Jesteśmy energią i świadomością.

sowka
Posty: 1707
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jesteśmy energią i świadomością.

Postautor: sowka » 10 lip 2021, 14:49

CIEKAWA ROZMOWA - Monika , Ziggy i Andy
https://rumble.com/vjhmhh-szyszynka-bra ... e-oko.html

CZYM JEST SZYSZYNKA?
JAKIE JEST PRZEZNACZENIE I FUNKCJA SZYSZYNKI W ORGANIZMIE LUDZKIM?
CZY AKTYWACJA SZYSZYNKI TO NA PEWNO DOBRA DROGA? I DO CZEGO PROWADZI?
DLACZEGO WIEDZA O SZYSZYNCE JEST UTAJNIONA?
CZYM GROZI NIECZYNNA, ZNISZCZONA SZYSZYNKA?
CO NISZCZY SZYSZYNKĘ?
CO AKTYWUJE I REGENERUJE SZYSZYNKĘ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monika Ziggy i Andy w tym wideo rozmawiają o najbardziej tajemniczym organie człowieka, który jako integralna część układu hormonalnego nie tylko scala na płaszczyźnie fizycznej jego funkcje, ale otwieramy naszą świadomość na wyższe wymiary istnienia, na wielowymiarową rzeczywistość, rozszerza percepcję i jest naturalnym źródłem DMT
Poprzez aktywację szyszynek, otwieramy naszą świadomość na wyższe wymiary istnienia, na wielowymiarową rzeczywistość, WCHODZIMY W NIĄ, doświadczamy jej, rozpoznajemy siebie jako WIELOWYMIAROWĄ ISTOTĘ, połączoną ze wszystkim, będącą częścią całości, obdarzoną przymiotem KREACJI i zdolną z niego korzystać. Otwieramy się na potencjał eksploracji wyższych wymiarów. Budzi się nasza pamięć komórkowa, odnawia i wzmacnia POŁĄCZENIE ZE ŹRÓDŁEM / WYŻSZĄ JAŹNIĄ. Nasze ciało powinno dostatecznie wysoko wibrować- muszą dominować w nas świetliste emocje i częstotliwości, jak WSPÓŁODCZUWANIE (buddyjskie compassion), RADOŚĆ, MIŁOŚĆ, WDZIĘCZNOŚĆ i SPOKÓJ.
W czasie transgresji energetycznej naszej Planety, potrzebujemy POŁĄCZENIA aktywowanych, przebudzonych i sprawnych szyszynek, bowiem obecnie płyną na Ziemię magnetyczno-świetliste impulsy ewolucyjne, które- jako zakodowane wielowymiarowo wzorce różnych częstotliwości- mają za zadanie przebudzić nas i inne ziemskie organizmy żywe do SAMOPOZNANIA, SAMOŚWIADOMOŚCI, pełni BOSKIEGO POTENCJAŁU.
Ziemia wciąż podwyższa swoją wibrację. Również od wewnątrz, z poziomu Źródła, otrzymujemy aktywujące impulsy. Jedną z kluczowych ról w tym procesie odgrywa właśnie szyszynka. Ważna jest nasza wola i zdyscyplinowana praca. Niezależnie od poglądów i kłótni- Nowa Energia mówi, że wszystkiego, czym dysponujemy MOŻEMY UŻYĆ DLA DOBRA WŁASNEGO I WSZYSTKICH ISTOT TU I TERAZ. ZATEM DZIAŁAJMY- CHOĆBY DLATEGO, ŻE W TEN SPOSÓB SIĘ UWALNIAMY- A NA TO TERAZ JEST CZAS NAJWYŻSZY!

https://kwanty.pl/szyszynka/
sowka
Posty: 1707
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jesteśmy energią i świadomością.

Postautor: sowka » 12 lip 2021, 21:30

sowka
Posty: 1707
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jesteśmy energią i świadomością.

Postautor: sowka » 08 sie 2021, 22:50

Planeta mutuje i podobnie wszystkie istoty na niej, toteż w komórkach wszystkiego co żyje na Ziemi zachodzi transmutacja.
Ziemia idzie do wyższego wymiaru i następują także zmiany naszej fizycznej formy i natury na wyższą. W naszych ciałach zachodzą przeróżne reakcje chemiczne, tworzone są zupełnie nowe kombinacje, oczywiście nasze ciała zaczynają się różnić od poprzednich. Wzrost duchowy człowieka nie odbija się tylko w jego sferze mentalnej, w jego naturze, transmutacja rozciąga się na całe fizyczne ciało, następują zmiany w chromosomach, w komórkach tworzących geny
Trzeba mieć niesamowicie dużo siły, wytrwałości i pokory, aby te wszystkie zmiany udźwignąć, to są ogromne zmiany biologiczne, a także mentalne i emocjonalne… i niestety sami musimy sobie poradzić z wieloma skomplikowanymi problemami w życiu, tak zdrowotnymi jak i innymi, które w tym czasie walą na nas otwartymi drzwiami. Nie jest to dla nas przyjemny czas, wszystkie ciemne rzeczy są wywalane z naszego DNA, a wynurza się tego tyle, że ciężko udźwignąć. I nie jest to związane tylko z nami, również z naszą linią rodową i ze wszystkimi powiązaniami jakie nam kiedykolwiek przyszło ze sobą mieć. Wiele węzłów ze swojego DNA musimy rozsupłać, chociaż nie za bardzo wiemy kto je tam zaplątał, na nas jedynie spada ta robota wykonania tej czystki i często czyścimy cudze brudy i nie myślmy sobie, że my jesteśmy piękni i czyści, chociaż wydaje nam się, że nic złego nie zrobiliśmy.
Oczywiście wszystkie te zmiany dzieją się na poziomie eterycznym. W dodatku religie, które nas kształtują narzuciły nam swoje wzorce, a w tym i poczucie winy jakie w sobie nosimy, oczywiście to wszystko siedzi w naszym DNA i wielokrotnie strach jaki z tego powodu nosimy w sobie wcale nam nie pomaga, ciągle tkwimy na tym samym poziomie. W naszych systemach energetycznych zachodzi ciągły przepływ informacji, który wszystko rejestruje. Każdy uczynek, czy się dobrze spiszemy czy źle, wszystko ma swój ślad w naszej biochemii i takie pojawi się w nas wiązanie. Jeśli uczyniłeś coś złego przez takie ciało przepłynie inaczej prąd i zakwasza równowagę pH w twoim ciele… tak, że nie dzieje się innemu krzywda, ale tobie samemu... kiedy złorzeczysz innemu człowiekowi, albo czynisz inne niegodziwe rzeczy, kopiesz dołek, ale pod samym sobą. W twoim ciele gromadzą się grudki karmy, które ciężko usunąć, w dodatku wywołują strach.
Działamy także jak anteny radiowe, kiedy się wspieramy nasze energie łączą się nawet na dużych odległościach i także wspierają się… i odwrotnie, odpychają się, kiedy są przeciwne.

POTĘŻNE ZMIANY W MAŁYM CZŁOWIEKU
https://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_ ... u_cz1.html
https://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_ ... u_cz2.html
https://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_ ... u_cz3.html
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Jesteśmy energią i świadomością.

Postautor: Paula » 08 lis 2021, 16:30

"Mówią, że przed wejściem do morza,
rzeka drży ze strachu.
Patrzy wstecz,
na całą drogę, którą podróżowała,
na szczyty gór,
na długie i kręte drogi,
które otwierały się przez dżungle i wioski,
i widząc przed sobą ten wielki Ocean,
boi się, ze wejście do niego może oznaczać zniknięcie na
zawsze.
Ale nie ma innego sposobu.
Rzeka nie może wrócić.
Nikt nie może wrócić.
Powrót jest niemożliwy.
Rzeka musi zaakceptować swoją naturę
i wejść do Oceanu.
Tylko wchodząc do Oceanu
strach zostanie rozcieńczony,
bo dopiero wtedy rzeka będzie wiedziała,
że nie chodzi o zniknięcie w Oceanie,
ale stanie się nim..."
Khalil Gibran
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Jesteśmy energią i świadomością.

Postautor: Paula » 08 lis 2021, 19:55

"Jeżeli po śmierci istnieje ciąg dalszy naszego jestestwa, pojęcie bogactwa denominuje się z woreczka złotych monet na realną wiedzę. Może się wtedy okazać, że Einstein czy Kepler to wielcy bogacze tego świata..."
Krzysztof Jackowski
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Jesteśmy energią i świadomością.

Postautor: Paula » 11 lis 2021, 13:03

"Życie, śmierć i reinkarnacja..."
Bardzo ciekawy film dokumentalny. Polecam obejrzeć całość.

https://youtu.be/agX20yLf9Tw
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1707
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jesteśmy energią i świadomością.

Postautor: sowka » 11 lis 2021, 17:38

Paula skoro temat reinkarnacji został wywołany to może i warto z tymi materiałami sie zapoznać
NIEBO- SALA OPERACYJNA DUSZ
https://samoswiadomi.pl/niebo-sala-oper ... -na-dusze/
„Dzisiaj poruszymy temat duszy i z jakich części jest zbudowana.
Dusza składa się z osłony, w której znajduje się 8 części: wewnętrzne dziecko, wewnętrzny pierwiastek żeński, wewnętrzny pierwiastek męski, rozum/umysł, poziom x, wyższe ja, ciało, dusza indywidualna jako część duszy.
Te wszystkie części w najlepszym wypadku razem pracują harmonijnie w duszy, każda część ma swoje zadania.
Rozróżniamy dusze ludzkie i dusze istot pozaziemskich. Po inkarnacji, do której zostajemy zmuszeni, odradzamy się jako dusze ludzkie bądź jako dusze pozytywnych istot pozaziemskich. Dzieje się tak, abyśmy nie mogli obudzić w sobie naszej mocy twórczej.....PULAPKA DLA DUSZ CIEKAWA SESJA od BASI TAUBE
Bardzo dużo informacji przekazanych dla wszystkich ludzi budzących się
https://www.youtube.com/watch?v=fkXrV2MCCgY
https://www.bitchute.com/video/SPtb8Ek9dwoj/
cyt.z komentarzt
" Niebo "... gady mają poczucie humoru.. Jednym słowem : kto nie zmartwychwstanie za życia ( rozszerzanie Świadomości ) , ten NIE zmartwychwstanie po śmierci ?? Rozumiem, że po opuszczeniu ciała Świadomość jest z nami i Wolna Wola ???
Kochani, bądźmy dobrzy dla Siebie i dla siebie nawzajem. Jesteśmy dzielni i wspaniali ! Zabrano nam prawie wszystkie nasze atrybuty by wzrastać a i tak wzrastamy . Trzeba bardzo uważać, by na tym polu minowym... w coś nie wdepnąć....
sowka
Posty: 1707
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jesteśmy energią i świadomością.

Postautor: sowka » 12 lis 2021, 11:49

Sztuką jest zachowanie balansu.....
Andy Choiński
Prawdziwe zrozumienie duchowości to sposób radzenia sobie i przejście przez to życie bez ciągłego wpadania we wzloty i upadki.

W tym wideo połączyłem spostrzeżenia mędrców, którzy żyli przed nami i przemyciłem kilka moich dotyczących zrozumienia sekretów naszej egzystencji. Ich wiedza i mądrość pokazuje, że nasze myśli są architektami życia, ale odczuwanie sercem daje poznanie wszechświata.
Zdolność dostrzegania możliwości wykraczających poza to, co są w stanie zobaczyć nasze zmysły, jest naprawdę oznaką właściwej wiedzy a wielka księga życia zapisana w naszym sercu, to źródło wszelkiego poznania.
https://www.youtube.com/watch?v=tpmVkTWuKow
sowka
Posty: 1707
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Jesteśmy energią i świadomością.

Postautor: sowka » 24 lis 2021, 23:17

Kim jest Christina von Dreien?
Christina von Dreien (urodzona w 2001 r.) jest młodą kobietą z Toggenburga w Szwajcarii.
Urodziła się ze znacznie rozszerzoną świadomością i należy do nowej generacji młodych, ewolucyjnych myślicieli, którzy postrzegają, opisują i przeżywają istnienie człowieka jako kompleksowość fizyki kwantowej, neuropsychologii i duchowości.
Zawsze wykazywała nadzwyczajne zrozumienie aktualnej sytuacji światowej, zaskakując przy tym swoją wysoką etyką oraz mądrością i wewnętrznym spokojem – co wskazuje na nowy wymiar bycia człowiekiem.
Christina w zupełnie naturalny i swobodny sposób obchodzi się ze swoimi licznymi paranormalnymi zdolnościami, takimi jak wielowymiarowa percepcja, postrzeganie aury, jasnowidzenie, telepatia, telekineza, kontakt z zaświatami, komunikacja ze zwierzętami lub roślinami i tym podobne. Od urodzenia jest świadomie połączona ze sferami wyższych wymiarów i cywilizacjami światła.
https://www.youtube.com/watch?v=LGBaXpHSFaQ
https://www.facebook.com/CHRISTINAwydan ... 112851229/
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Jesteśmy energią i świadomością.

Postautor: Paula » 25 lis 2021, 20:07

„Jeżeli nie jesteś zdolny widzieć więcej ponadto co widzialne, nie możesz zobaczyć niczego...”
Ruth Bernhard
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości