Problemy z błednikiem,zanik

Dział dla tematów dotyczących konkretnych przypadków problemów ze zdrowiem.
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Problemy z błednikiem,zanik

Postautor: ManiekMejker » 09 mar 2017, 10:05

Witam serdecznie!
Chciałbym sie Was poradzić. Mianowice moja teściowa ma ogromne problemy z błednikiem,wykryto u niej zanik jednego z nich w ok 80%. Przez to ma czeste zawroty głowy,mdłości itp. Bardzo się męczy kobiecina. Mam pytanie szczególnie do Bogusia bo wiem,ze dał radę zregenerować sobie nerw wzrokowy. Czy istnieje mozliwość odtworzenia struktury błędnika suplementując ZKT i witamine d3? Boguś proszę Cie o pomoć i Twoje wskazówki.
Pozdrawiam!
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Problemy z błednikiem,zanik

Postautor: Fitoro » 09 mar 2017, 15:56

Myślę, że spróbować napewo nie zaszkodzi. Najwyżej efektem ubocznym będzie doładowanie całego organizmu innymi bardzo potrzebnymi składnikami.

moim zdaniem nie ma na co czekać tylko odrazu sobie zacząć wprowadzać w życie suplementacje ZKT i całą resztą. Szkoda każdego dnia zwłoki
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
R4M30
Posty: 52
Rejestracja: 07 lut 2017, 17:07

Re: Problemy z błednikiem,zanik

Postautor: R4M30 » 09 mar 2017, 18:19

ManiekMejker pisze:wiem,ze dał radę zregenerować sobie nerw wzrokowy

nie tylko nerw wzrokowy
Bow1 pisze:-najważniejszą korzyść pozostawiłem na koniec jest to zregenerowanie się lejka łączącego podwzgórze z przysadką. Uszkodzony skalpelem podczas operacji lejek ponownie działa. Nie jestem zmuszony brać wazopresyny, a moja gospodarka elektrolitami jest wzorowa.

http://davidicke.pl/forum/oleje-tloczon ... ml#p201271
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Problemy z błednikiem,zanik

Postautor: ManiekMejker » 10 mar 2017, 13:59

Przeczytałem całe forum wzdłuż i wszerz:) Sporo suplementów i substancji tam się przewija,dlatego chciałem się spytać mądrzejszych głów jaki protokół suplementacyjnym stworzyć w tym konkretnym przypadku. Zkt,d3,witamina c,b50?

Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości