Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

Oddzielny dział poświęcony tematyce Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych.
helena
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2017, 9:26

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

Postautor: helena » 28 mar 2017, 21:52

Ja też wierzę i trzymam kciuki .
BogusiaM
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2017, 17:36

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

Postautor: BogusiaM » 01 cze 2017, 10:36

Jerzy Zięba wspomniał o wręcz niesamowitej właściwości witaminy K2MK7. Otóż chodzi o to,że w/w jakoby ''potrafiła'' nie tyle zapobiegać ,co nawet usuwać powstałe już zwyrodnienia(osteofity) Jak myślicie czy to jest możliwe?

Witam
Chciałam się podzielić moimi doświadczeniami z Vit. K2. Dwa lata temu w wieku 32 lat stwierdzono u mnie osteopenie. Przez rok zazywalam Vit k2 100 mcg i Vit D3 10 000 j ( w badaniach miałam wynik 20 po roku 80 ) i po roku suplementacji moje wyniki na gęstość kości poprawiły się o 10 %. Ponadto poprawił się stan moich stóp, miałam podkurczone palce (palce mlotkowate) teraz mam proste oraz zniknęły mi zwyrodnienia kostne na pięcie. Tak więc ja bardzo polecam
Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 13
Rejestracja: 26 maja 2017, 10:04

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

Postautor: Mirek » 01 cze 2017, 10:58

Witam jestem tu nowy. Gdzie mogę kupić te nowej generacji ZKT? Żona ma nieoperowanego oponiaka, a z opisu widzę, że ZKT je szybko całkowicie usuwa.
Dziękuję z góry za info.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

Postautor: Fitoro » 01 cze 2017, 10:59

@BogusiaM zainteresuj się jeszcze dodatkowo suplementacją magnezem i witaminą A do D3 bo to bardzo synergistycznie działa. Wtedy nawet bardzo duże dawki będą w idealnej równowadze i działanie tych trzech będzie znakomite ;)
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

Postautor: Fitoro » 01 cze 2017, 11:04

Mirek pisze:Witam jestem tu nowy. Gdzie mogę kupić te nowej generacji ZKT? Żona ma nieoperowanego oponiaka, a z opisu widzę, że ZKT je szybko całkowicie usuwa.
Dziękuję z góry za info.



Mirku, proszę tu masz linka do sklepu http://www.wyszynscy-lab.pl/

tam znajdziesz interesujące Cię produkty :D
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 13
Rejestracja: 26 maja 2017, 10:04

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

Postautor: Mirek » 01 cze 2017, 11:26

Fitoro dzięki. A wiesz może jeszcze jak dawkować?

Nie dziwię się, że lekarze tak mało wiedzą o lekach skoro najpierw one powstają, a później do nich naukowcy na usługach Big Farmy tworzą choroby ;)
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

Postautor: Fitoro » 01 cze 2017, 11:33

Mirek pisze:Fitoro dzięki. A wiesz może jeszcze jak dawkować?


na początek musisz delikatnie po jednej łyżeczce. Stopniowo zwiększając docelowo do trzech łyżek stołowych dziennie najlepiej po łyżce do posiłku.

Ważne żeby na początku przetkać szlaki metaboliczne wątrobie bo jak byś nagle wziął za dużo to wystąpi biegunka tłuszczowa. Także trzeba delikatnie, stopniowo, nie spiesząc się nigdzie... :D
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
BogusiaM
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2017, 17:36

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

Postautor: BogusiaM » 01 cze 2017, 20:06

Dzięki @Fitoro za sugestie. A orientujesz się gdzie można nabyć preparat Auxylium, bo czytam na forum że niektórzy już go stosują ale w sklepie internetowym go nie ma.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Nowa Generacja ZKT "Verum Virgin"

Postautor: Fitoro » 01 cze 2017, 20:29

O auxylium musisz pytać Bow1
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !

Wróć do „Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe (ZKT)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości