Męty w oku

Dział dla tematów dotyczących konkretnych przypadków problemów ze zdrowiem.
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Męty w oku

Postautor: ManiekMejker » 16 mar 2017, 6:59

U mnie jak słońce mocno świeci to mętny stają się przezroczyste i mało dokuczliwe,gorzej jest w niesloneczne dni,wtedy dają jakby więcej cienia na siatkówkę;) Kurde nie chce mi się wierzyć ze tak ciężko się tego pozbyć! Musimy Bogusia poprosić o jakieś rady! Jak to ugryźć:) Na pękające żyłki załatwiłem sobie posorutin ,( rutyna w kroplach) i narazie od 2 tyg jest git Fitoro
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Męty w oku

Postautor: ManiekMejker » 19 mar 2017, 17:54

Bonifacy czy mógłbyś napisać w jakich ilościach przyjmujesz swoje suplementy oraz zkt?
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Męty w oku

Postautor: Fitoro » 19 mar 2017, 19:42

a ja się zastanawiam czy te męty które nie chcą ustąpić to może robale jakieś...
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
helena
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2017, 9:26

Re: Męty w oku

Postautor: helena » 27 mar 2017, 21:17

Witam, ja też od bardzo dawna mam męty w oku. Kiedyś stosowałam krople Vitreolent ale nie zauważyłam poprawy. Potem okulista polecił mi dostępne bez recepty kapsułki Vitroft. Po nich nastąpiła spora poprawa jednak nie znikły do końca. Stosowałam około 3-4 m-cy. Myślę, że powtórzę kurację.
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Męty w oku

Postautor: ManiekMejker » 29 mar 2017, 9:00

Byłem kilka dni temu u bardzo dobrego okulisty( facet z afryki ),powiedział że u mnie mety to wynik nadwytezania oczu przy niekorygoeanej wadzie -1 dioptrii. Może coś w tym jest bo przez ostatnie pół roku masę czasu siedzę z nosem w smartfonie i czytam o metodach leczenia różnych dolegliwości,suplementach,olejach itp....Ale mam nadzieję że okulary plus ZKT załatwia sprawę ostatecznie:)
helena
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2017, 9:26

Re: Męty w oku

Postautor: helena » 03 kwie 2017, 21:25

Tutaj http://forum.bioslone.pl/index.php?PHPS ... pic=5966.0 ktoś opisuje w jaki sposób pozbył się 90 % mętów.
Sama nie stosowałam gdyż znacząco pomogły mi tabletki Vitroft . Teraz zauważyłąm, że te męty znów się pojawiły. Spróbuję jeszcze raz
Vitroftu a jak efekt nie będzie ok to pewnie wypróbuję . A może ktoś zrobi to przede mną i podzieli się opinią.
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Męty w oku

Postautor: ManiekMejker » 24 kwie 2017, 10:17

Heleno,jeśli ten vitroft Tobie pomógł to myślę że warto go rozłożyć na części pierwsze,tym samym o wiele taniej dostarczy o wiele większych dawek poszczególnych substancji. Witaminę C,OPC,l-lizyna ,cynk do kupienie za nieduże pieniądze
helena
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2017, 9:26

Re: Męty w oku

Postautor: helena » 26 kwie 2017, 18:51

Maniek Mejker, dzięki za podpowiedź. Nigdy nie patrzyłąm na leki w ten sposób . Szkołę skończyłam ponad pół wieku temu a chemia nigdy nie była mi po drodze. Prawda, że i leków nie zażywałam zbyt wielu . Teraz , sytuacja rodzinna i dokuczająca mi od pewnego czasu ale bardzo zadawniona i testami nie potwierdzona borelioza, zmusiła mnie do zgłębiania medycyny alternatywnej. Pomimo, że borelka często przymula to jednak podniósła mi poziom świadomości i inaczej patrzę na szeroko pojętą " służbę zdrowia". Po Twej podpowiedzi skład rozpracowałam i zastosuję. Większe dawki pomogą na wiele innych "darów losu". Dzięki jeszcze raz. W kupie siła.
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Męty w oku

Postautor: ManiekMejker » 16 cze 2017, 11:12

A więc tak...po przewaleniu dziesiątek badań,publikacji,setek stron,forów etc. doszedłem do wniosku że główną przyczyną powstawania mętów jest zaburzona cyrkulacja w gałce ocznej. Slabe ukrwienie oczu, równa się słabe oczyszczanie i wymiana cieczy w gałkach ocznych,co skutkuje powstawaniem zmętnień. Jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się mętów jest przywrócenie prawidłowego ukrwienia i prawidłowej cyrkulacji wewnątrz galkowej. Jak to osiągnąć? Testuje na sobie kurację wysokimi dawkami OPC,Ginkgo Biloba, l-lizyny, do tego odpowiedni masaż pobudzający cyrkulację ( palcami orać wibracyjny). Będę na bierząco pisał jakie rezultaty osiągam:)
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Męty w oku

Postautor: Fitoro » 16 cze 2017, 17:01

no może coś w tym jest, mi już przestały przeszkadzać
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !

Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość