SCHIZOFRENIA

szyszka325
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2017, 17:30

SCHIZOFRENIA

Postautor: szyszka325 » 02 maja 2017, 22:04

Czesc dobry człowieku.. .Bow choruje na schizofrenie mam obecnie depresje Ale mój stan się poprawił zazywam suple takie : niacyne kwas nikotynowy w trakcie jjedzenia 3x500 mg wit b1 150 mg wit b6 100 mg i wit b12 2x 1000 mcg wit D3 z lanoliny 15000 - 25000ug do tego wit k4-mk7 3x dziennie i Wit C z dzikiej róży 10 - 30 g.GŁÓWNIE MAM 20 LAT I BOLĄ MNIE STAWY W KOLANACH ... mam zamiar dokupić Betanine hcl firmy New foods, plyn lugola, sól klodawska ,Vegepa Igennus Zioła Piolun (MSM, kwas alfaliponowy <- jakiej firmy Pan poleca? Coś Pan doda do tego? Bądź odejm Dodam że miałem kiedyś robione badania CRP I było OK.Pracuje na Tokarce muszę mieć trzeźwy umysł zależy mi na szybkim powrocie do zdrowia mój stan psychiiczny sie poprawił jakieś 75% po tym co biorę Ale fizycznie ubolewam... nie mogę trenować biegam i kolana ......
palilem papierosy kilka dobrych lat... Stawy strzelają cały czas aż uszy bolą.
dokupie wit a jeszcze, bedee stosował 50000 ui i jak byś mi mógł podać linka do kwasu alfa liponowego bona nim mi bardzo zależy i do Boraksu (byle nie z allegro please bo na konto 2 tyg trzeba czekać bynajmniej kiedys) magnez badalem w normie także odpuszczę a i czy mogę Betanine z tym kwasem zażywać?
Co sądzisz o wit A i może cynk selen chrom który dodam że mam niedosluch duży i ostatnio Mi wyskoczymy BRAZOWE PLAMY Na ciele nie wiem o co kaaman byłem u dermatologa Ale przepisał antybiotyk nawet nie wykupuje. Z GORY DZIĘKI WSZYSTKIM ZA POMOC TYM CO POMOGĄ DOBRYM SŁOWEM sorry taki mmam styl wypowiadania się czytałem że schizofrenia jest powiązana z autyzmem...
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: SCHIZOFRENIA

Postautor: Bow1 » 12 cze 2017, 19:55

Kwas nikotynowy to dobry pomysł ale postaram się rozpisać suplementację na nowo.
Podejrzewam, że przyczyny tej choroby są bardzo różne np samochód nie jedzie i jak myślisz przyczyna jest zawsze taka sama?
Oczywiście że nie, przyczyn może być bardzo dużo: brak paliwa, uszkodzenie silnika, wtrysków, pompy paliwa, uszkodzenie komputera, instalacji paliwowej czy elektrycznej oraz wiele innych, a to tylko prosty samochód.
Organizm człowieka jest znacznie bardziej skomplikowany i przyczyn może być gigantyczna ilość.
Jaka przyczyna jest w Twoim przypadku, trudno powiedzieć więc trzeba eliminować kolejne.
Zacząłbym od poprawy diety, włączenia dobrych kwasów tłuszczowych, a na tym forum znajdziesz mnóstwo informacji o tłuszczach.
Witaminy z grupy B, wszystkie w tym kwas nikotynowy. B12 i kwas foliowy w formie metylowanej, wyłącznie metylowanej.
Witamina C często małe ilości z flawonoidami.
Pozbycie się metali ciężkich przy pomocy kwasu alfa liponowego oraz wit C.
Orotan litu, cynk, może miedź.
Problem jest bardzo złożony mający wiele ewentualnych kierunków i wariantów. Ciężko w kilku zdaniach poprzez forum pomóc komuś. Śledź proszę tą stronkę a od lata tego roku organizowane będą warsztaty dotyczące suplementacji, dotyczące wielu problemów zdrowotnych. Z tej strony dowiesz się kiedy takie warsztaty będą się odbywać. Obecność na zajęciach będzie zawsze bezpłatna.

Na początek kup sobie cynk firmy swanson 50 mg i orotan litu 5 mg.
Nie napiszę ile brać D3 ale doprowadź do poziomu 80 - 100 ng/ml.
Przyjedź na warsztaty i głowa wyżej.
Dobrze się bawię.
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: SCHIZOFRENIA

Postautor: ManiekMejker » 13 cze 2017, 20:16

Mi na strzelające i gruchoczace kolana bardzo pomógł hydrolizat żelatynowy wołowy razem z dużymi dawkami Wit C.
luks
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2017, 15:42

Re: SCHIZOFRENIA

Postautor: luks » 14 cze 2017, 16:26

Panie ManiekMajker jaki ten hydrolizat używałeś możesz podać?
Dzięki
ManiekMejker
Posty: 32
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:58

Re: SCHIZOFRENIA

Postautor: ManiekMejker » 15 cze 2017, 7:15

http://sklep.mlynoliwski.pl/p/1971/876/ ... eraly.html
Nie wiem czy linki można zamieszczać;)
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: SCHIZOFRENIA

Postautor: Fitoro » 15 cze 2017, 17:15

dzięki za namiary. Napewo jest to jedna z opcji przy chrupaniu w stawach ;)
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: SCHIZOFRENIA

Postautor: Fitoro » 25 paź 2017, 18:07

ostatnio czytałem chyba o Sircusa, że schizofrenia to choroba metaboliczna. I często jest ogromna poprawa po odstawieniu nowoczesnych zbóż (czyli właśnie popieprzone białka GMO, gluten, glifosat.) I bardzo ważne jest podawanie B3.
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości