Hormon - witamina D3

Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista

Re: Hormon - witamina D3

Postautor: Bow1 » 22 lis 2018, 0:27

Awe1234 pisze:Czy odstawiacie suplementacje D3 przed badaniem ? Jeśli tak, to ile dni wcześniej?

Około tygodnia przed badaniem należy odstawić suplementację D3 wtedy wynik będzie bardziej miarodajny.
Prawie każde laboratorium daje inny wynik. Nie wiem czy to niedbałe rozcieńczanie czy kwestia odczynnika.
Dobrze się bawię.
Awatar użytkownika
Fitoro

Postautor: Fitoro » 22 lis 2018, 7:24

nie ma takiej potrzeby aby odstawiać przed badaniem, chociaż są tacy co tak robią - nawet tydzień przed nie biorą aby było bardziej wiarygodne.
Fitoro---> (kiszka z davidicke.pl) :D

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Izacz

Postautor: Izacz » 27 lis 2018, 9:23

Chciałam zapytać, czy K2Mk7 - obojętnie jakiej firmy, oczywiście chodzi mi o jakąś sprawdzoną markę?! Bo słyszałam, że złej jakości, bywa nieaktywna :roll: A nie ma jak sprawdzić, czy działa :?: :(
Awatar użytkownika
Fitoro

Postautor: Fitoro » 28 lis 2018, 14:55

najlepsza jest ta z Bacillus subtilis sp Natto. to jest ta prawdziwa japońska forma. chyba jedna tylko firma ma na to patent. firma Gnosis. takiej sobie szukać.
Fitoro---> (kiszka z davidicke.pl) :D

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Izacz

Postautor: Izacz » 30 lis 2018, 13:33

Dziękuję bardzo za info.

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”