Strona 1 z 1

Problemy z błednikiem,zanik

: 09 mar 2017, 10:05
autor: ManiekMejker
Witam serdecznie!
Chciałbym sie Was poradzić. Mianowice moja teściowa ma ogromne problemy z błednikiem,wykryto u niej zanik jednego z nich w ok 80%. Przez to ma czeste zawroty głowy,mdłości itp. Bardzo się męczy kobiecina. Mam pytanie szczególnie do Bogusia bo wiem,ze dał radę zregenerować sobie nerw wzrokowy. Czy istnieje mozliwość odtworzenia struktury błędnika suplementując ZKT i witamine d3? Boguś proszę Cie o pomoć i Twoje wskazówki.
Pozdrawiam!

Re: Problemy z błednikiem,zanik

: 09 mar 2017, 15:56
autor: Fitoro
Myślę, że spróbować napewo nie zaszkodzi. Najwyżej efektem ubocznym będzie doładowanie całego organizmu innymi bardzo potrzebnymi składnikami.

moim zdaniem nie ma na co czekać tylko odrazu sobie zacząć wprowadzać w życie suplementacje ZKT i całą resztą. Szkoda każdego dnia zwłoki

Re: Problemy z błednikiem,zanik

: 09 mar 2017, 18:19
autor: R4M30
ManiekMejker pisze:wiem,ze dał radę zregenerować sobie nerw wzrokowy

nie tylko nerw wzrokowy
Bow1 pisze:-najważniejszą korzyść pozostawiłem na koniec jest to zregenerowanie się lejka łączącego podwzgórze z przysadką. Uszkodzony skalpelem podczas operacji lejek ponownie działa. Nie jestem zmuszony brać wazopresyny, a moja gospodarka elektrolitami jest wzorowa.

http://davidicke.pl/forum/oleje-tloczon ... ml#p201271

Re: Problemy z błednikiem,zanik

: 10 mar 2017, 13:59
autor: ManiekMejker
Przeczytałem całe forum wzdłuż i wszerz:) Sporo suplementów i substancji tam się przewija,dlatego chciałem się spytać mądrzejszych głów jaki protokół suplementacyjnym stworzyć w tym konkretnym przypadku. Zkt,d3,witamina c,b50?