Męty w oku

Dział dla tematów dotyczących konkretnych przypadków problemów ze zdrowiem.
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Męty w oku

Postautor: ManiekMejker » 07 lut 2017, 8:38

Witam serdecznie Forumowiczów!
Czy jest mu w stanie ktoś poradzić jak się pozbyć mętów w ciele szklistym oka? Choroby oczu zostały wykluczone przez okulistę ,a mi ciężko jest się pogodzić z tym że zostanie mi już to cholerstwo do końca życia przed oczami...Aktualnie zażywam Wit d 4tys jednostek,witaminę K2, 3 razy dziennie piję czystek,chlorella,witamina E,olej lniany od 2 tyg. Proszę o pomoc szczególnie Bow!:)
bonifacy
Posty: 27
Rejestracja: 05 maja 2016, 8:01

Re: Męty w oku

Postautor: bonifacy » 11 lut 2017, 15:29


R4M30 - prawdziwa encyklopedia wpisów z forum Davidicke i Bow1. :D
Oczywiście potwierdzam to co pisałem kiedyś. Mętów można się pozbyć, tylko trzeba ludzkiej diety, ZKT i być może kilku suplementów zależnie od przypadku.
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Męty w oku

Postautor: ManiekMejker » 17 lut 2017, 14:46

Dzięki za pomoc! Mam już zkt,biorę 8tys jednostek D i K2,jakie suplementy jeszcze polecacie żeby zadziałało lepiej Bonifacy? Zauważyłem że często pękają mi żyłki w oczach i możliwe że od tego mam te męty.
bonifacy
Posty: 27
Rejestracja: 05 maja 2016, 8:01

Re: Męty w oku

Postautor: bonifacy » 19 lut 2017, 12:16

B Complex lub multiwitamina z metylowymi witaminami z grupy B, np. Doctor's best. Na tym forum było odradzane stosowanie chlorelli i innych takich modnych, promowanych w mediach, wynalazków. Zmniejszyć spożycie kawy do minimum (raz dziennie, najlepiej rano), wyregulować cykl dobowy, tj. chodzić spać (jeśli praca na to pozwala) o maksymalnie 22-22:30 i wstawać 5-6 rano. https://www.youtube.com/results?search_ ... ykl+dobowy Tutaj znajdziesz trochę materiałów na ten temat jak bardzo jest to ważne. Teraz idzie wiosna, więc będzie można łatwo to zrobić, bo wschody są coraz szybciej a jak świeci słońce, to się inaczej wstaje. ;)
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Męty w oku

Postautor: Fitoro » 20 lut 2017, 4:52

Natomiast u mnie to te męty nie chcą coś znikać. Pomimo całej suplementacji. Tak samo z pekającymi żyłkami w oku. Ale to już zrzucam na to że oko już zmęczone w pracy i pewnie dlatego, chociaż nie powinno może...
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: Męty w oku

Postautor: ManiekMejker » 21 lut 2017, 19:17

Fitoro,a co konkretnie suplementujesz? I jak długo? Dzięki Bonifacy za pomoc! Mógłbyś nam zdradzić po jakim czasie suplemtacji zkt zniknęły Ci te męty?
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Męty w oku

Postautor: Fitoro » 22 lut 2017, 12:24

Moja suplementacja :
-zkt
-auxylium
-d3
-Kwas laskorbinowy
-MSM
-jod
-selen
-bcomplex
-b12 metylokobalamina pod język
-do posiłków betaina HCL
-olej kokosowy
-magnez
-sok z kiszonych buraków
-lecytyna słonecznikowa
- WU
-cynk

Chyba tyle ale mogłem o czymś zapomnieć. Hehe to ładnie teraz sobie o mnie pomyślcie. Jakiś lekamano - narkoman się trafił no ale niestety życie przymusiło do tego
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
luks
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2017, 15:42

Re: Męty w oku

Postautor: luks » 15 mar 2017, 13:02

Witam wszystkich
Mam pytanie odnośnie tych mętów w oku jak u was to wygląda pytam dlatego że widzę w lewym oku czarną kropkę i nie wiem czy to są te męty czy coś innego ,a zwłaszcza jak słońce przyświeci .Mógłby ktoś pomóc ?
Dziękuję
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Męty w oku

Postautor: Fitoro » 16 mar 2017, 5:46

Też mam taką kropkę tylko już teraz jakaś jest mniejsza i bardz zamazana czyli jakby się wytracała/zanikała
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !

Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość