Strona 1 z 2

Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

: 28 sty 2017, 12:48
autor: Bow1
Od około miesiąca dostępne są Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe nowej generacji IQ200 Verum Virgin (IQ V.V.) i Złoto Faraonów Verum Virgin (ZF V.V.). ZF V.V. z żółtą nakrętką i IQ V.V. z niebieską. Te ZKT trzeba wstrząsnąć przed każdym użyciem.
W każdej butelce jest 12% fosfolipidów, karotenoidów, polifenoli w tym antocyjany, a także lignany, witaminy i minerały.
Fosfolipidy i pozostałe dobroczynne substancje ekstrahowane są z orzechów brazylijskich, włoskich, pekan, laskowych i migdałów.
Skuteczność nowej generacji ZKT jest kilkakrotnie większa.
Już po tym krótkim czasie wiem, że
lepiej regulują pracę gruczołów w tym kobiecych i męskich.
Idealne są na problemy z wątrobą, na zaburzenia miesiączkowania, bezpłodność, zaburzenia poziomu sodu i potasu, stany zapalne nerek i innych organów.
ZKT V.V. to idealny lek dla mających problem z układem trawiennym gdzie fosfatydylocholina tworzy film ochronny dla błon śluzowych i odbudowuje komórki wyściółki.
Znacznie szybciej poprawiają wzrok i słuch, odbudowują osłonki mielinowe, błyskawicznie zwiększają sprawność intelektualną oraz wydolność fizyczną.
Działają anabolicznie.
Regulują poziom glukozy poprzez zwiększenie wrażliwości komórek na insulinę.
Zwiększa się ilość i jakość soli żółciowych dzięki czemu poprawia się funkcjonowanie okrężnicy i jelita cienkiego.
Poprawia się przyswajalność składników pokarmowych w tym lipidów.
Biodostępność fosfolipidów a także pozostałych substancji czynnych zawartych w V.V. wynosi ponad 90% dzięki temu że występują one łącznie z odpowiednio zbilansowanymi kwasami tłuszczowymi.
Verum Viirgin lepiej tolerowane są przez dzieci oraz osoby mające problemy z trzustką i wątrobą.
Na początek tyle wiadomości wystarczy. Kolejne wpisywać będę po otrzymaniu większej ilości informacji zwrotnych.

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

: 30 sty 2017, 9:34
autor: Bronson
Których witamin i minerałów nie musimy dodatkowo dostarczać przy stosowaniu ZKT V.V. + Auxylium?

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

: 03 lut 2017, 12:50
autor: pietro
Jaki jest pełny skład IQ200 Verum Virgin oraz V.V Complementarius ? czy oleje te zawierają ostropest ?

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

: 05 lut 2017, 17:38
autor: Fitoro
Mam wrażenie że właśnie od kąd spożywam V. V CP to jak by spokojniejszy jestem, wyluzowany, nie zakładam tak często okularów bo stwierdziłem że po co mi one czyli wzrok się polepszyl - nie dużo ale zawsze. A co najciekawsze to zaczynają wracać wspomnienia z dzieciństwa. Wcześniej brałem długo zwykle ZKT i nie było tego efektu. Jak mam to rozumieć?

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

: 13 lut 2017, 8:13
autor: Bow1
Bronson pisze:Których witamin i minerałów nie musimy dodatkowo dostarczać przy stosowaniu ZKT V.V. + Auxylium?

Nie potrzeba absolutnie Q10 jest go bardzo dużo. Witamin E, A, a D3 tylko wtedy gdy ktoś ma bardzo niski poziom. Niepotrzebne jest też dostarczanie K2MK4 i MK7.
Jeżeli chodzi o minerały to oczywiście są np. magnez, wapń, cynk, potas, mangan, selen ale jeżeli ktoś potrzebuje więcej niż normalnie to powinien brać dodatkowo.
pietro pisze:Jaki jest pełny skład IQ200 Verum Virgin oraz V.V Complementarius ? czy oleje te zawierają ostropest ?

Skład jest nieco inny w ZF i IQ ale w każdym z nich jest olej z ostropestu. W IQ jest 8,5% a w ZF jest 10% oleju z ostropestu.
Na dokładny skład trzeba poczekać ponieważ będzie on podany na etykietach.
Fitoro pisze:spokojniejszy jestem, wyluzowany, nie zakładam tak często okularów bo stwierdziłem że po co mi one czyli wzrok się polepszyl - nie dużo ale zawsze. A co najciekawsze to zaczynają wracać wspomnienia z dzieciństwa

U mnie jest podobny efekt. Wzrok naprawił mi się przez ostatni rok. Wcześniej -2,75 a obecnie - noszę okulary -1,5 chociaż coś jeszcze się zmieniło to nie zmieniam na nowe bo jeszcze sytuacja nie jest stabilna więc poczekam by nie robić kolejnych okularów.
Odnośnie wspomnień to również przypomniałem sobie wiele, bardzo wiele z zamierzchłych czasów. Przypomniałem sobie różne nazwiska, sytuacje, zdarzenia o których dawno temu zapomniałem.
Nie to jednak jest dla mnie najważniejsze. Teraz wspominam nawet te nieprzyjemne dla mnie sprawy bez negatywnych emocji. Bardzo dobrze pamiętam uczucia jakie mi towarzyszyły podczas różnych sytuacji.
Obecnie trudno jest wyprowadzić mnie z równowagi. Ostatnimi czasy wiele osób powtarza mi, że jestem pełen spokoju, że emanuje spokojem.
Nowe ZKT są zdecydowanie skuteczniejsze z powodu ogromnej ilości fosfolipidów. Przy okazji więcej jest również minerałów, enzymów, aminokwasów, witamin i nie jest to typowe ble, ble, ble. Ta generacja olejów jest prawdziwie, autentycznie dziewicza czyli Verum Virgin. Więcej zdradzić nie mogę.

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

: 11 mar 2017, 12:30
autor: GRZEGORZ
Bow1 pisze: Niepotrzebne jest też dostarczanie K2MK4 i MK7.

Aloo
Nie pamiętam czy w książce czy w wywiadzie .Jerzy Zięba wspomniał o wręcz niesamowitej właściwości witaminy K2MK7. Otóż chodzi o to,że w/w jakoby ''potrafiła'' nie tyle zapobiegać ,co nawet usuwać powstałe już zwyrodnienia(osteofity) Jak myślicie czy to jest możliwe?
Pozdr.
Grzegorz

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

: 11 mar 2017, 12:42
autor: pietro
O mnie to też interesuje, bóle kręgosłupa mam, co ciekawe idąc prywatnie do lekarza, dowiaduję się że mam osteofity i to ma prawo boleć, idąc na "chorą kasę" jest wszystko ok. to "tylko nerwobóle" na które pomogą antydepresanty...

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

: 14 mar 2017, 23:20
autor: Bow1
Od niedzieli skład ZKT generacji Verum Virgin uległ pewnej modyfikacji.
Obecnie nowa generacja ZKT, która dzięki pewnym zmianom składu skuteczniej aktywuje produkcję Gc-MAF, a to ma bezpośrednie przełożenie na aktywność makrofagów.
Niestety modyfikacje te mają wpływ na złożoność procesu produkcji. :(
viewtopic.php?f=5&t=50

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

: 22 mar 2017, 21:42
autor: Fitoro
oj dzieje się dużo i bardzo szybko w temacie ZKT. Kierownik widać nie spoczywa na laurach tylko szlifuje swój diamencik na igłę. Tak trzymać kierowniku!

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

: 27 mar 2017, 23:09
autor: Bow1
To dopiero początek drogi Fitoro.
Wyobraź sobie jak będziesz pił ZKT, które jednocześnie
- zwiększy poziom GcMAF - uruchomi makrofagi
- uaktywni gen MTHFR
- uaktywni gen REST 1
- zwiększy wielokrotnie poziom NAD co spowoduje aktywację genów długowieczności - brzmi ciekawie i nie jest to niemożliwe.
Trzymaj kciuki ;)