ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Oddzielny dział poświęcony tematyce Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych.
Robson837
Posty: 20
Rejestracja: 07 cze 2017, 23:09

Re: ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Postautor: Robson837 » 24 paź 2017, 11:40

Camb witaj,
Możesz mi dać namiary na taki filtr, gdzie mogę kupić? Nazwę itp?
Dziękuje z gory za info.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Postautor: Fitoro » 24 paź 2017, 11:52

a mogę prosić o jakieś namiary na nazwę takich filtrów?
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
camb
Posty: 69
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:11

Re: ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Postautor: camb » 24 paź 2017, 11:56

To jest ta osmoza:
https://sklep.osmoza.pl/ro-400-basic-os ... p-817.html
Tylko musi mieć podłączenie pod prąd bo ma pompę wody. Jest ten plus, że na bieżąco filtruje a nie leży w zbiorniku.
Do tego dokupiłem miernik TDS:
http://allegro.pl/promo-cena-tds-linesm ... 39326.html
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Postautor: Fitoro » 24 paź 2017, 12:13

@camb dziękuję za linki . może innym także się przyda.
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
camb
Posty: 69
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:11

Re: ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Postautor: camb » 24 paź 2017, 12:22

Ok nie ma sprawy ;)
Jak na razie się spisuje a mam go od lipca tego roku.
Robson837
Posty: 20
Rejestracja: 07 cze 2017, 23:09

Re: ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Postautor: Robson837 » 22 sty 2018, 23:27

Witajcie,
Bow-pytanie do Ciebie.
Czy możliwe jest coś takiego? Przez pewien czas moj synek miał powiekszone węzły chłonne za uchem i z tylu głowy. Martwiło mnie to, nie dałem jednak robić mu badań, szczerze mówiąc nie mam zaufania do medycyny- zaraz by mu zaczęli wymyślać jakieś bzdury.... mimo to jego węzły nie dawały mi spokoju. Lądowałem w jego wit D i ZKT po małej łyżeczce dziennie, z tym ze wit D po 5-6 tysięcy jednostek dziennie , a moj maluch ma 2,5 roku.
Dwa dni temu wydarzyła się dziwna rzecz- mały po pójściu spać obudził się o 12 w nocy ze strasznymi wymiotami, wezwałem pogotowie, zabrali na noc do obserwacji do szpitala... na drugi dzień po piersi - dokarmiamy jest piersią- jeszcze wymiotował. Wymioty przeszły na drugi dzień i zaczęła się biegunka. Dziś jest mu już lepiej, troszkę jeszcze brzusio meczy z biegunka, ale dziś zrobił tylko 2 razy. Co wprawiło mnie w osłupienie- wg mnie węzły chłonne zniknęły!!! A do tego wydarzenia były non stop bo codziennie je przeglądałem jak wariat...
Czy możliwe jest, ze mógł nastąpić przełom w formie autofagii i w ten sposób organizm wyrzucił z siebie cały syf??? Mogło to spowodować uwolnienie z węzłów tego, co tam było i wydalenie z organizmu tych wszystkich toksyn w formie wymiotów i biegunki??? Pediatra twierdzi, ze zwykły wirus, ale ja wiem, ze do tej pory było widać gołym okiem te węzły, a teraz jakby ich nie ma!!!
Robson837
Posty: 20
Rejestracja: 07 cze 2017, 23:09

Re: ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Postautor: Robson837 » 22 sty 2018, 23:29

A jeszcze przez ostatni tydzień robiłem mi lekkie kąpiele z soli epsom i sody, może to to tez miało wpływ???
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Postautor: Bow1 » 17 wrz 2018, 7:13

Robson u synka wydarzyło się to: viewtopic.php?f=5&t=85
Dobrze się bawię.
jemu
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2018, 11:23

Re: ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Postautor: jemu » 28 gru 2018, 11:52

Bow1 pisze: Suplementować też cynk ale nie chelat
Można wiedzieć dlaczego cynk ma być nie chelatowany i czy to szkodliwe jeżeli akurat taki się przyjmuje?
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: ZKT - wzrost poziomu Gc-MAF

Postautor: Bow1 » 16 kwie 2019, 19:04

Kiedy to pisałem uważałem, że forma chelatowana cynku nie jest najzdrowsza z uwagi na aktywność i ewentualne łączenie się z metalami ciężkimi. Teraz już badania nie są tak jednoznaczne więc jeżeli ktoś nie ma dostępu do lepszej formy to ostatecznie niech bierze chelatowany cynk.
Najlepsza forma to orotan cynku i ja taki stosuję ale orotan kupuję w USA jest dość trudno dostępny i stosunkowo drogi.
Dobrą formą łatwiej dostępną i dobrze przyswajaną jest pikolinian cynku. Nie jest to forma idealna ale bliska ideałowi.
Dobrze się bawię.

Wróć do „Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe (ZKT)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości