Detoksykacja Układu Limfatycznego

Naturalne i nie tylko metody na oczyszczanie organizmu z metali ciężkich, toksyn oraz pasożytów.
Awatar użytkownika
ulla
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2018, 18:21
Lokalizacja: Balaton

Re: Detoksykacja Układu Limfatycznego

Postautor: ulla » 12 sty 2019, 17:08

uparty69 pisze:To co pisał Bow1 odnośnie płukania wątroby to są wg mnie bzdury. Ja oczyszczałem wątrobę już 20 razy zawsze z rewelacyjnym skutkiem i nie mam żadnych niedoborów witamin i minerałów. W sumie minęło już 20 miesięcy od pierwszego oczyszczania a jeszcze to nie koniec walki o wątrobę wolną od złogów i toksyn. Pięć lat temu oferowali mi chemioterapię w szpitalu za granicą Polski oczywiście odmówiłem i nadal żyję w dobrym zdrowiu. Włączamy myślenie.


Ja czyściłam wątrobę metodą Moritza już 13 razy, bez powikłań i skutecznie. Na spotkaniu w Warszawie usłyszałam od pana Bogusława,że w ten sposób wypłukujemy również cenne substancje. Cóż człowiek uczy się całe życie. Bow1 z pewnością wie , o czym mówi.
Więc teraz stosuję złoty środek: piję wspaniałe oleje od pana Bogusława i dziś robię ostatnie płukanie wątroby.Dodam,że wątrobę i woreczek mam i miałam zdrowe,żadnych dolegliwości, robiłam to ,żeby wspomóc wątrobę,ponieważ wszyscy jesteśmy skażeni współczesną cywilizacją.
Tak jak pisał nieoceniony A.Moritz wychodziły tysiące kamieni,złogów, bezboleśnie, choć oczywiście jest to zabieg niezwykle obciążający dla organizmu, aczkolwiek w trakcie się tego nie czuje.
Myślę,że każdy powinien ocenić zasadność takich zabiegów pod kątem stanu własnego organizmu, wszystkie za i przeciw.Ten zabieg wymaga ogromnej dyscypliny i samozaparcia.
Naturalnie picie olejów jest dużo bardziej przyjemne, i oczywiście to skarbnica wszelkich wartości,Uważam,że to najlepszy produkt w Europie ,a może i na świecie.Wiem, bo piję i czuję się dobrze, a mam nadzieję,że będę czuć się świetnie :)

Wróć do „Metody na oczyszczanie organizmu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość