AUXYLIUM

Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 10 lut 2017, 15:20

Zauważyłem, że po auxylium rosną mi obficiej włosy na plecach, klatce piersiowej i bardziej na rękach (dłonie). Nie żeby to było, źle czy coś tylko widocznie coś chyba dobrego dzieje się w organizmie skoro tak jest.
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 26 mar 2017, 16:11

Bow1 napisz coś więcej o Auxylium Asylum. Czym się różni od podstawowego Auxylium. Co się zmieniło w składzie (tak po cichutku, ogólnie ;) ).
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: AUXYLIUM

Postautor: Bow1 » 27 mar 2017, 23:00

Reakcje na AU są bardzo różne, a zależy to od stanu tarczycy i nadnerczy. Jak ktoś ma niedoczynność tarczycy to obciąża nadnercza aż padną. Jak trafisz w problem dostarczając AU i uruchomisz tarczycę to spada poziom kortyzolu i przez czas jakiś jesteś senny ale nadnercza odzyskają rezon - to tylko jeden z wielu wariantów, chociaż muszę przyznać, że dość często występuje.
Powrócimy do Auxylium przy okazji pracy nad cząsteczkami NAD. To będzie bardzo ciekawe, ale więcej nie mogę obecnie napisać.
Dobrze się bawię.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 03 maja 2017, 18:06

prosimy ładnie bow1 o jakieś nowe i ciekawe informacje o auxylium. Napewo coś nowego tam się objawiło :D
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 12 maja 2017, 18:05

czy auxylim może wpływać na osuwanie metali z organizmu? coś na zasadzie chelatacji ? ciekawe czy można to porównać do działania kwasu alfa liponowego
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 21 maja 2017, 14:25

jak długo się bierze auxylium? czy podczas dłuższego zażywania warto odstawić lub zmienić na coś innego?

ogólnie mam jakieś zjazdy psychiczne z auxylium i ciekawe czy te adaptogeny tak działają żeby wyrównać chemię mózgu? może to takie czasami psychicznie dołki to taki herx mózgowy? :shock:
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
wicher
Posty: 57
Rejestracja: 07 kwie 2017, 17:30

Re: AUXYLIUM

Postautor: wicher » 28 maja 2017, 22:10

Czy istnieje jakaś możliwość na zakup ww. "preparatu"?
admin
Administrator
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2016, 22:22
Kontaktowanie:

Re: AUXYLIUM

Postautor: admin » 09 cze 2017, 15:48

Auxylium służy do regulowania, czyli nie ma potrzeby ciągłego suplementowania. Przy regulowaniu najlepiej robić co jakiś czas badania.

Cały czas pracujemy nad wprowadzeniem tego do sklepu...
goska
Posty: 39
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:37

Re: AUXYLIUM

Postautor: goska » 20 lis 2017, 23:51

Witam wszystkich. Jestem nowa ale już dziś się tu trochę poudzielalam na różnych forach. Bow1 bardzo jestem szczęśliwa ze trafiłam na ciebie w internecie. Mieszkam chwilowo w Niemczech i czytając wszystko co się da na temat zdrowia trafiłam na Twoje cudowne oleje no i teraz to Auxylium - rewelacja faktycznie opadła mi szczeka. Zresztą na tym forum często mi opada i chłonne wszystko jak gąbka. Jestem 5 lat po nowotworze piersi , po którym jak pisałam na innym tu forum dostałam olśnienia. Suplementu się wit.c , d3+K2, magnez ,selen,potas,b12,b com. ,LDL, CBD,jod, czytam Bolotowa wiec sól dobra,ocet jablkowy no i teraz Twoje oleje zamówiłam bo jadę do Polski to sobie zabiorę. Juz nie mogę się doczekać kiedy zacznę pić bo mimo brania tego wszystkiego raczej robie coś nie tak,ponieważ nadal mam skoki ciśnienia, źle śpię, wzrok mi się chyba bardziej nie pogorszył , ale nie czuje się komfortowo. I czytam a tu Twoje Auxylium! Co za cudo, jesteś wielki podziwiam Cię ,pokazałeś mi ze można wszystko bardzo Ci za to dziękuję. Tylko oleje mogłam zamówić , ale Auxylium jak mam zdobyć. Proszę pomóż może nie będę musiała tego wszystkiego juz cpac bo łykanie mi idzie coraz garzj a czasami nawrt boje sie zebym sie sama nie otruła :D bo wieże ze mam jeszcze w życiu wiele do nadrobienia. Zdrówka Bow i proszę o rade
goska
Posty: 39
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:37

Re: AUXYLIUM

Postautor: goska » 21 lis 2017, 0:00

Bow jak myślisz ile na Twoje Auxylium w sklepie trzeba będzie czekać? :?: ;) a może mogłabym juz wypróbować z ZKT?

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości