Glifosat = Depopulacja

Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Glifosat = Depopulacja

Postautor: Fitoro » 26 paź 2017, 16:15

ja tam normalnie gotuje kasze gryczaną. nie kupuje bio bo za duży wydatek by był na całą rodzinę, a glifosatu i tak nie unikniemy i tak :roll:
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
aliza
Posty: 41
Rejestracja: 23 sie 2017, 8:50

Re: Glifosat = Depopulacja

Postautor: aliza » 26 paź 2017, 20:24

a ja dalej wałkuję temat mąki :D
bo jak nie jeść chleba ,chleba ktòry jest podstawą w każdym domu...chlebka ktòry uzależnia ...

mąka uzależnia dlatego że jak wytłumaczyć ochotę na pączusie, rogale ,rożdżòwy, ciasta itd...itd...mąkowa lista jest długa.
Problem dodawanego bromu do maki jak i wielu innych składnikòw jest nie jasny..cisza w temacie.
Nigdzie nie znajdziemy prawdziwego składu maki ,przez setki lat tolerowaliśmy rożne gatunki zbòż ,
na dzień dzisiejszy chyba jest to niemożliwe, czyli ''coś'' z tą mąka jest nie tak.

nawet ta moja BIO=GMO ;) i tutaj ukłony dla Bow1 że mnie oświecił
bo co z tego że BIO skoro GMO (nawet się rymuje :D )
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Glifosat = Depopulacja

Postautor: Fitoro » 26 paź 2017, 21:01

@ Aliza wyżej masz pięknie opisane dlaczego nowoczesne mąki są złe. Znajdziesz odpowiedzi na swoje zagwozdki. Czytaj...
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
bonifacy
Posty: 27
Rejestracja: 05 maja 2016, 8:01

Re: Glifosat = Depopulacja

Postautor: bonifacy » 26 paź 2017, 21:09

aliza pisze:mąka uzależnia dlatego że jak wytłumaczyć ochotę na pączusie, rogale ,rożdżòwy, ciasta itd...itd...mąkowa lista jest długa.

1. Gliadyny działają jak narkotyk.
2. Niestabilny poziom cukru powoduje chęć sięgnięcia po kolejny mączny smakołyk.
3. Pasożyty w jelitach domagają się dobrze przyswajalnych wysoko przetworzonych węglowodanów.
Kilka możliwych przyczyn. Mnie nie ciągnie do niczego słodkiego od 2 lat. Prędzej do tłustego. :)
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Glifosat = Depopulacja

Postautor: Bow1 » 27 paź 2017, 17:01

Dzikidzik źle zrozumiałeś moje intencje.
Absolutnie nic złego nigdy bym nie powiedział do osoby z tego forum ponieważ wszyscy tu poszukujemy prawdy. Mi chodzi o ludzi którzy kompletnie nic nie poszukują i nic ich nie interesuje, a jedynym źródłem informacji jest TVN24 lub TVPINFO zależnie od preferencji politycznych
Przepraszam Cię Dzikidzik jeżeli wypowiedziałem się mało precyzyjnie.

Brom jest absolutnie wszędzie ponieważ ma szerokie zastosowanie. Jest np doskonałym i tanim pestycydem stosownym w Polsce i wielu innych krajach ale zabronione jest jego stosowanie w Austrii, Niemczech i Szwajcarii.
Takie środki chemiczne jak brom czy fluor wpływają na naszą psychikę i powodują bardzo konkretne zachowania. Np związki bromu obecne w meblach, wykładzinach, lakierach są tam ponieważ podnoszą temperaturę zapłonu czyli materiał nie zapala się łatwo i gaśnie szybko. Są normy, które regulują palność poszczególnych materiałów szczególnie w hotelach, szpitalach i domach. Najskuteczniejszy jest właśnie brom więc jest praktycznie wszędzie.
Fluor z bromem w odpowiedniej proporcji powodują że człowiek chętnie wydaje pieniądze nie myśląc co przyniesie jutro, osoba poddana oddziaływaniu tych trucizn bierze chętnie kredyty oraz chętnie gra w kasynach. Szybko uzależnia się od alkoholu, tytoniu oraz gier hazardowych.
Trzeba wiedzieć, że konkretnymi związkami chemicznymi można bardzo precyzyjnie sterować zachowaniami ludzi.
Nie musimy należeć do stada, które zachowuje się dokładnie tak jak sobie życzą przywódcy, mam tu na myśli tych naprawdę rządzących, a nie te stadko pacynek co jednogłośnie przepycha w sejmie szczepienia.
Dobrze się bawię.
bonifacy
Posty: 27
Rejestracja: 05 maja 2016, 8:01

Re: Glifosat = Depopulacja

Postautor: bonifacy » 27 paź 2017, 17:50

Bow1 pisze:Nie musimy należeć do stada, które zachowuje się dokładnie tak jak sobie życzą przywódcy, mam tu na myśli tych naprawdę rządzących, a nie te stadko pacynek co jednogłośnie przepycha w sejmie szczepienia.

Mnie od jakiegoś czasu zastanawia kto za tym wszystkim stoi. Jest jedno powiedzenie, że za wszystkim stoją ... :D Ale brzmi to bardzo ogólnikowo.
Co w takim razie jedzą ci faktycznie rządzący? Ci, którzy wiedzą o tych wszystkich trutkach, bo starannie je planowali od wielu lat...
Wątpię, żeby producent glifosatu i kadra zarządzająca objadała się bułeczkami od rana do wieczora. Swoją drogą owa firma rok temu została przejęta przez producenta takich znamienitych produktów jak Cyklon B.
Na pewno obu tym firmom zależy na zdrowiu populacji. :D
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Glifosat = Depopulacja

Postautor: Bow1 » 27 paź 2017, 20:22

bonifacy pisze:Mnie od jakiegoś czasu zastanawia kto za tym wszystkim stoi.

Przeczytaj książkę "Wojna o Pieniądz" tam coś Chińczycy napisali o tych co decydują o większości spraw. Regulują podaż pieniądza, strzygą tłuste owce jak nadejdzie czas, sprzedają szczepionki, wmawiają że margaryna jest zdrowa, a olej w sklepach to pokarm dla ludzi, decydują gdzie i kiedy wybuchnie wojna, a także podejmują decyzję kto zostanie prezydentem.
To dobra książka.

Mnie już nie interesuje kto za tym wszystkim stoi bo to jest oczywiste ale interesuje mnie, że wielu ludzi wie o tym wszystkim i nadal nic się zmieniło. Jest cisza, ludzie nadal żrą margarynę, trują własne dzieciaki, biorą statyny i obżerają się trującymi bułeczkami. Idą na wojnę zabijają i giną by realizować plany kilku rodzin, które rządzą tym skorumpowanym światem.

Trwa w Polsce debata o finansowaniu tzw służy zdrowia. Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie wie, że wystarczy zrezygnować z kilkudziesięciu grup trujących "leków" przy pomocy których okrada się nasz budżet i pieniędzy na służbę zdrowia będzie tak dużo, że za nadwyżkę będzie można sfinansować budowę kilku autostrad.
Nie sądzę by prezes o tym nie wiedział ale jest tylko pacynką, której pozwala się na działania w określonym zakresie w ściśle określonym kierunku.
Dobrze się bawię.
Awatar użytkownika
gobila
Posty: 12
Rejestracja: 01 maja 2016, 22:34

Re: Glifosat = Depopulacja

Postautor: gobila » 28 paź 2017, 22:16

uparty69 pisze:Ja uprościłem sobie życie i nie jem nic co jest ze zboża nowoczesnego. Jedynie kupuję Kamut ekologiczny i wcinam całe ziarna. Trochę długo się go gotuje (30min w szybkowarze) i trzeba moczyć całą noc. Polecam również chleb z kaszy gryczanej ekologicznej nie palonej jak dla mnie rewelacja.


Podzieliłbys się przepisem na taki chleb?
camb
Posty: 69
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:11

Re: Glifosat = Depopulacja

Postautor: camb » 28 paź 2017, 23:16

uparty69
Posty: 40
Rejestracja: 15 gru 2016, 19:52

Re: Glifosat = Depopulacja

Postautor: uparty69 » 28 paź 2017, 23:28

Dokładnie jest to ten sam przepis który ja stosuję. Na Youtubie jest kilka filmików jak zrobić chleb z kaszy gryczanej nie palonej.

Wróć do „Dieta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości