Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych

Oddzielny dział poświęcony tematyce Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych.
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych

Postautor: Bow1 » 06 mar 2017, 20:40

Wszystkie nasze ZKT poza kwasami tłuszczowymi i witaminami zawierają duże ilości fosfolipidów, polifenoli, karotenoidów oraz setki innych składników występujących naturalnie w orzechach, pestkach i ziarnach z jakich tłoczymy oleje.
Substancje te pełnią wiele funkcji w organizmie człowieka.
Np są to takie składniki, które skutecznie neutralizują hepatotoksyny i wolne rodniki z tego powodu są idealnym lekiem dla wątroby i trzustki.
Między innymi są takie które zawierają czynniki wzrostu fibroblatów (komórek skóry).
Inne podnoszą poziom glutationu przez co działają przeciwzapalnie.
Są też te dzięki którym organizm odbuduje osłonki mielinowe.
Kolejne wpływają bardzo dobrze na regulację gospodarki glukozą i insuliną.
Znajdziemy tam nawet takie, które odbudowują film w układzie oddechowym przez co chronią go przed wpływem zewnętrznych substancji toksycznych.
Mógłbym tak pisać jeszcze bardzo długo ale wolałbym abyście sami poznali dobroczynne właściwości ZKT Verum Virgin.
Przypuszczam, że jesteśmy jedynym na świecie producentem takich olejów.
Jest pewien producent w Niemczech i jeden w USA, którzy usiłowali coś na tym poziomie wyprodukować ale moim zdaniem jest to zaledwie namiastka tego co nam się udało stworzyć.

Od 2000 r do 2015 r miałem szereg problemów onkologicznych. Stosowałem wiele terapii często bardzo wyniszczających. Wierzcie mi że przeszedłem wiele i odzwierciedliło się to w moim wyglądzie. Chodzi tylko o zewnętrzność bo pogody ducha nigdy nie straciłem :-)
Pięć lat temu zrobiłem sobie fotkę i przestraszyłem się kiedy ją zobaczyłem w powiększeniu. Teraz po pięciu latach ponownie zrobiłem sobie fotografię w białej jak poprzednio bluzce, w przedpokoju tuż przy schodach jak wówczas 5 lat temu.
Obejrzałem sobie obie fotografie i jestem po prostu szczęśliwy.
Energii, pogody ducha, nadziei, chęci działania, pomysłów, itd jeszcze więcej a zewnętrzność jest młodsza o 10 lat.
Czyż to nie piękne?
Cieszę się, że produkty te wkrótce będą w sprzedaży i dzięki temu inni będą mogli skorzystać.
Tak w nawiasie, jeżeli kogoś nudzi moja paplanina to może zaglądnąć niżej i tam znajdzie skład, a skład niewiele powie bo to tylko wsad surowcowy.
Dla pozostałych jeszcze troszeczkę będę paplał :lol:
Pięć lat temu byłem chudym, starym gościem, który szuka cudownego leku, a wdzięczny będzie jeżeli dane mu będzie pożyć jeszcze rok lub dwa.
Teraz prowadzę gospodarstwo rybackie na Warmińskich i Mazurskich jeziorach, uczestniczę w budowie cudownej firmy, buduję dom, hangar na łodzie i domek dla gości, którzy zechcą mnie odwiedzić osobiście i wypić kawę oraz pogadać.
Mam gęsi, kury, indyki, owieczki a także kaczki. Przy domu jest też dwa stawy pełne ryb i raków szlachetnych.
Posadziłem około 80 drzew owocowych i będę sadził kolejne. Wiosną zrobię warzywniak i postawię pawilon/szklarnię.
Kolejne plany to oczywiście
-ciągła praca nad ulepszaniem ZKT
-otwarcie gospodarstwa agroturystycznego dla gości ceniących zdrową żywność
-budowa Warmińskiej Manufaktury Czekolady, która będzie producentem słodyczy smacznych, zdrowych, rewitalizujących. Takich jak czekoladki z ekstraktami roślinnymi, trufli bez cukru ale z naturalnym miodem, batonów pełnych zdrowia i energii itd.
słodycze już powstają ale narazie sami je zjadamy :D
-uruchomienie produkcji prawdziwego masła orzechowego (nie z toksycznych fistaszków)
itd, itd.

Jaki wniosek z tej mojej paplaniny?
Nie poddawaj się nigdy, nie poddawaj się.

Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych VERUM VIRGIN

IQ200 K+
Lnicznik
Siemię lniane
Ostropest Plamisty
Orzech włoski
Orzech brazylijski
Sezam czarny
Pestki dyni
Mak lekarski
Wiesiołek dwuletni
Orzech laskowy
Migdał
Kminek
Ogórecznik

IQ200 (niebieska nakrętka)
Lnicznik
Siemię lniane
Ostropest Plamisty
Orzech włoski
Orzech brazylijski
Sezam czarny
Pestki dyni
Mak lekarski
Wiesiołek dwuletni
Orzech laskowy
Migdał

Złoto Faraonów (żółta nakrętka)
Lnicznik
Siemię lniane
Ostropest Plamisty
Orzech włoski
Orzech brazylijski
Czarnuszka siewna
Sezam czarny
Pestki dyni
Mak lekarski
Wiesiołek dwuletni
Orzech laskowy
Migdał


Complementarius
Lnicznik
Siemię lniane
Ostropest Plamisty
Orzech włoski
Orzech brazylijski
Sezam czarny
Pestki dyni
Mak lekarski
Wiesiołek dwuletni
Orzech laskowy
Migdał
Rokitnik
Orzechy Cedrowe
Amarantus
Ogórecznik
Dobrze się bawię.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych

Postautor: Fitoro » 07 mar 2017, 20:55

No i co tu dużo komentować. Jest pełen wypas i tyle. Naprawdę kierowniku, po prostu robicie tam magię!
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
GRZEGORZ
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2017, 18:54

Re: Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych

Postautor: GRZEGORZ » 11 mar 2017, 0:12

Bow1 pisze:
Cieszę się, że produkty te wkrótce będą w sprzedaży i dzięki temu inni będą mogli skorzystać.


Aloo
Niewątpliwy powód do radości,by nie powiedzieć do dumy.
A co na ten przykład ja musiałbym zrobić by moja mama mogła oprzeć się powoli ,ale jednak postępującej demencji.Chciałbym też pomóc swojej córce ,która ma poważne problemy z układem pokarmowym,a co za tym idzie też i skórą.Jak można zdobyć owoce twojej pracy?
Pozdrawiam
Grzegorz
admin
Administrator
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2016, 22:22
Kontaktowanie:

Re: Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych

Postautor: admin » 11 mar 2017, 0:41

Będzie je można zdobyć już za około miesiąc w sklepie internetowym, który uruchomimy pod adresem www.wyszynscy-lab.pl :)
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych

Postautor: Fitoro » 15 mar 2017, 19:02

A jak ma się rokitnik zwyczajny i ewentualnie olej z rokitnika. Jako roślina ma dość imponujące właściwości zdrowotne. Podobno na Ukrainie robią niby dobre oleje z rokitnika.
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych

Postautor: sowka » 30 maja 2017, 13:16

Bow1 i admin bardzo dobrze rozumię wasze problemy ,które towarzyszyły podczas choroby nowotworowej oraz stresy rodziny,niepokój dzieci . Dla mnie to nie jakies tam bla,bla.....
Mój mąż w 2011 miał nowotwora w pniu mózgu i płacie czołowym oraz ten sam typ w kręgosłupie.
podczas choroby stracił wzrok w jednym oku i czasami nie widział w ogóle.
Onkolodzy i neurochirurdzy postawili krzyżyk - no ale ,racji nie mieli do końca ......
Dzis mąż żyje , ma pewne problemy zdrowotne , ale pomimo bólu i strachu przetrwał ,funkcjonuje całkiem dobrze ku ogólnemu zdziwieniu medycyny ..... no i widzi :D
Ogromnie ciesze się Bow1 ,że Twoja determinacja i wiedza doprowadziła do tego ,że mamy alternatywę w powracaniu do zdrowia , a właściwie jest to uzupełnianie niedoborów składników odżywczych , przeciwdziałanie stanom zapalnym i powracanie do równowagi zdrowotnej.
Jesli ktos pisze ze cena za ZTK jest zaporowa to jeszcze nie stał przed życiowym wyzwaniem
życ za wszelką cene czy umierać ? nie chcę nawet pisać ile kasy poszło na chemię niestandardową - dorobek całego życia ( w takich sytuacjach oddaje sie ostatnia koszulę )
goska
Posty: 39
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:37

Re: Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych

Postautor: goska » 05 gru 2017, 4:13

Zgadzam się z tobą sowaka. Ktoś kto poważnie nie zachorował tego nie poczuje . Bogdan przywrócił mi nadzieje i prowadzi wszystkich krok po kroku. 30ml oleju cbd to 500 zł. Na 1.5 tyg. A gdzie reszta? Bow1 tak na marginesie kiedy będzie można skorzystać z twojego raju no z tych rybek raczkow i domku dla gości? :roll: :lol:
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych

Postautor: Fitoro » 08 gru 2017, 7:57

wszystko pięknie, ładnie ale czy zainteresowani zmieniają chociaż w swoim żywieniu podstawowe sprawy. Same ztk przy złej reszcie nie zrobią za wiele. A później będzie, że czego nie pomaga, czego takie drogie a nie działa, czego to i tamto. ZKT potrzebują wsparcia pod kątem bardzo dobrej, odżywczej diety, zapewnienia podstawowych witamin i minerałów itp. Dopiero wtedy ZKT pokażą swój power i moc. Nieraz wieprzowina czy pasożyty potrafią zniweczyć całe starania o poprawę zdrowia.
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
uparty69
Posty: 40
Rejestracja: 15 gru 2016, 19:52

Re: Skład Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych

Postautor: uparty69 » 08 gru 2017, 20:13

Oczyszczanie organizmu z toksyn,metali ciężkich,pasożytów oraz odpowiednie nawodnienie równolegle z suplementacją.

Wróć do „Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe (ZKT)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości