AUXYLIUM

Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: AUXYLIUM

Postautor: Bow1 » 09 gru 2016, 9:09

Odpowiednia dawka Auxylium to najczęściej 1 łyżka stołowa dziennie. Po przekroczeniu tej dawki może wystąpić nadmierna senność ewentualnie pobudzenie. Czasem występuje stan lekko euforyczny. By uzupełnić brakujące aminokwasy oraz inne składniki zawarte w tym preparacie wystarczy w zupełności dawka jaką zaproponowałem.
Senność może też wystąpić przy normalnej dawce ale ta ustąpi po jednej kawie a z czasem nie będzie się pojawiać. Senność występuje najczęściej u osób z zaburzeniami hormonalnymi. Tak wygląda powrót do normalności.
Problem jest z Auxylium jak i Auxylium AGE a także z innymi produktami bardzo cennymi produktami które chciałbym wprowadzić. Mam na myśli Auxylium GM, D-GM, OMKF i inne. Np stosowanie ZKT i D-GM leczy w 100% praktycznie wszystkie choroby związane z układem krążenia. Wszystkie i w każdym przypadku ale pewne składniki są problematyczne. Chociaż w 100% naturalne, chociaż w 100% bez skutków ubocznych są zakazane polskim prawem bo leczą. Ponieważ leczą skutecznie, ponieważ są naturalne, a wówczas kto kupi chemiczne, szkodliwe i nieskuteczne leki?
Myślę o zorganizowaniu kościoła :lol: w którym legalnie będzie można spożywać różne lecznicze substancje. W takim przypadku leki, prawdziwe skuteczne i naturalne leki będą dozwolone dla członków kościoła. Dobre nie?
Dobrze się bawię.
Ryszard
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:39

Re: AUXYLIUM

Postautor: Ryszard » 09 gru 2016, 13:58

W takim kościele to wszyscy będą dobrze się bawić :-))))))))))))))))
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 09 gru 2016, 15:59

To ja się zapisać do tego kościoła pierwszy. Na ,, mszy,, będziemy sobie robić wlewy dożylnie i będzie super. Ha dobre dobre :lol:

A ty auxylium AGE to co to za wynalazek. Czym się wyróżnia od tego podstawowego ten jak i inne. Może Bow1 opiszesz całą ,, rodzinę,, auxylium hmmm :roll:
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Elzucha
Posty: 18
Rejestracja: 02 maja 2016, 20:30

Re: AUXYLIUM

Postautor: Elzucha » 29 gru 2016, 12:43

Zaczęłam kurację Wit C, wg protokołu dr Riordana.
Czy jednoczesne stosowanie Auxylium i dużych dawek Wit c jest wskazane, czy za mocno proces przyspieszy.
Kondycję mam coraz słabszą.
Stosuję auxylium od 2-ch tygodni.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 02 sty 2017, 18:02

ja stosuję Auxylium rano przed śniadaniem jedną łyżkę, a później kwas askorbinowy w ciągu dnia czasami 3 g, czasami 10 gram. zależy czy nie zapomnę ale zawsze około 5g jest. i w sumie jest cały czas ok z samopoczuciem.
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Elzucha
Posty: 18
Rejestracja: 02 maja 2016, 20:30

Re: AUXYLIUM

Postautor: Elzucha » 03 sty 2017, 11:30

Dzięki za odpowiedź.
Stosuję kurację dożylną wit C, co trzy dni, w pozostałe dni biorę conajmniej 10 mg wit C. Rozpuszczam w małej ilości wody. Też tak robisz?
Jeszcze refluks mi się przyplątał, nie kwaśny. Ufff
bonifacy
Posty: 27
Rejestracja: 05 maja 2016, 8:01

Re: AUXYLIUM

Postautor: bonifacy » 03 sty 2017, 12:21

Po co Wam ta witamina C? Bow1 wyraźnie pisał w pierwszym wpisie tego wątku, że przy Auxylium jest ona zbędna. Pozdrawiam
Beata1969
Posty: 22
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:19

Re: AUXYLIUM

Postautor: Beata1969 » 03 sty 2017, 16:47

Elu twoja sytuacja jest specyficzna, wiec mysle, ze i vit.c i AU jest ok. Vit C jest najlepiej przyswajalna w soku owocowym. Ja wyciskam pomarancze, ale moze byc nawet sok ze slepu. I nie przekraczaj dawki 1 lyzki stolowej:=0 dla AU
Elzucha
Posty: 18
Rejestracja: 02 maja 2016, 20:30

Re: AUXYLIUM

Postautor: Elzucha » 03 sty 2017, 18:33

Kochana Beatko, ja biorę dożylnie trzy razy w tygodniu, znalazłam lekarza. Wg protokolu dr Riordana. Pozostałe dni dawka podtrzymująca.
Bow pisał, że po jakimś czasie stosowania AU c nie będzie potrzebna dodatkowo.
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: AUXYLIUM

Postautor: Fitoro » 05 lut 2017, 17:30

Jak się ma auxylium co do glutationu. Czy jest jego prekursorem albo czy któryś ze składników może ładnie podnieść glutation w organizmie?
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości