Czas się obudzić

Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 22 gru 2020, 22:53

SoCioS pisze:
Paula pisze:Racjonalny optymista :D

To bardzo dobre połączenie cech.:D
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 23 gru 2020, 1:38

Racjonalny optymisto — Bądź optymistą! — Nie mogę. Myślę racjonalnie. :lol:
SoCioS pisze
Jak widzę nr. konta i apel o datki co łaska to jestem pewny, że tasiemcowy serial na yt o tym co ludzie chcą usłyszeć będzie trwał i trwał i trwał

A co racjonalny optymista sądzi o wolnej woli? :D
Przecież to nasze “ja” podejmuje decyzję taką a nie inną , wszystkie interakcje pomagają nam tylko zdecydować, czy dokonujemy takiego czy innego wyboru .
Wpłacamy tą darowiznę lub nie.
Uznajemy czy kanał jest dla nas wartościwy , czy też nie .... autor nie uzależnia przecież słuchania swojego kanału od wpłaconego datku .
wszystko we wszechświecie jest wynikiem ciągu przyczynowo-skutkowego, gdzie każdy skutek jest następstwem wcześniejszej przyczyny, która również była skutkiem przyczyny ją poprzedzającej. Śledząc taki proces wstecz, krok po kroku, dochodzimy do Wielkiego Wybuchu, od którego się wszystko zaczyna, i który determinuje kształtowanie się rzeczywistości, naszych molekuł, które są składowymi naszych mózgów, narządów zmysłów, układu nerwowego, a co za tym idzie, nas samych
.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 23 gru 2020, 11:13

23 grudnia 2020
PROF. MARIA DOROTA MAJEWSKA: TO EKSPERYMENT PODYKTOWANY CELAMI POLITYCZNYMI I FINANSOWYMI GLOBALNYCH OLIGARCHÓW
https://stopnop.com.pl/majewska/
Prof. Maria Dorota Majewska: Rozwój pandemii covida wszyscy znamy, gdyż toczył się na naszych oczach od początku 2020 r. Naturalne pandemie cechują się tym, że najpierw ludzie obserwują wokół siebie wielu ciężko chorych i zmarłych, potem zaczynają o tym raportować media. Teraz o „pandemii” dowiedzieliśmy się z mediów i stale jesteśmy straszeni nieweryfikowalnymi informacjami o rzekomo wielkich liczbach chorych i zmarłych. W pierwszych kwartałach roku, gdy podobno szalał już koronawirus, liczby wszystkich zgonów rejestrowane przez GUS były mniejsze niż w poprzednich latach. Przyrost zanotowano dopiero w ostatnim kwartale. Wiemy, że w Polsce i w innych krajach rutynowo do śmierci covidowych zalicza się zgony z różnych przyczyn, bo takie praktyki są sowicie opłacane przez sponsorów tej pandemii. Nasilenie śmiertelności pod koniec roku było spowodowane w dużej mierze wielkimi zaniedbaniami w opiece medycznej – nie ratowano chorych z zawałami, udarami, chorobami nowotworowymi i innymi. Lekarze nie przyjmowali pacjentów i nie prowadzono badań diagnostycznych. Były okresy, gdy brakowało ratujących życie leków.
Ponieważ statystyki dotyczące pandemii są fałszowane, nie wiadomo, jaki procent zgonów był skutkiem zarażenia koronawirusem a jaki wynikał z innych przyczyn. Audyty przeprowadzone w kilku klinikach w USA ujawniły, że koronawirus był bezpośrednią przyczyną tylko ok. 6% zgonów „covidowych”. Wiemy, że ponad 90% osób zarażonych koronawirusem zdrowieje, lub nie rozwija żadnych objawów choroby, a śmiertelność w stosunku do zachorowań wynosi średnio ok. 2 % ( https://ourworldindata.org/mortality-risk-covid ). Według WHO na świecie zachorowało na covid ok. 73 milionów ludzi (0,9 % populacji), a zmarło ok. 1,6 miliona (0,02% populacji). Dla porównania, podczas pandemii grypy 1918 r. zachorowało ok. 500 milionów i zmarło ok. 50 milionów z ówczesnego ogółu ludności ok. 1,6 miliarda – czyli zachorowało ok. 30%, a zmarło ok 3%. Po zestawieniu tych liczb, trudno uznać nawet naciągane dane covidowe jako znamiona strasznej pandemii. I porównajmy dane covidowe ze statystyką umieralności na świecie. Rocznie umiera ok. 50 milionów osób, co wynosi 0,75% populacji ( https://ourworldindata.org/births-and-deaths ). Zgony „covidowe” (0,02% populacji) stanowią więc znikomą część wszystkich rocznych zgonów.
Według WHO, podczas „pandemii świńskiej grypy” H1N1 (2009 r.) zmarło na świecie ok. 18 400 osób – znacznie mniej niż w innych latach z powodu grypy sezonowej. Wg. statystyk śmiertelność od covida jest ok. 100 razy większa niż od grypy H1N1 ( https://www.statista.com/statistics/109 ... -50-years/ ), lecz są to dane mało wiarygodne, biorąc pod uwagę naciągane liczby covidowych zgonów. Pandemia covida przypomina pandemię grypy H1N1 przede wszystkim w aspekcie wszechobecnej, histerycznej, nieustającej propagandy straszenia. Innym podobieństwem jest niezwykle ofensywna propaganda masowych szczepień, jako panaceum na obie pandemie. Tegoroczna presja ze strony MZ na szczepienia jest szczególnie arogancka, tym bardziej, że MZ ignoruje, nawet blokuje istniejące skuteczne metody leczenia covida, stosowane przez tysiące lekarzy na świecie i w Polsce, które włączają użycie tanich leków takich jak antywirusowa amantadyna, czy hydrochlorochina z azytromycyną, cynkiem i witaminą D.

Prof. Maria Dorota Majewska:. Lekarze kwestionujący politykę rządu w kwestii pandemii i covidowych szczepień stanowią elitę medyków w Polsce. Oni opierają swe przekonania nie na propagandzie koncernów farmaceutycznych i pandemicznych oligarchów, lecz na niezależnie zdobytej wiedzy naukowej i klinicznej nt. covidowej pandemii i na własnych zawodowych doświadczeniach. Wiedzą, że ta pandemia opiera się głównie na fałszywych testach i niewiele różni się od epizodów grypy i zapalenia płuc poprzednich lat. Różnica polega na tym, że przedtem należycie leczono chorych, a teraz odcina się ich od skutecznych, niedrogich leków takich jak amantadyna czy hydrochlorochina. Zamiast tego stosuje się drogi i nieskuteczny remdesivir oraz defektywne wentylatory, które rozrywają płuca chorych. Inną różnicą jest zaliczanie do ofiar covida zgonów z wielu różnych przyczyn. Jest to oszustwo medyczne praktykowane w wielu krajach. Lekarze kwestionujący narzuconą światu fałszywą narrację pandemii mają tego świadomość i mają odwagę przeciwstawienia się temu dla dobra pacjentów, pomimo szykan ze strony establiszmentu medycznego. To wierni przysiędze Hipokratesa bohaterowie, którzy chcą leczyć chorych, a nie skazywać ich na śmierć lub kalectwo dla zysków koncernów farmaceutycznych.
Postawa prof. Matyi przesłuchiwań tych mądrych, szlachetnych lekarzy – jeśli jej celem nie jest chęć poszerzenia własnej wiedzy np. szczepionek – jest moim zdaniem antynaukowa i antyspołeczna. Takie szykany wobec niezależnych lekarzy nie są jednak wynalazkiem prezesa NIL, bo tego typu praktyki są narzucane i finansowo nagradzane przez pandemicznych oligarchów.
Minister Niedzielski, który nie jest lekarzem ani naukowcem z zakresu nauk medycznych, wykazuje się wielką arogancją w kwestii pandemii i narzucanych światu szczepionek. Nie jest w stanie ich rzetelnie ocenić, więc bezkrytycznie realizuje nakazy establiszmentu od wielkiego resetu. Minister, który kołtuństwem nazywa dogłębną wiedzę biomedyczną w zakresie szczepień i naturalną ostrożność ludzi w przyjmowaniu niebezpiecznych preparatów, wystawia sobie świadectwo niekompetencji. Trudno oprzeć się wrażeniu, że został naznaczony na pozycję szefa MZ właśnie dla tych przymiotów. Natomiast wykorzystywanie celebrytów do reklam i propagandy farmaceutycznej jest praktykowane i dobrze opłacane od dawna. To też nie jest wymysł min. Niedzielskiego, lecz nakaz oligarchów od wielkiego resetu. Trzeba na tę propagandę patrzeć jak na występy kabaretowe.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 23 gru 2020, 11:16

Robert Kennedy Jr. Parlamentarny Zespół ds.Bezpieczeństwa Szczepień
https://pl-pl.facebook.com/stowarzyszen ... =2&theater
SoCioS
Posty: 83
Rejestracja: 03 paź 2019, 22:35

Re: Czas się obudzić

Postautor: SoCioS » 23 gru 2020, 12:16

sowka pisze:Racjonalny optymisto — Bądź optymistą! — Nie mogę. Myślę racjonalnie. :lol:
SoCioS pisze
Jak widzę nr. konta i apel o datki co łaska to jestem pewny, że tasiemcowy serial na yt o tym co ludzie chcą usłyszeć będzie trwał i trwał i trwał

A co racjonalny optymista sądzi o wolnej woli? :D
Przecież to nasze “ja” podejmuje decyzję taką a nie inną , wszystkie interakcje pomagają nam tylko zdecydować, czy dokonujemy takiego czy innego wyboru .
Wpłacamy tą darowiznę lub nie.
Uznajemy czy kanał jest dla nas wartościwy , czy też nie .... autor nie uzależnia przecież słuchania swojego kanału od wpłaconego datku .
wszystko we wszechświecie jest wynikiem ciągu przyczynowo-skutkowego, gdzie każdy skutek jest następstwem wcześniejszej przyczyny, która również była skutkiem przyczyny ją poprzedzającej. Śledząc taki proces wstecz, krok po kroku, dochodzimy do Wielkiego Wybuchu, od którego się wszystko zaczyna, i który determinuje kształtowanie się rzeczywistości, naszych molekuł, które są składowymi naszych mózgów, narządów zmysłów, układu nerwowego, a co za tym idzie, nas samych
.


Szkoda mi ludzi, którzy nie mają tej silnej/trzeźwej woli i chwycą się każdego źródła aby poznać prawdę/odnaleźć drogę. Dla mnie ostatnie filmy Kierzkowskiego to lanie wody z krzykliwymi tytułami "Z ostatniej chwili.." "To już się dzieje.." i nabijanie sztucznie odsłon, zresztą ostatnio tą drogą chyba też podąża Jackowski. Obejrzałem jego film parę dni temu i też poczułem niesmak...jasnowidzenie w stylu "widzę pustę ulice" hmm 80% społeczeństwa spodziewało się lockdownu w Polsce na wzór zachodniej Europy lub 2021 będzie gorszy niż 2020...może jestem pragmatykiem i lubię konkret niż rozwadnianie i chodzenie w kółko 8-) ... ale racja każdy ma prawo podejmować decyzję jakie uważa za słuszne i z jakimi czuje się dobrze.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 23 gru 2020, 13:14

SoCioS pisze
...może jestem pragmatykiem i lubię konkret niż rozwadnianie i chodzenie w kółko 8-) ... ale racja każdy ma prawo podejmować decyzję jakie uważa za słuszne i z jakimi czuje się dobrze.

Doskonale Ciebie rozumię i jasne w tym co piszesz jest dużo racji i ja sama jestem realistką twardo stąpajacą po ziemi , a mimo to zaczęłam się otwierać na sprawy, które do tej pory trochę omijałam.
Jestem "uważna" teraz wyjątkowo na każde wystąpienie "autorytetów" które chcą kreować nasza rzeczywistość.
Nie zwiodą mnie chwytliwe tytuły , choć jest to przecież element wojny informacyjnej i jak można inaczej ? na kanale Kierzkowskiego ludzie strofowali go że daje wlaśnie nic nie znaczący tytuł ,a omawia sprawy tak ważne ....te tresci są dla słuchaczy ,a oni nadają kierunek .
Ale z tego co piszesz zaglądasz też jednak na kanał Jackowskiego i innych :)
Tylko wiesz ,mi się wydaje że każdy człowiek w swoim tempie dochodzi do tego co jest w jego mniemaniu prawdą objawioną....
Dokładnie jak przyswajanie wiedzy która nam serwuje Boguś - nie dla wszystkich jest to proste i oczywiste ....ale to juz wyższy poziom wiedzy tylko dla chętnych.
Natomiast ten real w którym przyszło nam żyć kreowany jest przez wiekszość....nie da sie życ w oderwaniu od ludzi , dlatego jest taka walka o uwage widza . Ja przyjęlam postawę cierpliwa ale upartą :D
Awatar użytkownika
RNMP
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2017, 13:39

Re: Czas się obudzić

Postautor: RNMP » 23 gru 2020, 13:28

Przepraszam, że dopiero odpisuję ale u mnie zawsze dużo się dzieje ...

Sowka - na forum zaglądam od czasu do czasu. Mówiąc o byciu obserwatorem, mam na myśli obserwację w życiu codziennym. Staram się akceptować wszystko takim jakim jest, bez osądu i oceny.
Materiały u Tomka Kierzkowskiego trzeba przepuścić przez wewnętrzny filtr i wyłapać to co nam pasuję . Jestem daleki od jakichkolwiek wizji katastroficzny. Zresztą dla mnie te wszystkie nagrania są wielce optymistyczne. To nie jest mój świat, jestem tu tylko gościem. Tak naprawdę, prawdopodobnie mnie tu "nie ma ". Naukowcom niewiele brakuję do udowodnienia, że to co nazywamy rzeczywistością jest grą komputerową- twardym hologramem.
To od nas zależy, który wariant rzeczywistości wybierzemy - zmiana scenariusza :)

Widzę , że oglądamy te same kanały. Mieciu Bielak - jak najbardziej na obecne czasy.

Co do AI wygląda na to, że jest zarządcą tej rzeczywistości.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 23 gru 2020, 13:46

RNMP dzieki za twój głos .....przywolał mnie :lol:
To nie jest mój świat, jestem tu tylko gościem. Tak naprawdę, prawdopodobnie mnie tu "nie ma "

Prawdopodobnie w świecie rzeczywistym zwanym hologramem robię teraz gołąbki bezmięsne na Wigilię ,ale tak na prawdę cały czas ciągnie mnie do czegoś innego....moja dusza łączy się z najwyżym Stwórcą i dostaje wskazwki.
Troska o rodzinę i scalanie jej przy takich spotkaniach jak Świeta jest także dla mnie priorytetem ...
STARSZYZNA PRZYWOŁUJE DUSZE MŁODYCH i być może przemycę cząstke swojej energii wraz z każdym kęsem gołąbka :lol:
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 23 gru 2020, 17:59

Te słowa to jakiś istny "Cud nad Wisłą", w dodatku taki, o którym nikt jeszcze nie słyszał. :lol:
"Konferencja premiera. Ożywienie rynku pracy. Morawiecki: jest lepiej niż rok temu."

https://www.money.pl/gospodarka/konfere ... 7408a.html
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 23 gru 2020, 18:19

Paula coś tu śmierdzi .... i nie jest to bynajmniej łuska gryki :lol:
Nie chcę nawet słyszeć orędzia na Nowy Rok w wydaniu tej ekipy.....

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości