami. Zaburzeniem, któremu towarzyszą napady paniki jest fobia i agorafobia. Co więcej agorafobia zwykle rozpoczyna się od ataku paniki, a dalsze objawy – strach przed wychodzeniem z domu, znalezieniem się w sytuacji, w której nikt nie udzieli pomocy – są wynikiem obaw przed wystąpieniem kolejnych ataków paniki. Objawy napadów paniki występują na poziomie emocjonalnym, fizycznym i poznawczym. W sferze emocjonalnej- odczuwany jest paraliżujący lęk, tak silny, że osobie przeżywającej atak paniki może się wydawać, że za moment zemdleje. Objawy somatyczne to przede wszystkim dużo szybsze bicie serca, a także duszności, ból w klatce piersiowej zawroty głowy, drżenie.. Komponenta poznawcza dotyczy natomiast sposobu wyjaśnienia sobie co się dziejenajczęściej sądzą że mają zawał, tracą panowanie nad sobą, zapadają na chorobę psychiczną albo zaraz umrą. (Seligman, Walker., Rosenhan, 2003; ICD,2000 ). Według wielu badań dotyczących skuteczności terapii poznawczo-behawioralnej, od 80 do 87 procent osób leczonych tym stylem terapeutycznym uwolniło się od paniki po zakończeniu leczenia (Reinecke, Clark, 2005)

TEMAT: SPECYFIKA ZABURZEŃ LĘKOWYCH I WYBRANYCH TECHNIK W UJĘCIU POZNAWCZO-BEHAWIORALNYM
http://zppp.ids.czest.pl/dokumenty/publ ... amagda.pdf
CMPunk
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2019, 7:53

Re: Jak sobie pomóc, kiedy ktoś jednak przyjął "preparat"

Postautor: CMPunk » 16 lip 2022, 10:46

Witam wszystkich, dawno mnie tu nie było, a interesuję się tym tematem. Nie każdy wie, co jest w tych szprycach, wiadomo, grafen, ale też i inne niespodzianki i to być może nawet gorsze.
Natomiast testy PCR też nie są bezpieczne, jest tam Darpa Hydrogel i Teragrippery, były też testy w meksyku, kiedy osoba skanowana po teście wyświetliła MAC adress:
https://www.bitchute.com/video/EgVfjUrwEbzg/
Tutaj taka ciekawostka:
https://hub.jhu.edu/2020/11/25/theragri ... -delivery/
Nie wiem, czy spotkaliście się z tym, że zaszczepionych można wykrywać poprzez skanowanie telefonem poprzez Bluetooth, jeśli nie, to ten film powinien przybliżyć, o co w tym wszystkim chodzi, niektórzy robią zawody Bluetooth challenge. Ja sprawdzałem osobiście i jest to prawda.
https://www.bitchute.com/video/ncDrkBba095s/
Jeszcze ciekawą metodą usuwania tego "czegoś" jest metoda magnesu i dźwięków lub prądów o odpowiednich częstotliwościach, które wzbudzają magnetyzm grafenu, przy okazji można wyciągnąć inne nieporządane substancje, polecam obejrzeć filmy z tego kanału, tam jest znacznie więcej oraz pokazane jest, jak ten proces przebiega:
https://www.bitchute.com/channel/1T2ersg1bxpZ/
To tak w skrócie, w zasadzie to jest wierzchołek góry lodowej, ale jak coś, to postaram się więcej napisać według mojej skromnej wiedzy.

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość