Strona 1 z 4

Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

: 30 kwie 2016, 1:47
autor: admin
Podczas stosowania Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych należy zachować ostrożność w przypadku osób biorących leki na nadciśnienie. Zdarzają się przypadki kiedy już po kilku dniach stosowania ZKT zaistnieje potrzeba stopniowego zmniejszania dawek leków.
Niezbędne jest kontrolowanie ciśnienia tętniczego i stosownie, do potrzeb zmniejszania dawek leków aby po okresie przystosowawczym całkowicie je odstawić.

Również osoby stosujące lekarstwa na cukrzycę powinny kontrolować poziom glukozy i stosownie zmniejszać dawkowanie leków.

Lecznicza i jednocześnie bezpieczna dawka ZKT wynosi 2 łyżki stołowe do każdego posiłku (łyżka łyżce nie równa, średnio jest ona pojemności 10 mł). W takim przypadku organizm może potrzebować czasu na zwiększenie pojemności szlaków metabolicznych kwasów tłuszczowych.
W fazie początkowej leczenia ZKT może pojawić się jasny stolec, wówczas wystarczy na tydzień zmniejszyć dawki o 50% i po tygodniu ponownie je zwiększyć.

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

: 07 gru 2016, 22:19
autor: sowka
Witaj Bow1
Stosuję olej IQ200 od tygodnia ,czy częste od tego czasu sny, to może być element odblokowywania sie starych szlaków w mózgu ? ;) Ktos to juz u siebue obserwował ?

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

: 09 gru 2016, 8:55
autor: Bow1
sowka pisze:czy częste od tego czasu sny, to może być element odblokowywania sie starych szlaków w mózgu ? ;) Ktos to juz u siebue obserwował ?

Tak to normalne. Sny co prawda raczej zawsze są ale gorzej jest z ich zapamiętaniem. Po ZKT lepiej zapamiętuje się sny. Uruchamiają się u Ciebie właściwe procesy, które z jakiegoś powodu nie funkcjonowały. To dobry znak.

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

: 09 gru 2016, 10:48
autor: sowka
Bow1 dzięki !
po tygodniu mam wiecej energii to zauwazalne .
Głowe mam od wielu lat mocno przeciażoną więc regeneracja moze natepuje w stanie spoczynku dlatego te sny które jeszcze rano pamiętam :)

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

: 09 gru 2016, 18:54
autor: dzikidzik
sowka pisze:Witaj Bow1
Stosuję olej IQ200 od tygodnia ,czy częste od tego czasu sny, to może być element odblokowywania sie starych szlaków w mózgu ? ;) Ktos to juz u siebue obserwował ?


Ja tak miałem po 3 tygodniach stosowania ZKT (IQ i ZF na zmianę), dosłownie co noc pamiętałem sen; nie przytrafiało mi się to od kilkunastu lat, może sporadycznie.
Po paru tygodniach, chyba 5-6 zaobserwowałem inne, zabawne zjawisko - poprawiło mi się - nie wiem, jak to nazwać? połączenie pomiędzy okiem-mózgiem i ręką? Na jakimś wyjeździe wakacyjnym miałem okazję pierwszy raz postrzelać z łuku sportowego, strzelby do rzutków, sztucera, pograć w kręgle i snookera. Okazało się, że w większości tych zabaw mam zadatki na mistrza. Zwłaszcza przy łuku zszokowałem instruktorkę, rozważałem nawet zakup takowego, ale mi przeszło ;) Dodam, że wrodzonych predyspozycji nie mam, przeciwnie, zawsze miałem jak to u nas mówią dwie lewe.
Czytałem kiedyś w latach 80-tych takie opowiadanie Kiryła Bułyczowa o naukowcu, który jakimś wynalazkiem. w zastrzyku zamienił podstarzałego grubaska w wybitnego koszykarza. Tu efekt podobny :))))) To znaczy nie jestem jeszcze podstarzałym grubaskiem, ale paralela jest!

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

: 09 gru 2016, 22:23
autor: sowka
dzikidzik czyli zadziwimy jeszcze świat ?
Młode pokolenie takie słabe , trzeba regenerowac wzrok i uczyć się strzelać :D
Współczesne społeczeństwo nastawione jest na swoisty kult młodości. Tematy takie jak starość, choroba, brzydota, zniedołężnienie i śmierć są tabu.
Pamiętacie film" Kokon " ? moze jakaś kąpiel w olejach Bogusia ?

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

: 01 mar 2017, 11:35
autor: Fitoro
Jak pisałem wcześniej w temacie ogólnym o zkt to moje obserwacje są następujące :
- spadek masy ciała a szczególnie w połączeniu z auxylium
- wzrost owłosienia i tak jak by brwi stały się ciemniejsze, bardziej czarne
- duża stabilność emocjonalna i fajne wyciszenie
- skóra na twarzy pojaśniała
- tak jak ktoś pisał brak wzdęć a także szczególnie w połączeniu z dobrą dietą (Bez glutenu i nabiału)

Jedynie co mnie zastanawia to to, że mam ciągle na głowie łupież a tego chciałbym się pozbyć, mikro trądzik na skórze pleców i twarzy i pękające żyłki w oku. Białko jest bielusieńkie tylko te malutkie żyłki i zaczerwienienia różne

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

: 06 kwie 2017, 15:46
autor: RNMP
Od czego by tu zacząć... W przypadku mojej osoby ZKT zadziałał błyskawicznie. Pierwszą butelkę ZF wypiłem w ciągu 5 dni. Pije z "gwinta", tak jak AGE. ZKT+AGE moim skromnym zdaniem to podstawowy zestaw. Ogrom pracy jaką wykonują ZKT powoduje nagromadzenie takich ilości toksyn w jelitach, że w pewnym momencie stają- przykład mojej teściowej. Wracając do mojej osoby, po pierwszych pięciu dniach ustały problemy wątrobowe, ale dla mnie najważniejsze było otępienie umysłu, który dawniej całkiem sprawnie funkcjonował. Choć jestem dopiero po trzydziestce zaobserwowałem u siebie pierwsze objawy demencji- początki. Pięć dni wystarczyło aby prawidłowo odżywić mózg i trach po problemie :) Lecę sobie w kulki z ZKT bo raz piję, raz nie piję.. Ogrom obowiązków i takich tam sprawia, że zapominam o stosowaniu albo czasami nie wyrabiam- bardziej nie wyrabiam a mimo to dzięki ZKT i AGE- stosuje tylko to, jestem podkręcony fizycznie i psychicznie. Bliscy pytają jak to robię, że jestem tak bardzo fit mimo sytuacji, w której teraz się znajduję( problemy rodzinne-może kiedyś o nich tu napiszę) ? Odpowiedź jest prosta: ZKT. Wcześniej gdy nie miałem dostępu do ZKT zajadałem się ogromnymi ilościami orzechów nerkowca- raz spróbowałem i organizm chciał więcej, i więcej, i więcej... Moja przygoda z ZKT trwa od około 2 miesięcy i chęć na orzeszki znikła! Pojawia się smaczek na olej, gdy nie pije przez 2-4 dni:) W moim przypadku bardzo mi pomaga spójność ducha z ciałem. Organizm dobrze mi podpowiada co jest dobre a co nie. Moja mama jest po ciężkiej chorobie nowotworowej( albo w trakcie bo tak naprawdę nie wiem,w którym momencie się to zaczyna, a w którym kończy), już 4 lata jest wszystko ok. Zostały porażone jelita, wątroba i trzustka- skutki chemioterapii. Podczas ataku bólu w lewym boku błyskawicznie pomogła jej łycha IQ200+ 300mg ALA. Następnie rozpoczęła systematyczną suplementacje IQ200+AGE. W pierwszym tygodniu osłabienie- ja zadowolony bo od razu wiedziałem, że robi robotę, następnie stabilizacja, świeżość umysłu i problemy trzustkowe poszły w niepamięć- miesiąc suplementacji. Dalej przykład mojego kuzyna. Pije oleje od około 2 tygodni i znajomi pytają go skąd nagle ma tyle energii? Tak działają na ''zdrowych ludzi''(chyba jest zdrów).
Odporność u dzieci. Przykład 5 letniej panny z mojej rodziny, która z infekcji wchodziła w następną. Trwały tygodniami. Raz do roku z tych powodów hospitalizacja. Blada cera. IQ200+ AGE - już dwa tygodnie suplementacji wystarczyły, żeby następna infekcja zaczęła się i skończyła jednego dnia :) Przepraszam z chaos i błędy w pisowni.
Pozdrawiam

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

: 06 kwie 2017, 17:37
autor: helena
Cieszą takie wiadomości. Nie mogę się doczekać uruchomienia sprzedaży. Proszę o wyjaśnienie co to jest AGE.

Re: Obserwacja organizmu podczas stosowania ZKT

: 06 kwie 2017, 20:41
autor: dzikidzik
No właśnie, co to takiego?
BTW- fajny opis, więcej takich :)

pozdrawiam