AUXYLIUM

Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

AUXYLIUM

Postautor: Bow1 » 05 wrz 2016, 8:53

Moi kochani.
16 lat pracowałem nad pewną substancją, która miała zastąpić wiele innych suplementów a przede wszystkim spełniać kilka wymagań.
Środek ten miał regulować pracę gruczołów takich jak podwzgórze, przysadka, tarczyca oraz kora nadnerczy.
Prace nad Auxylium zakończyłem w czerwcu i natychmiast zacząłem stosować ten specyfik. Dzięki temu, że mój organizm wcześniej został nasycony ZKT działanie nowego specyfiku było natychmiastowe.
Same ZKT pomogły mi w wielu problemach właściwie prawie we wszystkich jednak nie mogły pomóc mi do końca w pozbyciu się problemów związanych z nierównowagą hormonalną oraz nastrojem, który ulegał pogorszeniu.
Uszkodzenie mechaniczne przysadki skutkowało niewłaściwą pracą nadnerczy oraz tarczycy. Ślimak łączący podwzgórze z tylnym płatem przysadki zregenerował się dzięki ZKT a wiedziałem to ponieważ nie brakowało mi wazopresyny. Nerw wzrokowy również się zregenerował dzięki ZKT i o wielu innych problemach zapomniałem.
Jeden mały problemik jednak pozostał, który skutkował utratą sodu generalnie brakiem równowagi gospodarki elektrolitycznej organizmu. Wiadomo, że taka dysharmonia prowadzi do wielu komplikacji.
Po zastosowaniu Auxylium równowaga powróciła prawie natychmiast. Zaczęliśmy suplement ten testować na inne problemy zdrowotne i okazało się, że Auxylium działa na wielu obszarach. Jest to substancja, która zastępuje wiele innych suplementów tzn stosując Auxylium nie musimy już brać TMG, NAC, witaminy C, flawonoidów, ALC i wiele innych.
Część osób będzie mogła zrezygnować z betainy HCL i innych enzymów trawiennych.
Poniżej mocno okrojona lista obszarów w jakich działa Auxylium i jest to tylko część gdyż wiele innych trafi na tą listę dopiero po dodatkowych badaniach, będzie ich znacznie więcej :)

SKŁAD AUXYLIUM
1. N – A – L – Tyrozyna
2. Tauryna
3. Trimetyloglicyna
4. Witamina C (naturalna z aceroli)
5. Ekstrakt Maitake
6. Ekstarakt z jagody Maqui
7. Ekstrakt Tribulus
8. Ekstrakt Mauira Puama
9. Ekstrakt Morwa biała
10. Ekstrakt Jagody Acai
11. Ekstarakt Moringa Oleifera
12. Ekstrakt Różeniec
13. Ekstrakt ze s kórki czerwonych winogron
14. Ekstrakt z pestki winogron
15. Ekstrakt z borówki Czarnej
16. Ekstrakt Borówka Amerykańska
17. Ekstrakt Gorzka pomarańcza
18. Ekstrakt Ashwagandha
19. Wyciąg Gynostemma
20. Wyciąg Cordyceps
21. Miód z leśnych malin
22. Woda



Auxylium
działanie

• Obniża poziom homocysteiny i trójglicerydów we krwi.
• Auxylium zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną
• Poprawia funkcje poznawcze
• W istotny sposób usprawnia wydalanie metali ciężkich oraz toksycznych związków chemicznych.
• Reguluje pracę tarczycy, nadnerczy i przysadki.
• Poprawia nastrój, łagodzi depresję oraz lęki.
• Jest źródłem grup metylowych.
• Odtruwa wątrobę.
• Działa antyoksydacyjnie
• Usprawnia transport kreatyny do mięśni, zwiększa ich kurczliwość, pomaga wydalić kwas mlekowy.
• Działa anabolicznie
• Zwiększa dostępność ATP (adenozynotrójfosforanu)
• Działa antykatabolicznie
• Działa lipolitycznie
• Sprzęga kwasy żółciowe przed wydaleniem ich z wątroby.
• Zwiększa rozpuszczalność kwasów żółciowych (żółci) czyli poprawia ich zdolności emulgujące tłuszcze w przewodzie pokarmowym.
• Przyspiesza syntezę soli żółciowych.
• Zwiększa dostępność takich aminokwasów jak cysteina, metionina, tauryna.
• Redukuje tkankę tłuszczową szczególnie w jamie brzusznej.
• Usprawnia transkrypcję DNA.
• Reguluje gospodarkę elektrolityczną.
• Chroni siatkówkę oka przed szkodliwym działaniem rekcji utleniania i toksynami.
• Wzmacnia włosy (przez mieszki włosowe), zapobiega ich wypadaniu, przerzedzaniu się i cienieniu.
• Auxylium pomocne jest w leczeniu bezalkoholowego stłuszczenia wątroby.
• Składniki preparatu stanowią integralną część mechanizmów samoobrony wątroby i zwiększają ochronę tego organu przed wpływem toksyn czy innych szkodliwych czynników.
• Auxylium chroni wątrobę przed stresem oksydacyjnym, będącym skutkiem jej obrażeń oraz nadużywania alkoholu.
• Pomocne jest w leczeniu przewlekłego zapalenia wątroby.
• Usprawnia krążenie poprzez redukcję masy ciała oraz regulację poziomu lipidów we krwi.
• Zmniejsza stężenie glukozy we krwi, a także zwiększa wrażliwość komórek na insulinę. Odwraca niektóre skutki cukrzycy typu 2 dotyczące zaburzeń krążenia, neuropatii cukrzycowej, retinopatii cukrzycowej oraz uszkodzenia nerek będących następstwem cukrzycy.
• Składniki Auxylium pomocne są w leczeniu szumów usznych, a często prowadzą do całkowitego wyleczenia.
• Zmniejsza częstotliwość napadów epileptycznych, a w sprzyjających warunkach nawet całkowicie je eliminuje poprzez pozytywny wpływ na poziom oraz funkcjonowanie GABA.
Dobrze się bawię.
Jazo
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2016, 17:48

Re: AUXYLIUM

Postautor: Jazo » 05 wrz 2016, 19:42

Można wypróbować?
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: AUXYLIUM

Postautor: Bow1 » 06 wrz 2016, 16:23

Jazo pisze:Można wypróbować?

Niewykluczone :D
Kiedyś czekałem w kolejce pod wydziałem komunikacji w urzędzie miasta. Na ławce obok mnie usiadła kobieta w wieku około 40 - 42 lata. To było latem więc kobieta założyła sandały.
W torebce była 0,5 L Coca-cola, jakieś batoniki. Kobieta ta rozmawiała kilkakrotnie przez telefon z koleżankami omawiając ostatnią imprezę i umawiając kolejną.
Stopy miała doskonałe, zero złuszczeń, paznokcie idealnie symetryczne bez zniekształceń, zero grzybicy, cera nieskazitelna i podobnie włosy oraz skóra głowy. Z rozmów oraz zawartości torebki wynikało, że kobieta nie przykłada zbyt wielkiej wagi do zdrowego odżywiania i higienicznego stylu życia, a mimo to była okazem zdrowia.
Jak to jest możliwe?
Mieliście czasem takie spostrzeżenia?
Inna kobieta z ogromną wiedzą na tematy medyczne, stosująca dietę bezglutenową, unikająca toksyn oraz prowadząca bardzo higieniczny tryb życia ma problemy np z uczuleniami, łuszczycą paznokci albo łysieniem plackowatym, a na dodatek jej cera wygląda jakby ktoś wysypał na jej twarz torebkę kaszy jaglanej.
Jak to jest możliwe?
Zastanawiałem się nad tym wiele razy i starałem się odnaleźć jakieś sensowne wyjaśnienie.
Jedni robią sobie lewatywy z uryny brrr, inni imprezują. Osobiście wybrałbym te drugie zajęcie tym bardziej, że lewatywa z uryny nawet tej własnej jest poronionym pomysłem, a i efektów pozytywnych być nie może. Tak w nawiasie, kto wymyśla takie hardcorowe terapie? :D
Po wielu latach doszedłem do wniosku, że chodzi tu o nierównowagę hormonalną. Aż tyle i tylko tyle.
Auxylium może w większości przypadków taką równowagę przywrócić.

Wraz z wiekiem maleje ilość pewnych wolnych aminokwasów w tkance nerwowej, mięśniowej oraz wielu organach.
Często jednak nie wystarczy dostarczyć takie aminokwasy gdyż z wiekiem zaczyna brakować enzymów jakie owe aminokwasy pozwalają metabolizować, przyswajać, wbudowywać.
Auxylium zawiera takie formy aminokwasów dzięki którym pomijane są pewne procesy wymagające dodatkowej obróbki.
Auxylium odbudowuje bardzo szybko braki aminokwasów i innych substancji czynnych niezbędnych do normalnego funkcjonowania, do życia w zdrowiu.

Aukxylium pobudza wątrobę do wydzielania soli żółciowych a przy tej okazji w tak dużej ilości żółci usuwane są złogi i toksyny. Czasem jest ich tak wiele że organizm pozbywa się ich przy pomocy biegunki aby toksyny nie zostały wchłonięte ponownie z okrężnicy.

Pozytywne efekty pojawiają się niewiarygodnie szybko.
CDN
Dobrze się bawię.
Elzucha
Posty: 18
Rejestracja: 02 maja 2016, 20:30

Re: AUXYLIUM

Postautor: Elzucha » 07 wrz 2016, 13:40

Kochany odkrywco.
Nie piszę wynalazco, bo myślę, że odkrywasz prawidła rządzące w naturze.
To co piszesz jest tak niezwykłe, że po prostu gdzieś musiały być odnotowane wstrząsy od opadających szczęk...
16 lat dociekliwości, znaczy czarodziejem nie jesteś. Fiu fiuuuu...
Już pragnę tego cuda. Jak pomyślę, że wystarczy samo jedno cosik to dla mnie miódzio na mą duszę, wolę się bawić niż pigułki liczyć...
Próbowałam wyhodować enzymy wg przepisu Bołotowa, ale wciąż mi pleśń się hodowala, pewnie zioła były źle suszone. A tak mocno czułam ważność terapii enzymami.
Kiedy uruchomisz sklep internetowy? Promyczki ślę, coby szybko.
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: AUXYLIUM

Postautor: Bow1 » 10 wrz 2016, 19:33

Sprawa Auxylium jest dość skomplikowana.
Lek ten składa się w 100% z ekstraktów roślinnych. Jest jednak dość silnie działającą substancją. Dostarcza enzymy i aminokwasy dzięki którym następuje powolna ale trwała naprawa osi limbiczno-podwzgórzowo-przysadkowo-nadnerczowej (LPPN).
Moim zdaniem wyregulowanie LPPN jest (oczywiście po za ZKT) zasadniczym postępowaniem, a nawet niezbędnym do tego aby osiągnąć całkowite zdrowie.
Problem jest jeszcze taki, że niektóre substancje zawarte w Auxylium są zaliczane w Polsce do leków. Prawdopodobnie ewentualna produkcja będzie musiała być uruchomiona w Anglii. Tam wszystkie składniki Auxylium są dopuszczone jako suplementy.
Mam wrażenie, że w UE wpływy pewnych koncernów są tak wielkie, że wszystko co może skutecznie leczyć jest zakazane.
Na szczęście suplementy wyprodukowane w UK i USA mogą być sprzedawane w naszym kraju.
Dobrze się bawię.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 18 paź 2016, 20:28

czy do auxylium potrzebne są ZKT ?. czy to jest na zasadzie współpracy jednego i drugiego. lista obszarów na jakie działa auxylium jest imponująca ale chyba ono pełni troszkę inną rolę niż zbilansowane kwasy tłuszczowe. ciekaw jestem jakie witaminy i minerały ma w sobie po to aby zaplanować sobie ewentualną suplementację
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: AUXYLIUM

Postautor: Bow1 » 18 paź 2016, 21:03

Auxylium nie jest potrzebne w absolutnie każdym przypadku. Preparat ten zawiera wolne aminokwasy, które nie są wbudowywane w białka ale pełnią istotne role np w budowie hormonów czy neuroprzekaźników. Poziom wolnych aminokwasów spada z wiekiem i stają się z jakieś powodu coraz trudniej dostępne. Auxylium uzupełnia te braki.
Zawiera też witaminę C oraz grupy metylowe niezbędne do usuwania homocysteiny oraz wielu toksyn.
Wreszcie Auxylium bogate jest w substancje czynne, których nie sposób wymienić w krótkim artykule ponieważ jest ich kilkaset. Jako przykład podam polifenole. Są w nim prawie wszystkie polifenole występujące w przyrodzie dzięki zastosowaniu wielu ekstraktów roślinnych takich jak acai, borówka amerykańska, borówka czarna, gorzka pomarańcza, acerola, ashwagandha, skórki czerwonych winogron, pestki winogron, maca, buzdyganek, różeniec, żeń-szeń, forskolin.
Ekstrakty roślinne zostały tak zbilansowane aby dostarczyć lecznicze substancje czynne w odpowiedniej proporcji.
Dobrze się bawię.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 29 lis 2016, 16:55

Czy auxylium brane zaraz bezpośrednio przed każdym posiłkiem może pobudzać zakwaszenie żołądka - czy może zastąpić np. Betaine HCL i pełnić jej rolę w lepszym trawieniu?
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: AUXYLIUM

Postautor: Bow1 » 03 gru 2016, 14:46

Fitoro pisze:Czy auxylium brane zaraz bezpośrednio przed każdym posiłkiem może pobudzać zakwaszenie żołądka - czy może zastąpić np. Betaine HCL i pełnić jej rolę w lepszym trawieniu?

Auxylium Betainy HCL nie zastąpi ale ma pozytywny wpływ na przemianę materii poprzez pobudzenie do pracy gruczołów takich jak np tarczyca. Wszyscy wiemy, ze niedoczynność tarczycy ma negatywny wpływ na trawienie.
Dobrze się bawię.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 08 gru 2016, 21:26

Tak sobie poczytałem na temat tych roślin z których ekstrakty są w Auxylium i szczerze powiem, że koparka w dół. Naprawdę właściwości praktycznie ich wszystkich są ogromne. Wyczytałem, że są skarbnicą witamin i minerałów i w związku z tym rodzi się pytanie o sens stosowania multiwitaminy? Skoro przy spożywania auxylium wszystko to co najcenniejsze mamy z tych cudów natury to chyba już łykanie dodatkowych supli mija się z celem. Również chodzi o odpowiednią dawkę. I jeszcze jedno mam zapytanie - chodzi o efekt senność i osłabienia przy początku brania auxylium - z czego to się bierze i co wyrabia w organizmie, że jesteśmy tak wymymlani
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości