Holokaust

Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Holokaust

Postautor: Bow1 » 12 cze 2017, 19:23

ManiekMejker pisze:Dzisiaj rozmawiałem z teściem(pracownik ogromnego gospodarstwa ,hodowla trzody,uprawa zbóż). Powiedział że u nich roundapem traktuje się systematycznie miedzy innymi rzepak,aby uniknąć problemu nierównomiernego dojrzewania ....Pytanie,skąd wziasc w dzisiejszych czasach pewną nieskażoną żywność?

To jest poważny problem ale jest w nas siła tylko musimy zacząć z niej korzystać.
Panuje przekonanie, że rzepak czy olej rzepakowy są zdrowe. Sam olej jest toksyczny nawet ten zimno tłoczony z powodów:
1. kwas erukowy jest obecny mimo braku informacji (podwyższono normę i kwas erukowy przestał istnieć - proste, no nie?)
2. bilans/skład katastrofalny
3. gigantyczne ilości glifosatu - roundapu
Produkt toksyczny dla każdego żywego organizmu jedynym rozsądnym przeznaczeniem dla tej trucizny to produkcja paliw.
Jak sobie z tym poradzić?
- nie kupować, po prostu nie kupować.
Identycznie z pozostałymi toksycznymi produktami ale do tego potrzebna jest wiedza więc zdobywajcie wiedzę, wiedzę i jeszcze po trzykroć wiedzę.

Antybiotyki należy stosować tylko w szczególnych przypadkach np w celu ratowania życia ale nigdy na tzw stany zapalne, przeziębienia.
Zamiast nich witamina C, flawonoidy, antocyjany, omega 3, omega 6, lizyna, prolina.

Statyny - zamiast nich - NIC, tak nic.
Dobrze się bawię.
agnieszka243
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2017, 10:20

Re: Holokaust

Postautor: agnieszka243 » 12 cze 2017, 19:54

Jak miło, szef wrócił ;) Bow1 a co z boreliozą? Albo przewlekłą jersinioza, która jest Einsteinem wśród bakterii? Jak je leczyć bez antybiotyków?
GosiaK
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2017, 13:33

Re: Holokaust

Postautor: GosiaK » 22 cze 2017, 21:28

Witam
Niestety proso traktuje się rundapem tak samo jak rzepak. Czy kasza jaglana może być zdrowa? A wielu tak mówi.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Holokaust

Postautor: Fitoro » 23 cze 2017, 19:51

co do antybiotyków to właśnie walczę z anginą ropą i antybiotyk zrobił się koniecznością bo alternatywne środki ni jak nie chciały działać (alternatywne tj. mega dawki C, D, WU). podejrzewam, że jak bym nie poszedł po antybiotyk to by mogło się kiepsko skończyć :shock:
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
uparty69
Posty: 40
Rejestracja: 15 gru 2016, 19:52

Re: Holokaust

Postautor: uparty69 » 28 cze 2017, 19:48

Anginę bardzo dobrze leczy Płyn Lugola w połączeniu z wodą utlenioną. Sprawdziłem na sobie działa bardzo skutecznie nie trzeba antybiotyków.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Holokaust

Postautor: Fitoro » 28 cze 2017, 20:22

hehe- uwierz mi, jodyna, lugola, WU w inhalacji oraz na czczo łyżka w szklance wody, psikanie WU bezpośrednio na migdałki - nic nie przerwało choroby, zaś już po jednej tabletce antybiotyku zaczęła się poprawa. Żeby nie było - jestem zdecydowanym przeciwnikiem antybiotyków, ale jak cie kosi po 40 st gorączki i nic nie chce pomagać a przełkniecie śliny to jak by połykać żletki to nie ma miejsca na kozaczenie tym bardziej jak to angina bakteryjna a nie wirusowa...
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
uparty69
Posty: 40
Rejestracja: 15 gru 2016, 19:52

Re: Holokaust

Postautor: uparty69 » 28 cze 2017, 22:09

Gardło trzeba płukać bardzo często roztworem w proporcji:pół szklanki letniej wody+16kropel Lugola+woda utleniona według uznania. Gorączki nie należy obniżać bo to organizm ją powoduje żeby zwalczyć zakażenie bakteryjne. Gorączka jest darem Bożym również w nowotworze.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Holokaust

Postautor: Fitoro » 29 cze 2017, 5:46

wszystko zgadza się - takie samo mam zdanie o gorączce - ale trzeba też umieć wybrać mniejsze zło ;) żeby sobie gorszej biedy nie narobić
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Marek70
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2017, 0:51

Re: Holokaust

Postautor: Marek70 » 06 lip 2017, 0:51

Wiedzę o współczesnym "Holokauście" trzeba upowszechniać, ponieważ ludzie nie wiedzą, że świat nie jest taki, jak przedstawiają media głównego nurtu, zwane też mediami głównego ścieku.
Marek70
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Holokaust

Postautor: sowka » 30 kwie 2021, 11:09

„Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj”.
Ludzie są zdolni do niewyobrażalnej złośliwości i okrucieństwa
„Eugenicy opanowali dźwignie władzy i jest to naprawdę pomysłowy sposób na ustawienie cię w szeregu i otrzymanie jakiejś nieokreślonej rzeczy, która cię skrzywdzi. Nie mam pojęcia, co to będzie, ale nie będzie to szczepionka, ponieważ jej nie potrzebujesz. I nie zabije cię na końcu igły, bo to zauważysz.
Może to być coś, co spowoduje normalną patologię, będzie to miało miejsce w różnych momentach między szczepieniem a wydarzeniem, będzie można temu zaprzeczyć, ponieważ w tym czasie na świecie będzie się działo coś innego, w kontekście którego twój zgon, albo twoje dzieci będą wyglądać normalnie.
To właśnie bym zrobił, gdybym chciał pozbyć się 90 lub 95% światowej populacji. I myślę, że właśnie to robią ”.
Eugenika w każdej skali jest zła, ale globalny program eugeniki jest po prostu nie do pomyślenia, a jednak jest to możliwość, którą należy pilnie przedyskutować i zneutralizować, zanim nieodwracalne szkody zostaną wyrządzone ludności Ziemi.


Były wiceprezes firmy Pfizer: „Eugenicy opanowali dźwignie władzy”
https://pl.technocracy.news/Byli-eugeni ... C5%82adzy/

Mike Yeadon jest mikrobiologiem o łagodnym głosie i byłym wiceprezesem ds. Badań alergii i układu oddechowego w firmie Pfizer. Spędził 32 lata pracując dla dużych firm farmaceutycznych i jest czołowym ekspertem w zakresie wirusowych infekcji dróg oddechowych.
Jest także człowiekiem z misją, a jego misją jest poinformowanie jak największej liczby osób o elitarnych brokerach władzy, którzy używają pandemii jako zasłony dymnej, aby ukryć swoje prawdziwe cele. Oto Yeadon w niedawnym wywiadzie:1
„Gdybyś chciał wyludnić znaczną część świata i zrobić to w sposób, który nie wymagałby niszczenia środowiska bronią nuklearną lub zatruwania wszystkich wąglikiem czy czymś w tym rodzaju, a chciałeś wiarygodnego zaprzeczenia, podczas gdy miałeś wieloletni kryzys chorób zakaźnych; Nie sądzę, żebyś mógł wymyślić lepszy plan pracy niż ten, który mam przed sobą.
Nie mogę powiedzieć, że to właśnie zamierzają zrobić, ale nie mogę wymyślić łagodnego wyjaśnienia, dlaczego to robią ”.
"Wyludnienie?" Kto powiedział coś o wyludnieniu? Czy nie jest trochę naciągane, aby przejść od kampanii masowych szczepień do zarzutów o spisek mający na celu „wyludnienie znacznej części świata?” Rzeczywiście tak jest, ale Yeadon przeprowadził szeroko zakrojone badania w tej sprawie i dostarcza przekonujących dowodów, że taki diaboliczny cel może w rzeczywistości być celem.
Ludzie są zdolni do niewyobrażalnej złośliwości i okrucieństwa
Co więcej, nie brak dowodów na to, że ludzie nie są przekonani, że Yeadon ma rację, ale coś bardziej fundamentalnego; niemożność zrozumienia, że ​​ludzie są zdolni do prawie niewyobrażalnej okrucieństwa i okrucieństwa. Oto znowu Yeadon:2
„Stało się to dla mnie absolutnie jasne, nawet kiedy rozmawiam z inteligentnymi ludźmi, przyjaciółmi, znajomymi… i mogą powiedzieć, że mówię im coś ważnego, ale dochodzą do punktu [w którym mówię]„ Wasz rząd cię okłamuje w sposób, który może doprowadzić do śmierci twojej i twoich dzieci ”i nie mogą zacząć się tym zajmować.
I myślę, że może 10% z nich rozumie, co powiedziałem, a 90% z nich nie rozumie tego, ponieważ jest to zbyt trudne. Martwię się, że to stracimy, ponieważ ludzie nie będą sobie radzić z możliwością, że ktoś jest tak zły…
Ale przypominam wam, co wydarzyło się w Rosji w XX wieku, co wydarzyło się w latach 20-1933, co wydarzyło się, no wiesz, w Azji Południowo-Wschodniej w niektórych z najstraszniejszych czasów powojennych. A co wydarzyło się w Chinach z Mao i tak dalej… Musimy spojrzeć wstecz tylko na dwa lub trzy pokolenia. Wszędzie wokół nas są ludzie równie źli, jak ci, którzy to robią.
Są wokół nas. Więc, mówię ludziom, jedyną rzeczą, która naprawdę wyróżnia to, jest jego skala. Ale w rzeczywistości jest to prawdopodobnie mniej krwawe, mniej osobiste, prawda? Ludzie, którzy tym sterują… będzie im o wiele łatwiej. Nie muszą nikomu strzelać w twarz.
Nie muszą bić kogoś na śmierć kijem bejsbolowym, zamrażać go, głodzić, zmuszać do pracy aż do śmierci. Wszystkie te rzeczy wydarzyły się dwa lub trzy pokolenia temu… Tak blisko jesteśmy. I wszystko, co mówię, to to, że niektóre takie zmiany mają miejsce ponownie, ale teraz używają biologii molekularnej ”.

Ludzie „nie mogą sobie wyobrazić niczego tak demonicznego”
On ma rację, prawda? Podczas gdy bardzo wiele osób wie, że rząd, media i urzędnicy zdrowia publicznego okłamywali ich we wszystkim, od skuteczności masek, dystansu społecznego i blokad, po zagrażające życiu niebezpieczeństwa eksperymentalnych szczepionek, wciąż odmawiają. wierzą, że ludzie organizujący tę operację mogą nieuchronnie popychać ich w kierunku bezpłodności lub przedwczesnej śmierci.
Nie potrafią sobie wyobrazić czegoś tak demonicznego, więc chowają głowy w piasek i udają, że nie widzą, co dzieje się tuż pod ich nosami. Nazywa się to „zaprzeczeniem” i tylko wzmacnia pozycję mistrzów marionetek, którzy działają za kulisami. Oto więcej od Yeadon:3

„… W zeszłym roku zdałem sobie sprawę, że mój rząd i jego doradcy kłamią Brytyjczykom o wszystkim, co ma związek z tym koronawirusem. Absolutnie wszystko. Idea bezobjawowej transmisji i to, że nie masz objawów, ale jesteś źródłem wirusa, jest błędem.
Te blokady działają, że maski mają oczywiście wartość ochronną dla ciebie lub kogoś innego, a te warianty są przerażające i musimy nawet zamknąć międzynarodowe granice na wypadek, gdyby niektóre z tych paskudnych zagranicznych wariantów dostały się do środka. "

Wielu czytelników mogło zauważyć, że ten wywiad pojawił się na małej chrześcijańskiej stronie internetowej o nazwie Lifesite News. Dlaczego? Czy przemyślane obserwacje byłego wiceprezesa Pfizera nie powinny pojawić się na pierwszych stronach The New York Times lub The Washington Post? Czy nie spodziewałbyś się, że duże kanały informacyjne w telewizji kablowej przeprowadzą taki wywiad w nagłówku?
Oczywiście nie. Nikt się tego nie spodziewa, ponieważ wszyscy wiedzą, że media odruchowo tłumią każdą historię, która nie wspiera „oficjalnej narracji”, to znaczy, że COVID jest najbardziej zaraźliwym i śmiercionośnym wirusem wszechczasów, który wymaga nowej autorytarnej struktury politycznej oraz masowe wypatroszenie swobód obywatelskich.
Nikt nie może obalić oficjalnej propagandy
Czy nie jest to podstawowa historia zeszłego roku? Sceptycy i przeciwnicy COVID, tacy jak Yeadon, nie mogą obalać oficjalnej propagandy ani dyskutować na ten temat na forum publicznym. Są skutecznie wyrzucani z MSM i wysyłani do odległych zakątków Internetu, gdzie tylko nieliczni przeczytają to, co mają do powiedzenia. Oto więcej:4

„Wszystko, co ci powiedziałem, każda z tych rzeczy jest ewidentnie fałszywa. Ale cała nasza polityka narodowa opiera się na tym, że wszystkie te zasady mają zasadniczo rację, ale wszystkie są błędne. Ale to, co chciałbym zrobić, to porozmawiać o ucieczce immunologicznej, ponieważ myślę, że to prawdopodobnie będzie gra końcowa całego tego wydarzenia, które moim zdaniem jest prawdopodobnie spiskiem.
W zeszłym roku pomyślałem, że to jest to, co nazwałem „konwergentnym oportunizmem”. Oznacza to, że kilka różnych grup interesariuszy zdołało rzucić się na świat pogrążony w chaosie, aby popchnąć nas w określonym kierunku. Wyglądało więc na to, że było to trochę powiązane, ale byłem gotów powiedzieć, że to po prostu konwergencja.
Myślę [teraz], że to naiwne. Nie mam wątpliwości, że bardzo znaczący powerbrokerzy na całym świecie albo planowali wykorzystać następną pandemię, albo ją stworzyli. Jedna z tych dwóch rzeczy jest prawdziwa, ponieważ musi być prawdą, ponieważ dziesiątki rządów mówią te same kłamstwa i robią te same nieskuteczne rzeczy, które w oczywisty sposób kosztują życie ”.
Zatrzymajmy się na chwilę i zadajmy sobie pytanie, dlaczego skromny mikrobiolog, który przez całą swoją karierę zawodową działał w ukryciu, znalazł się w centrum uwagi, skoro wie na pewno, że albo będzie wyśmiewany, rozmazany, zdyskredytowany, przeciągnięty przez błoto lub zabity.
W rzeczywistości otwarcie przyznaje, że obawia się o swoje bezpieczeństwo i zakłada, że ​​mógłby zostać „usunięty” („zamordowany”) przez swoich wrogów. Więc dlaczego on to robi? Dlaczego ryzykuje życie i zdrowie, aby rozgłosić wieść o szczepionkach?

Moralny obowiązek ostrzegania ludzi
To dlatego, że czuje moralny obowiązek ostrzegania ludzi przed niebezpieczeństwem, przed którym stoją. Yeadon nie jest szukającym uwagi narcyzem. Właściwie wolałby całkowicie zniknąć z życia publicznego.
Ale nie zrobi tego, ponieważ bezinteresownie wypełnia swój obowiązek, alarmując o złośliwej strategii, która może doprowadzić do cierpienia i śmierci dosłownie dziesiątek milionów ludzi. Dlatego to robi, ponieważ jest honorowym człowiekiem z silnym poczuciem przyzwoitości. Pamiętasz przyzwoitość? Oto więcej:5
„Widać, że desperacko staram się nie mówić, że to spisek, ponieważ nie mam bezpośrednich dowodów, że jest to spisek. Osobiście wszystkie moje instynkty krzyczą, że to spisek jako istota ludzka, ale jako naukowiec nie mogę wskazać na dymiącą broń, która mówi, że wymyślili to celowo ”.
Wielu z nas, którzy uważnie śledzili wydarzenia przez ostatni rok i przeszukiwali internet w poszukiwaniu alternatywnych punktów widzenia, jest równie przekonanych, że jest to spisek, tak jak Russiagate był spiskiem. I chociaż możemy nie mieć rozstrzygających, solidnych dowodów na działalność przestępczą, istnieją obszerne poszlaki na poparcie tego roszczenia.
Z definicji „spisek” to „zły, bezprawny, zdradziecki lub potajemny plan sformułowany w tajemnicy przez co najmniej dwie osoby”.6 To, co dzieje się obecnie w zachodnim świecie, spełnia tę podstawową definicję.
Tak jak treść tego artykułu spełnia podstawową definicję „teorii spiskowej”, która jest „próbą wyjaśnienia szkodliwych lub tragicznych wydarzeń w wyniku działań małej, potężnej grupy. Takie wyjaśnienia odrzucają akceptowaną narrację otaczającą te wydarzenia; w istocie oficjalna wersja może być postrzegana jako kolejny dowód spisku ”.7
Nie próbujemy zaprzeczyć, że jest to teoria spiskowa, nie bardziej niż zaprzeczamy, że wyżsi urzędnicy FBI, CIA, Departamentu Sprawiedliwości i Departamentu Stanu USA byli zaangażowani w tajną operację mającą na celu przekonanie Amerykanów, że Donald Trump był rosyjski agent.
To była teoria spiskowa, która później okazała się faktem. Spodziewamy się, że fakty dotyczące operacji COVID w końcu wyjdą na jaw, uniewinniając nas również z tego powodu. Oto więcej od Yeadon:8

„Myślę, że końcową grą będzie:„ każdy otrzyma szczepionkę ”… Każdy na planecie zostanie przekonany, nakłoniony, niezupełnie upoważniony, skrępowany do przyjęcia zastrzyku.

Kiedy to zrobią, każda osoba na planecie będzie miała imię lub unikalny identyfikator cyfrowy i flagę stanu zdrowia, która będzie „zaszczepiona” lub nie… a ktokolwiek to posiada, rodzaj pojedynczej bazy danych, działającej centralnie, stosowanej wszędzie do kontroli, aby zapewnić niejako przywilej, możesz albo przekroczyć ten konkretny próg, albo przeprowadzić tę konkretną transakcję, albo nie, w zależności od tego, [co] zdecydują kontrolerzy tej jednej bazy danych populacji ludzi.
I myślę, że o to właśnie chodzi, ponieważ kiedy już to osiągniesz, stajemy się zabawkami, a świat może być taki, jakiego chcą kontrolerzy tej bazy danych ”.

Masowe szczepienia drogą do absolutnej kontroli społecznej
Czyli masowe szczepienia są w rzeczywistości drogą do absolutnej kontroli społecznej przez elity technokratyczne, przed nikim odpowiedzialne? Czy już dotarliśmy? Powiedziałbym, że całkiem blisko. Oto więcej:9
„I mówią o tym samym rodzaju przyszłego scenariusza, który brzmi:„ Nie chcemy, żebyś się przemieszczał z powodu tych brzydkich „wariantów” - (ale) „nie martw się, będą szczepionki„ uzupełniające ” poradzi sobie z potencjalnymi uciekinierami. Wszyscy to mówią, kiedy to oczywiste bzdury ”.
Czy on ma rację? Czy obecnie przywołuje się wariant hobgoblina, aby przedłużyć ograniczenia, zintensyfikować paranoję i utorować drogę niekończącym się rundom masowych szczepień? Oceń sam, ale oto kilka artykułów, które pojawiły się w najnowszych wiadomościach, które pomogą Ci zdecydować:

1. Reuters - Odmiana południowoafrykańska może „przełamać” szczepionkę Pfizera, wynika z izraelskich badań10

„Odmiana koronawirusa odkryta w Afryce Południowej może do pewnego stopnia„ przebić się ”przez szczepionkę COVID-19 firmy Pfizer / BioNTech, jak wykazało badanie danych w świecie rzeczywistym w Izraelu, chociaż jego rozpowszechnienie w tym kraju jest niskie, a badania nie zostały poddane wzajemnej weryfikacji …
Stwierdziliśmy nieproporcjonalnie wyższy wskaźnik wariantu południowoafrykańskiego wśród osób zaszczepionych drugą dawką w porównaniu z grupą niezaszczepioną. Oznacza to, że wariant południowoafrykański jest w stanie do pewnego stopnia przełamać ochronę szczepionki ”- powiedział Adi Stern z Uniwersytetu w Tel Awiwie. (Tak więc, zgodnie z artykułem - szczepionka nie działa.)

2. The New York Times - wzrost wariantów w Europie pokazuje, jak niebezpieczny może być wirus11
„Europa, epicentrum pandemii koronawirusa zeszłej wiosny, po raz kolejny obrosła nowymi przypadkami, które zalewają niektóre lokalne szpitale i powodują niepokojący globalny wzrost Covid-19.

Ale tym razem zagrożenie jest inne: wzrost liczby nowych przypadków jest napędzany przez wariant koronawirusa, który po raz pierwszy pojawił się w Wielkiej Brytanii i znany jako B.1.1.7. Wariant jest nie tylko bardziej zaraźliwy niż zeszłoroczny wirus, ale także bardziej zabójczy.
Ten wariant rozprzestrzenia się teraz w co najmniej 114 krajach. Nigdzie jednak jego niszczycielskie skutki nie są tak widoczne jak w Europie, gdzie każdego dnia umierają tysiące ludzi, a już zdewastowane gospodarki krajów ponownie są dotknięte nowymi ograniczeniami w życiu codziennym…

Naukowcy twierdzą, że szczepionki ostatecznie pokonają te warianty. [Więc teraz nie działają ??] Surowe ograniczenia mogą obniżyć liczbę przypadków B.1.1.7. [Więc nie wychodź z domu.]…

„Widzieliśmy w tak wielu krajach, jak szybko może on stać się dominujący” - mówi Lone Simonsen, profesor i dyrektor Centrum PandemiX na Uniwersytecie Roskilde w Danii.
„A kiedy dominuje, utrzymanie kontroli epidemii wymaga o wiele więcej wysiłku, niż było to konieczne w przypadku starego wariantu”. [Innymi słowy, mamy do czynienia z innym patogenem, który wymaga innego antidotum. To przyznanie, że obecny zbiór szczepionek nie działa.]

3. Komórka - Warianty SARS-CoV-2 B.1.351 i P.1 Ucieczka przed przeciwciałami neutralizującymi12
„… Nasze ustalenia wskazują, że warianty B.1.351 i P.1 mogą być zdolne do rozprzestrzeniania się u pacjentów rekonwalescentów lub osób zaszczepionych BNT162b2 i tym samym stanowią podwyższone zagrożenie dla zdrowia ludzkiego.
Ograniczenie tych wariantów przez interwencje niefarmaceutyczne jest ważnym zadaniem ”. [Uwaga - innymi słowy, nowe szczepionki nie działają przeciwko nowym szczepom COVID, więc być może będziemy musieli na zawsze zachować uciążliwe ograniczenia blokujące.]
Jak ludzie mogą czytać tę budzącą strach bzdurę i nie widzieć, że ma ona na celu przerażenie i zmanipulowanie mas tak, aby uległość podobna do owcy?

Wariant wykorzystywany do podsycania histerii COVID
Nie można zaprzeczyć, że ten wariant jest używany do podsycania histerii COVID i utrwalania represyjnych ograniczeń społecznych. Zatem pytanie, które powinniśmy sobie zadać, brzmi: czy możemy zaufać temu, co mówią nam media i urzędnicy zdrowia publicznego?

A odpowiedź brzmi „nie”, nie możemy im ufać. Wielokrotnie wprowadzali w błąd opinię publiczną na różne tematy, w tym maski, bezobjawową transmisję, odporność, śmiertelność z powodu infekcji, dystans społeczny i obecnie warianty. Według Sunetry Gupty, która jest profesorem teoretycznej epidemiologii na Wydziale Zoologii Uniwersytetu Oksfordzkiego i członkiem Royal Society Wolfson Research Fellow:13
„… Niektóre z tych wariantów mogą być bardziej zdolne do przenoszenia, ale prawda jest taka… nawet przy niewielkim wzroście zdolności przenoszenia… nie ma to większego wpływu ani różnicy w sposobie radzenia sobie z wirusem. Innymi słowy, wzrostu wirusa nie można przypisać nowemu wariantowi…
Drugie pytanie brzmi: czy te warianty są bardziej zjadliwe, a prawda jest taka, że ​​nie wiemy, ale jest to mało prawdopodobne, ponieważ dane wydają się tego nie mówić pomimo przerażających nagłówków… Patogeny mają tendencję do ewolucji w kierunku niższej zjadliwości… ponieważ to maksymalizuje ich zdolność przenoszenia… Jest o wiele bardziej prawdopodobne, że te szczepy nie będą się tak różnić w sposób istotny, że będziemy musieli zmienić naszą politykę ”.
Tak więc, według Gupty, nawet jeśli nowe szczepy COVID są bardziej przenoszone, jest wysoce nieprawdopodobne, aby były bardziej śmiertelne. Oto więcej informacji na ten temat od patologa diagnostycznego dr Clare Craig, która przedstawia bardziej techniczne wyjaśnienie:14
„Sekwencja genetyczna SARS-CoV-2 ma ~ 30,000 XNUMX liter. Zmiany w kilku literach nie zmienią zbytnio jego kształtu - gdyby tak się stało, i tak nie działałby poprawnie. Strach przed ucieczką immunologiczną nie jest potrzebny i jest nieodpowiedzialny, zwłaszcza gdy nie ma dowodów na poparcie tych twierdzeń ”.
W istocie Craig mówi to samo, co powiedzieliśmy wcześniej, że niewielkie mutacje infekcji nie wpłyną na reakcję immunologiczną osób, które już miały wirusa. Zatem aktualny zbiór „wariantów” nie powinien być powodem do niepokoju. Jeśli miałeś już COVID lub masz już wcześniejszą odporność z powodu wcześniejszej ekspozycji na podobne infekcje (na przykład SARS), nowy szczep nie powinien stanowić problemu.
Nie powinno też stanowić problemu, jeśli nowe szczepionki zapewniają typ szeroko zakrojonej odporności, jakiej można się po nich spodziewać. Ponownie, mutacje stanowią tylko najmniejszą zmianę w składzie patogenu (mniej niż 1%), co oznacza, że ​​- jeśli szczepionki nie działają - są w rzeczywistości bezużyteczne.

Media zniekształcające naukę, by przerażać opinię publiczną
Oto dłuższe wyjaśnienie, które niektórzy czytelnicy mogą uznać za zbyt techniczne i być może nużące, ale warto się przez nie przebrnąć, aby zobaczyć, że media celowo fałszywie przedstawiają naukę, aby przestraszyć opinię publiczną. Ten fragment pochodzi z artykułu Yeadona. Oto, co powiedział:15
„Ludzie myślą, że wirus mutuje w taki sposób, aby uniknąć wcześniejszej odporności. Jest to całkowicie nieuzasadnione, z pewnością w odniesieniu do odporności… (to znaczy) uzyskanej naturalnie po odstraszeniu wirusa… Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że po infekcji ludzki układ odpornościowy tnie czynnik zakaźny na krótkie kawałki.
Każdy z tych krótkich kawałków białka jest prezentowany innym komórkom układu odpornościowego, jak podczas parady tożsamości… Pełnią one szereg funkcji. Niektóre wytwarzają przeciwciała, a inne są zaprogramowane do zabijania komórek zainfekowanych wirusem, rozpoznawane przez wyświetlanie na ich powierzchni sygnałów, które mówią organizmowi, że zostały zaatakowane.
W prawie wszystkich przypadkach… ten inteligentny system adaptacyjny zwalcza infekcję. Co najważniejsze… to zdarzenie pozostawia wiele różnych rodzajów długowiecznych komórek „pamięci”, które w przypadku ponownej infekcji szybko eliminują wszelkie próby ponownej infekcji.
Więc nie zachorujesz już ponownie przez tego samego wirusa, a ponieważ wirusowi po prostu nie wolno namnażać się, nie możesz już uczestniczyć w transmisji… Ogólny „kierunek podróży” (w przypadku wirusów) to: stają się mniej szkodliwe, ale łatwiejsze do przenoszenia, ostatecznie dołączając do pozostałych 40 lub więcej wirusów, które powodują to, co wspólnie nazywamy „przeziębieniem”.

Generalnie nie zdarza się, że mutanty stają się bardziej śmiercionośne dla gospodarzy (nas). Ale kluczową kwestią, którą chciałem poruszyć, jest to, jak duży jest SARS-COV-2. Przypominam sobie, że jest to około 30,000 10,000 liter kodu genetycznego, który po przetłumaczeniu tworzy około XNUMX XNUMX aminokwasów w kilku białkach wirusowych.
Teraz możesz zobaczyć, że rodzaje zmian w literach kodu genetycznego są naprawdę małe w porównaniu z całością. 30-literowe zmiany mogą stanowić około 0.1% kodu wirusa. Innymi słowy, 99.9% tego kodu nie różni się od tak zwanego szczepu Wuhan.
Podobnie, zmiany w białku ulegające translacji z tych zmian w kodzie literowym są przytłaczane przez ogromną większość niezmienionych sekwencji białek. Więc twój układ odpornościowy, rozpoznając, jak to robi, być może dziesiątki krótkich kawałków… nie da się zwieść kilkoma drobnymi zmianami w niewielkim ułamku z nich.
Nie: twój układ odpornościowy od razu wie, że jest to najeźdźca, którego widziano wcześniej i nie ma żadnych trudności w radzeniu sobie z nim szybko i bez objawów. Więc jest to naukowo nieprawidłowa…
… Nawet jeśli mutacje zmieniły kilka z nich, większość fragmentów… zmutowanego wirusa pozostanie niezmieniona i rozpoznana przez układ odpornościowy szczepionki lub układ odpornościowy zainfekowany wirusem, a szybka, energiczna reakcja nadal będzie Cię chronić . ”

Dlaczego urzędnicy ds. Zdrowia publicznego i media kłamią?
Podsumujmy: przedstawiliśmy przemyślane poglądy trzech renomowanych naukowców, z których wszyscy jednoznacznie odrzucają pogląd, że tak zwane „warianty”:
Są bardziej śmiercionośne
Mają potencjał, aby ponownie zainfekować osoby, które już miały COVID
Zmutowali się na tyle, aby ponownie zainfekować osoby, które zostały już zaszczepione (chyba, że ​​oczywiście) szczepionka nie zapewnia szeroko zakrojonej odporności na początku (co jest możliwe, ponieważ długoterminowe badania fazy 3 nigdy nie zostały przeprowadzone).
Dlaczego więc urzędnicy zdrowia publicznego i media kłamią w tej sprawie, która jest dość wyraźna i niekontrowersyjna? Oto jest pytanie.
Yeadon konkluduje, że w ich zaprzeczeniu jest coś rażąco diabolicznego. Uważa, że ​​kłamią, aby nakłonić więcej ludzi do wstrzyknięcia substancji, która uczyni ich bezpłodnymi, wyrządzi im poważne obrażenia cielesne lub wręcz zabije. Wybieraj. Oto więcej:16
„Eugenicy opanowali dźwignie władzy i jest to naprawdę pomysłowy sposób na ustawienie cię w szeregu i otrzymanie jakiejś nieokreślonej rzeczy, która cię skrzywdzi. Nie mam pojęcia, co to będzie, ale nie będzie to szczepionka, ponieważ jej nie potrzebujesz. I nie zabije cię na końcu igły, bo to zauważysz.
Może to być coś, co spowoduje normalną patologię, będzie to miało miejsce w różnych momentach między szczepieniem a wydarzeniem, będzie można temu zaprzeczyć, ponieważ w tym czasie na świecie będzie się działo coś innego, w kontekście którego twój zgon, albo twoje dzieci będą wyglądać normalnie.
To właśnie bym zrobił, gdybym chciał pozbyć się 90 lub 95% światowej populacji. I myślę, że właśnie to robią ”.
„Eugenicy opanowali dźwignie władzy?” Czy Yeadon oszalał?

Czy presja globalnej pandemii zepchnęła go na głęboki koniec, czy też jest „na czymś” wielkim, o czym nikt nawet nie odważy się nawet pomyśleć; plan tak mroczny i złowrogi, że jego realizacja byłaby najbardziej dotkliwą i zimnokrwistą zbrodnią przeciwko ludzkości wszechczasów; zastrzyk miliardom ludzi toksycznym eliksirem, którego białko drastycznie osłabia ich układ odpornościowy, torując drogę do ogromnego cierpienia, po którym następują góry rzezi?
Są jednak inni, którzy dostrzegają związek między obecną kampanią szczepień a „eugenikami”. W rzeczywistości dr Joseph Mercola wskazuje na związek między głównym twórcą szczepionki AstraZeneca, Adrianem Hillem, a ruchem eugenicznym. Według Mercola:
„Hill wygłosił wykład w Galton Institute (znanym jako UK Eugenics Society) w 2008 roku z okazji 100-lecia istnienia. Jak wspomniano w artykule Webba:17
„Prawdopodobnie najbardziej niepokojące jest bezpośrednie powiązanie czołowych twórców szczepionki z Wellcome Trust oraz, w przypadku Adrian Hill, Galton Institute, dwiema grupami od dawna związanymi z brytyjskim ruchem eugenicznym.
Ta ostatnia organizacja, nazwana na cześć `` ojca eugeniki '' Francisa Galtona, to przemianowana na UK Eugenics Society, grupa znana od ponad wieku z promowania rasistowskiej pseudonauki i wysiłków na rzecz `` poprawy rasy rasowej '' poprzez zmniejszenie populacji osób uznawanych za gorszy.

Związki Adriana Hilla z Galton Institute powinny budzić oczywiste obawy, biorąc pod uwagę nacisk, aby szczepionka Oxford-AstraZeneca, którą opracował z [Sarah] Gilbert, była szczepionką z wyboru dla krajów rozwijających się, szczególnie w krajach Ameryki Łacińskiej, Azji Południowej i Południowo-Wschodniej, i Afryka, te same obszary, na których byli członkowie Galton Institute wzywali do ograniczenia wzrostu populacji…
Emeritus profesor genetyki molekularnej w Galton Institute, a jednym z jego urzędników jest nie kto inny jak David J. Galton, którego praca obejmuje "Eugenics: The Future of Human Life in the 21st Century".
David Galton napisał, że projekt mapowania ludzkiego genomu… „ogromnie zwiększył… zakres eugeniki… dzięki opracowaniu bardzo potężnej technologii manipulacji DNA”.

Ta nowa „szersza definicja eugeniki”, powiedział Galton, „obejmowałaby metody regulacji liczebności populacji, a także poprawę jakości genomu poprzez selektywną sztuczną inseminację przez dawcę, terapię genową lub manipulację genami komórek linii zarodkowej”. Rozszerzając tę ​​nową definicję, Galton jest neutralny co do tego, „czy niektóre metody powinny być obowiązkowe przez państwo, czy też pozostawione całkowicie indywidualnemu wyborowi jednostki.
… Wellcome Centre regularnie współfinansuje badania i rozwój szczepionek i metod kontroli urodzeń z… fundacją (nazwa zastrzeżona), która aktywnie i bez zastrzeżeń angażuje się w kontrolę populacji i reprodukcji w Afryce i Azji Południowej, między innymi nadając priorytet szerokiemu rozpowszechnianiu wstrzykiwane długo działające odwracalne środki antykoncepcyjne (LARC).
Wellcome Trust sfinansowała również bezpośrednio badania mające na celu opracowanie metod „poprawy absorpcji” LARC w miejscach takich jak wiejska Ruanda… „LARC zapewniają kobietom na Globalnym Południu„ najmniejszy możliwy wybór poza faktyczną sterylizacją ”.
Niektóre LARC mogą powodować bezpłodność kobiet nawet przez pięć lat i, jak twierdzi Levich, „pozostawiają znacznie większą kontrolę w rękach dostawców, a mniej w rękach kobiet niż prezerwatywy, doustne środki antykoncepcyjne lub tradycyjne metody”.
… Nieco zmodyfikowany i przemianowany na Jadelle, niebezpieczny lek był promowany w Afryce… Dawniej nazywany Ligą Sterylizacji na rzecz Poprawy Ludzkości, pierwotna misja EngenderHealth, zainspirowana eugeniką rasową, polegała na 'poprawie zasobów biologicznych rasy ludzkiej' ”.

Czy eugenika wpływa na szczepionkę mRNA?
Jak więc „eugenika” wpływa na tworzenie i dystrybucję szczepionki mRNA? Czy jest jakieś połączenie, czy też chwytamy się słomek? Nie możemy odpowiedzieć na to pytanie, ale niedawny artykuł Mathew Ehret w Off-Guardian dostarcza kilku interesujących wskazówek. Oto, co powiedział:18
„Fakt, że organizacje promujące rozwój tej polityki eugenicznej w nazistowskich Niemczech i Ameryce Północnej obejmowały takie potęgi, jak Fundacja Rockefellera, Wellcome Trust i Human Sterilization League for Human Betterment… które wszystkie przyjęły wiodące role w Światowej Organizacji Zdrowia w ostatnich dziesięcioleciach jest więcej niż trochę niepokojące.
Fakt, że te organizacje eugeniczne po prostu zmieniły markę po drugiej wojnie światowej i są teraz zaangażowani w rozwój nowoczesnych szczepionek RNA wraz z Galton Institute (dawniej British Eugenics Association), Oxford's AstraZeneca, Pfizer oraz Bill and Melinda Gates Foundation powinien dać każdemu poważnemu myślicielowi pauzę. kiedy zastanawiamy się, jakie wzorce historii jesteśmy gotowi tolerować ich powtarzanie w naszym obecnym niepewnym wieku ”.
Kończymy ten fragment fragmentem artykułu Andrew Gavina Marshalla z 2010 roku z Global Research, który wcześniej zauważył, że:19

„Eugenika dotyczy społecznej organizacji i kontroli ludzkości… (szczególnie) kontroli populacji…

Idee Malthusa, a później Herberta Spencera i Karola Darwina zostały przekształcone w elitarną ideologię `` darwinizmu społecznego '', która polegała na `` przekonaniu, że w walce o przetrwanie w trudnym świecie wielu ludzi było nie tylko mniej wartościowych. w rzeczywistości skazane były na obumarcie jako rytuał postępu. Zachowanie słabych i potrzebujących było w istocie aktem nienaturalnym ”.

Teoria ta po prostu uzasadniała ogromne bogactwo, władzę i dominację niewielkiej elity nad resztą ludzkości, ponieważ ta elita uważała siebie za jedyne prawdziwie inteligentne istoty godne posiadania takiej władzy i przywilejów.
Francis Galton ukuł później termin „eugenika”, aby opisać tę wyłaniającą się dziedzinę. Jego zwolennicy wierzyli, że „genetycznie niezdolni” „będą musieli zostać zlikwidowani,„ stosując taktyki takie jak „segregacja, deportacja, kastracja, zakaz małżeństwa, przymusowa sterylizacja, bierna eutanazja - i ostatecznie eksterminacja”…
Sir Julian Huxley był także dożywotnim powiernikiem Brytyjskiego Towarzystwa Eugenicznego od 1925 r., A jego prezesem w latach 1959-62… „Huxley wierzył, że eugenika będzie pewnego dnia postrzegana jako droga naprzód dla rasy ludzkiej” i że: „Katastrofalna może być potrzebne zdarzenie, aby ewolucja postępowała w przyspieszonym tempie ”… Podobnie jest z ideami, których czas jeszcze nie nadszedł; muszą przetrwać okresy, w których nie są ogólnie mile widziani.

Technologie XXI wieku są tak potężne, że mogą wywołać zupełnie nowe klasy wypadków i nadużyć.
Co najniebezpieczniejsze, po raz pierwszy te wypadki i nadużycia są w zasięgu jednostek lub małych grup.

Nie będą wymagały dużych obiektów ani rzadkich surowców. Sama wiedza umożliwi ich wykorzystanie… Myślę, że nie jest przesadą stwierdzenie, że jesteśmy u progu dalszej doskonałości skrajnego zła, zła, którego możliwość wykracza daleko poza to, jakie broń masowego rażenia przekazała państwom narodowym, do zaskakującego i strasznego wzmocnienia pozycji skrajnych jednostek.

… Dzięki ulepszonym technikom elita będzie miała większą kontrolę nad masami; a ponieważ praca ludzka nie będzie już potrzebna, masy będą zbędne, bezużyteczne obciążenie dla systemu.

Jeśli elita jest bezwzględna, może po prostu zdecydować się na eksterminację masy ludzkości. Jeśli są humanitarni, mogą użyć propagandy lub innych technik psychologicznych lub biologicznych w celu obniżenia wskaźnika urodzeń, aż do wymarcia masy ludzkości, pozostawiając świat elicie…
Rzeczywiście przerażająca wizja; ale taki, który opiera się na ideach Huxleya, Russella i Brzezińskiego, którzy wyobrażali sobie ludzi, którzy - za pomocą środków biologicznych i psychologicznych - mają pokochać własną służebność. Huxley był świadkiem wyłonienia się świata, w którym udomowiono ludzkość, wciąż dzikie zwierzę; gdzie tylko elita pozostaje dzika i ma swobodę podejmowania decyzji, podczas gdy masy są udomowione jak zwierzęta domowe.

Huxley wyraził opinię, że „mężczyźni i kobiety dorastają, aby pokochać swoją niewolę i nigdy nie będą śnić o rewolucji.
Wydaje się, że nie ma dobrego powodu, dla którego całkowicie naukowa dyktatura miałaby kiedykolwiek zostać obalona.
Musimy zadać sobie pytanie, czy obecna kampania masowych szczepień jest naukowym wysiłkiem mającym na celu złagodzenie chorób i chorób, czy też szybką ścieżką do mrocznej i przerażającej dystopii wyczarowanej przez złych ludzi, którzy chcą zacieśnić swój uścisk na całej ludzkości?

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości