Ogólnie o ZKT

Oddzielny dział poświęcony tematyce Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych.
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Ogólnie o ZKT

Postautor: Bow1 » 24 lut 2017, 0:12

Opóźnienie w starcie wyszło na dobre bo powstały w tym czasie znacznie lepsze i skuteczniejsze odmiany ZKT. Sam jestem zaskoczony skutecznością ich działania.
Może taki mały przykład. Od 10 dni używam IQ Verum Virgin jako kremu do twarzy i rąk. Już po tak krótkim czasie zauważyłem ogromną poprawę wyglądu. Zawarte w IQ faktory wzrostu fibroblastów rzeczywiście działają niesamowicie.
Hepatotoksyny i w większości neurotoksyny również przestają być problemem podczas stosowania nowej generacji ZKT.
ZKT generacji Verum Virgin to niesamowity produkt. Wkrótce przekonacie się osobiście.
Dobrze się bawię.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Ogólnie o ZKT

Postautor: Fitoro » 28 lut 2017, 21:10

Jak ZKT V. V wpływają na przemiany metaboliczne w organizmie. Odnoszę wrażenie,że od kąd stosuje V. V to waga spada. A w połączeniu z auxylium to już wogle kosmos. Jak to się wszystko przedstawia?
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
pietro
Posty: 18
Rejestracja: 07 gru 2016, 14:24

Re: Ogólnie o ZKT

Postautor: pietro » 01 mar 2017, 10:24

Jakby się tak zastanowić, to u mnie raczej na początku stosowania, metabolizm spowolnił, bo rzadziej niż zwykle chodziłem do toalety. Teraz się trochę unormowało, ale zacząłem kawkę popijać :) Zauważalny plus to prawie brak wzdęć. Waga ostatnio trochę spadła ok. 2kg , ale to może od kawy, albo TMG...
admin
Administrator
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2016, 22:22
Kontaktowanie:

Re: Ogólnie o ZKT

Postautor: admin » 03 mar 2017, 23:05

To dopiero początek dobrych zmian :)
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Ogólnie o ZKT

Postautor: Fitoro » 04 mar 2017, 12:37

Adminie, może by tak szerzej coś... Nie krępuj się, my ludzie spragnieni wiedzy i informacji jesteśmy :D
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Ogólnie o ZKT

Postautor: ManiekMejker » 09 mar 2017, 6:53

U mnie po 2 tyg stosowania zkt nastąpiła ogromną poprawa ostrości widzenia. Nie mam jakiejś dużej wady bo po -1 w każdym oku ale poprawa jest szokująca:O Jak mi jeszcze te męty znikną to osobiście odwiedzę Bogusia że skrzynką piwa:)
GRZEGORZ
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2017, 18:54

Re: Ogólnie o ZKT

Postautor: GRZEGORZ » 10 mar 2017, 23:42

Dzień dobry
Witam serdecznie wszystkich olejarzy.To mój pierwszy post. W pogoni za oleistą wiedzą przywiodło mnie tutaj z nieco mniej kameralnego,nie mniej jednak bardzo ciekawego forum DI.


Bow1 pisze:Complementarius ma w swoim składzie wszystko co najlepsze w pozostałych ZKT. Posiada duże ilości naturalnej formy selenu, kobalt i wiele innych niezbędnych ale rzadko występujących mikroelementów. Niektórych mikroelementów nie uświadczycie w glebie ponieważ już dawno zostały wypłukane i nie uzupełnione.
Dlaczego?
To proste.
Rolnicy sypią wyłącznie nawozy mineralne które mają bezpośredni wpływ na wielkość plonów. Nikt nie rozlicza ich z zawartości np kobaltu a jedynie liczy się waga plonów. Plony są pokarmem dla ludzi i zwierząt. Odchody trafiają w dużej części za pośrednictwem rzek do mórz i oceanów. Mikroelementy nie wracają stamtąd do gleby.


O ile z chlewików i obór coś tam jeszcze na pola wraca to z szamb przydomowych i oczyszczalni już prawie nic.Jest zakaz wylewania zawartości szamb na pola,a bardzo wysoki poziom związków fosforowych w osadach poflotacyjnych z oczyszczalni ścieków czyni je mało przydatnymi.Natomiast nawozy mikroelementowe są bardzo drogie.Jedyna nadzieja to pranie i mycie w Białym Jeleniu.
Pozdrawiam
Grzegorz
Tatiana64
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 18:56

Re: Ogólnie o ZKT

Postautor: Tatiana64 » 30 mar 2017, 18:31

Ja również piszę po raz pierwszy. Czytam posty od paru dni, coraz bardziej jestem zdziwiona i zaciekawiona informacjami, całą masą informacji, bardzo przydatnymi dla osób mających jakiekolwiek problemy zdrowotne (bo kto ich nie ma). Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum.
Pozdrawiam Was wszystkich.
Tatiana64
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 18:56

Re: Ogólnie o ZKT

Postautor: Tatiana64 » 30 mar 2017, 19:06

Witam, bardzo proszę o podanie stronki, na której mogłabym kupić Twoje produkty. Dziękuję i pozdrawiam.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Ogólnie o ZKT

Postautor: Fitoro » 30 mar 2017, 19:47

Tatiana64 pisze:Witam, bardzo proszę o podanie stronki, na której mogłabym kupić Twoje produkty. Dziękuję i pozdrawiam.


Nie wiem czy mogę pisać w imieniu Bow1 ale może mi głowy nie zetnie :shock: za to, że napiszę abyś uzbroiła się w cierpliwość jeszcze troszkę bo już na czasie ma być podobno oficjalny start.
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !

Wróć do „Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe (ZKT)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości