Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

Oddzielny dział poświęcony tematyce Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych.
agnieszka243
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2017, 10:20

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

Postautor: agnieszka243 » 30 maja 2017, 15:51

Proszę pochwalcie się jakie macie efekty po stosowaniu zkt? Może ktoś z autoagresją stosuje?
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

Postautor: Fitoro » 30 maja 2017, 17:26

właśnie myślę, że osoby które są bardziej chore na pewno mają bardziej widoczne efekty i bardziej spektakularne natomiast Ci którzy są w miarę w porządku zdrowotnie to pewnie takich sytuacji spektakularnych nie będzie - po prostu w końcu prawdziwe odżywianie organizmu omegami. Na pewno będzie dużo plusów...
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
anowi
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2017, 14:37

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

Postautor: anowi » 21 sie 2017, 10:20

Fitoro, pytałeś kiedyś o sposób na łupież. Nie wiem czy udało Ci się go już pozbyć. Jeśli nie to możesz spróbować:

Wg E. Cayce

Czy istnieje jakaś specjalna kuracja na łupież?
Do czterech uncji wody - Aqua Pura - czystej wody dodaj 20 kropli 85% spirytusu, w którym rozpuszczono 2 krople olejku sosnowego. Należy to wcierać delikatnie w skórę głowy […] Następnie, mając to ciągle na głowie, wmasować delikatnie niewielką ilość białej wazeliny. Potem umyć dokładnie głowę mydłem dziegciowym. Stosować raz na tydzień.
oraz
W odczytach Cayce'a pięciokrotnie wspomniano 0 20% roztworze alkoholi etylowego przy leczeniu włosów i chorób skóry głowy, takich jak łysienie, wypadanie włosów, siwienie i łupież. Roztwór 20% zawiera jedną część 95% czystego alkoholu etylowego rozpuszczonego w czterech częściach wody destylowanej. Cayce zalecał jedynie alkohol etylowy, nigdy denaturat (alkohol do nacierania) czy alkohol drzewny.

Co może pogrubić włosy?
Masuj skórę na głowie ropą naftową, zmywając ją 20% procentowym roztworem spirytusu zbożowego. To pogrubi włosy i wytworzy lepszy stan skóry.
almera
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2016, 18:40

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

Postautor: almera » 18 lis 2017, 22:24

Chciałam także podzielić się swoimi doświadczeniami z ZKT. Od ponad 20 lat mam problemy jelitowe. Zdiagnozowano Zespół Jelita Drazliwego , podejrzewano Colitis Ulcerosa, nawet raka. Kolejne kolonoskopie nic poważnego nie wykryły, a ja dalej cierpiałam coraz bardziej. Bóle, skurcze, wzdęcia, zaparcia, czasem biegunki, krwotoki z jelit … Od wielu lat to była moja codzienność, ale człowiek przyzwyczaja się do bólu , stopniowo przyjmuje to jako stan normalny, byle nie bolało bardziej i dało się jakoś funkcjonować. … Jednak z czasem najgorsze stawało się to, że dni zaostrzeń zdarzały się coraz częściej i częściej . Stosowałam mnóstwo suplementów, zioła, naftę, MMS, DMSO, CBD … trudno wyliczyć tu wszystko. Nic nie pomagało, czasem tylko zdarzało się kilka dni do tygodnia,że odczuwałam jakąś drobną ulgę, ale w przeciągu ostatnich 4 lat mogłabym takie okresy policzyć na palcach jednej ręki. Regularnie chodzę na biorezonans, aby kontrolować stan pasożytów, ale nie mam z tym większych problemów. Byłam już u kresu wytrzymałości. Około 2,5 miesiąca temu zdecydowałam się na oleje Bow. Już po kilku dniach odczułam poprawę, ale jeszcze byłam ostrożna z wyciąganiem wniosków. Jednak z każdym kolejnym tygodniem było coraz lepiej !!! Po tylu latach przypomniałam sobie jak to jest, kiedy NIC nie boli ! ZKT przyjmuję w dawce ok. 20-25 ml dziennie w trzech dawkach, więc znacznie mniej niż poleca Bow. Teraz, w trzecim miesiącu suplementacji trochę dolegliwości powróciło, ale w znacznie mniejszym stopniu. Może to wpływ dodatkowo włączonej w tym czasie kuracji LDN ? Zdaję sobie sprawę, że pełny powrót do zdrowia wymaga czasu i objawy nie znikną tak nagle, jak po dotknięciu czarodziejskiej różdżki. Bądź co bądź moje jelita nie pracują prawidłowo już ponad 20 lat, więc ich regeneracja musi trochę potrwać. Jednak poprawa samopoczucia jest tak znacząca, że zamierzam dalej kontynuować przyjmowanie ZKT i wreszcie naprawdę wierzę, że mogę być zdrowa !
Pytanie do Bow- nie suplementuję kwasu alfa- liponowego, bo są różne opinie na ten temat, tzn. przyjmowania go tylko 2x dziennie po 150-300 mg. Może jednak warto ?
Czy można juz kupić Auxylium ?
R4M30
Posty: 52
Rejestracja: 07 lut 2017, 17:07

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

Postautor: R4M30 » 21 lis 2017, 7:50

agnieszka243
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2017, 10:20

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

Postautor: agnieszka243 » 05 sty 2018, 9:19

Almera byłaś diagnozowana w kierunku SIBO? Clostridium sprawdzone? Ono powoduje również zaparcia.

Wróć do „Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe (ZKT)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości