Alzheimer - skuteczne leczenie

Awatar użytkownika
aliza
Posty: 41
Rejestracja: 23 sie 2017, 8:50

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: aliza » 06 wrz 2017, 11:21

dziękuje ci Fitoro za odpowiedź
są kapsułki żelowe wykonane z żelatyny gliceryny i wody także spoko
Awatar użytkownika
aliza
Posty: 41
Rejestracja: 23 sie 2017, 8:50

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: aliza » 10 wrz 2017, 11:18

Witam serdecznie
zakupiłam dwa opakowania kwasu foliowego :

pierwszy to : THIOTACID (Alpha lipoic acid) 600mg

a drugi to : ANTIOXIDANT alpha lipocic acid -with vitamin C & E vit.C 250 mg, vit.E 30iu ,ALA 100mg ( firma NOW )
( mieszkam za granica i tylko takie znalazłam w aptekach )

pytanie dotyczace kwasu foilowego czy on także ma być metylowany?
bo czytajac pytanie Bow1 do Heleny nie wiem czy dobry zakup zrobiłam
Bow1 pisze: Czy witaminy B są metylowane chodzi o B12 i kwas foliowy?
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: Fitoro » 10 wrz 2017, 13:18

nie kwas foliowy a folian (forma aktywna)
Forma aktywna witamin B12, B6, i foliany

na opakowaniu masz mieć napisane P-5-P (Pyridoxal 5-Phosphate, Vitamin B-6 Metabolite) i THF i metylofolat (metylowany kwas foliowy).
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
aliza
Posty: 41
Rejestracja: 23 sie 2017, 8:50

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: aliza » 10 wrz 2017, 13:53

Bow1 pisze:Z jakiej odmiany siemienia lnianego został wytłoczony olej lniany jaki stosujesz?
Czy witaminy B są metylowane chodzi o B12 i kwas foliowy?



Fitoro pisze:nie kwas foliowy a folian (forma aktywna)
Forma aktywna witamin B12, B6, i foliany
na opakowaniu masz mieć napisane P-5-P (Pyridoxal 5-Phosphate, Vitamin B-6 Metabolite) i THF i metylofolat (metylowany kwas foliowy).


teraz wszystko rozumiem metylofoliat- taki ma być ten kwas foliowy,
ciężko mi ogarnać całość bez wiedzy .... bardzo ci dziekuję Fitoro -małymi kroczkami posuwam się do przodu.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: Fitoro » 10 wrz 2017, 15:37

na spokojnie czytać. powoli bez ciśnienia i spiny. jak coś to pisz jeszcze...
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: Fitoro » 10 wrz 2017, 15:38

co do odmiany siemienia z jakiego tłoczy bow1 to jest to -odmiana szafir.
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Tatiana
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2017, 20:22

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: Tatiana » 11 wrz 2017, 12:30

Witajcie.
Podpowiedzcie proszę, jaką dawkę wit. K2 MK7 stosować do D3 10.000iu i do D3 20.000 (zdania jak czytałam są podzielone - 200, 400 lub w ogóle).

Moja mama, 68 lat, choruje od ok. 5 lat, jeszcze jest kontaktowa, ale choroba postępuje. Dostawała D3 4000iu, ale bez K2 (niewiedza) i lekarz rodzinny kazał odstawić na wakacjach jako zbędną. Mama pije ZKT, ale jeszcze nie w dawkach 3xłyżka, bowiem ma duże problemy z żołądkiem i jelitami. Myślałam, żeby wprowadzać jej D3 stopniowo, najpierw 10.000 potem 20.000, chyba, że to od razu trzeba zastosować mocne uderzenie?
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: Fitoro » 12 wrz 2017, 14:22

ogólnie mówiąc trzymaj się tego co Pan Zięba zaleca. Wszystko masz na internecie lub książce.
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
aliza
Posty: 41
Rejestracja: 23 sie 2017, 8:50

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: aliza » 27 wrz 2017, 16:00

Podaję link do ciekawego artykułu związanego z chorobą Alzheimera
http://www.kontestator.eu/przyczyna-cho ... eContent=2
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Alzheimer - skuteczne leczenie

Postautor: Bow1 » 14 paź 2017, 22:50

aliza pisze:Podaję link do ciekawego artykułu związanego z chorobą Alzheimera
http://www.kontestator.eu/przyczyna-cho ... eContent=2

To bardzo dobry materiał i warto się z nim zapoznać. Odnośnie amalgamatu to oczywiste ale przyczyn jest znacznie więcej.
Znam takie przypadki kiedy po usunięciu zęba pozornie zdrowego, który powodował czasem niewielki dyskomfort podczas gryzienia twardych pokarmów wszystko wracało do porządku. Są takie przypadki, że ludzie pozbywają się chorób psychicznych, demencji i wielu innych w tym depresji i schizofrenii.
Usunięcie podejrzanych zębów jest podstawą. To pierwszy krok w leczeniu wielu chorób.
Objawy depresji, stanów maniakalnych znikają najpóźniej po miesiącu lub dwóch.
Przyczyn otępienia jednak jest znacznie więcej a tą występującą najczęściej to "leki na cholesterol". Jak ktoś takie bierze to pewny jest zawał lub otępienie.
Kolejna przyczyna to uszkodzone glukozą czyli glikowane białka, które skutecznie blokują mózgowie.
Arterioskleroza to również częsta przyczyna otępienia le tej można pozbyć się stosunkowo szybko. Moja mama brała leki na nadciśnienie około 40 lat. Odstawienie tych leków oraz całkowite pozbycie się blaszki miażdżycowej zajęło nieco ponad dwa lata ale zakończyło się powodzeniem. Kiedy ktoś stosuje te leki kilka lat to wyleczenie jest bardzo szybkie.
O glikowanych białkach napiszę znacznie więcej w dziale dieta, glifosat = depopulacja.
Dobrze się bawię.

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości