Cukrzyca II i depresja

Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Cukrzyca II i depresja

Postautor: Fitoro » 12 sty 2021, 14:04

Osobiście bym zostawił tak jak jest . Wiedza dla ciała i duszy :D
@dzikdzik wybacz ale zjawiasz się po dłuższej przerwie i coś Ci nie gra a dziewczyny tutaj fajnie się udzielają także uszanuj to proszę 8-)
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Cukrzyca II i depresja

Postautor: sowka » 12 sty 2021, 14:34

Gabinet trenera żywienia - BOW1 otwarty.
Postautor: Bow1 » 27 sty 2020, 22:34

Od 03.02.2019 roku będzie możliwość spotkania się ze mną w Olsztynie.
Zapisy pod nr 530 442 007.
Jeżeli ktoś ma problem ze zrozumieniem zawiłości prawidłowego odżywiania ;) to serdecznie zapraszam do siebie
.


Za wiedzę trzeba zapłacić bo nasz Boguś poświęcił swojej edukacji wiele lat i obserwacji swojego zdrowia ...
My uczmy się od niego w tzw jego " przypływie miłości do maluczkich" :) i doceniajmy jego dobre intencje a w miedzuczasie sami sie edukujmy !!!
dzikidzik
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2016, 12:07

Re: Cukrzyca II i depresja

Postautor: dzikidzik » 12 sty 2021, 16:27

No tak, walką z depresją da się uzasadnić wszystko. Argument nie do zagięcia :/
Piszecie o bezcennej wartości wiedzy przekazywanej przez Bogusia a jednocześnie zalewacie ją w taki sposób, że za chwilę trudno będzie ją odszukać.
Fitoro- nie widzę związku pomiędzy dłuższą nieobecnością a prawem do zaprotestowania.
To może prośba - dopóki nie wypowie się Admin (może życzy sobie takiego kierunku rozwoju forum?) to ograniczcie się do wątku "czas się obudzić".
p.s. tak, dwa przypadki depresji w rodzinie i jeden wśród bliższych znajomych zakończony samobójstwem, nie pomogło pocieszanie i pokazywanie, że świat jest piękny (to tak a'propos opowiastek i filmików).

pozdrawiam
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Cukrzyca II i depresja

Postautor: Fitoro » 12 sty 2021, 17:17

@dzikdzik aż tak bardzo Cię to kłuje w oczy ?, serio takimi drobnymi sprawami się aż tak przejmujesz . Naprawdę nie ma o co się denerwować i spinać . Masz odwagę sprzeciwiać się kobietom :?: :D
A może autor tematu celowo napisał taki tytuł aby dać użytkownikom do zrozumienia, ze jedno z drugim się łączy.
Poczekamy co admin napisze a tymczasem cieszmy się tym że w jednym miejscu mamy przyjemne z pożytecznym ...

P.S - przykro mi z powodu spraw rodzinnych ale chyba nie jest to miejsce na licytowanie się kto ma gorzej a kto lepiej. Uwierz mi - mógłbyś się mocno zdziwić ...
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Cukrzyca II i depresja

Postautor: Paula » 12 sty 2021, 17:25

dzikidzik pisze:No tak, walką z depresją da się uzasadnić wszystko. Argument nie do zagięcia :/
Piszecie o bezcennej wartości wiedzy przekazywanej przez Bogusia a jednocześnie zalewacie ją w taki sposób, że za chwilę trudno będzie ją odszukać.
Fitoro- nie widzę związku pomiędzy dłuższą nieobecnością a prawem do zaprotestowania.
To może prośba - dopóki nie wypowie się Admin (może życzy sobie takiego kierunku rozwoju forum?) to ograniczcie się do wątku "czas się obudzić".
p.s. tak, dwa przypadki depresji w rodzinie i jeden wśród bliższych znajomych zakończony samobójstwem, nie pomogło pocieszanie i pokazywanie, że świat jest piękny (to tak a'propos opowiastek i filmików).

pozdrawiam


Widzę Dzikidzik, że jednak bardzo przeszkadzają Ci posty.
Piszesz o przypadkach depresji w rodzinie. Zatem ja napiszę Ci wprost: czy znasz to z autopsji? Czy wiesz jak czuje się osoba z depresją, czy nerwicą? Powiedz jak to jest, ale na własnym przykładzie? Ja niestety wiem, dlatego piszę... I wyobraź sobie, że poza bardzo dobrą dietą i suplementacją istnieje w przypadku tych zaburzeń kwestia emocjonalności. A tak poza tym to w przypadku każdej choroby ważna jest psychika, ba, może nawet najważniejsza. Oczywiście, jeżeli Boguś da mi do zrozumienia, żebym przestała zamieszczać posty, to przestanę, to jego forum i ja to szanuję.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Cukrzyca II i depresja

Postautor: sowka » 12 sty 2021, 18:14

A ja dziękuje Ci dzikidzik za Twój głos bo wywiązała się w końcu dyskusja , jest energia ,poruszyło to Ciebie i innych
Pewnie każdy z nas ma rację , sztuką jest jednak podejść do tego bez wrogiego nastawienia.
Mówienie samobójcy ,że świat jest piękny to nie jest dobry pomysł , po Nowym Roku były chłopak mojej córki odebrał sobie życie, znałam go dobrze i dostrzegałam w nim emocjonalne problemy.... tylko pamietajmy. że to ta osoba musi mieć ochotę coś zmienić na dobre albo zezwolić na pomoc sobie
Wiedza cenna i ta niecenna zalewająca to forum za naszym udziałem ....hmm
Bogusiowi tez zdarza się pomylić pewnie nie raz , żle ocenić sytuację , być zaskoczonym przez info zamieszczone przez nas.
Wystarczy czasami spojrzeć na problem z innego wymiaru i czasami to co uznajemy za prawdę może runąc jak domek z kart .
Fitoro pisze :)
Masz odwagę sprzeciwiać się kobietom :?: :D

ja nie mam nikogo chęci zdominować i zakrzyczeć ale teć jak widzę inny punkt widzenia to staram się podyskutować - czy nie po to jest to forum?
Nie traktuje wszystkiego tu zawartego jako coś co nie da się zmodyfikować pod siebie - dostaje wskazówki i bardzo to cenię ale żyję po swojemu ;)
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Cukrzyca II i depresja

Postautor: Fitoro » 12 sty 2021, 18:24

@sowka żartowałem oczywiście ... :D
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Cukrzyca II i depresja

Postautor: sowka » 12 sty 2021, 21:29

Fitoro pisze:@sowka żartowałem oczywiście ... :D

Fitoro Ty kobiet się nie boisz, wiem , to taka prowokacja :D
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Cukrzyca II i depresja

Postautor: sowka » 14 sty 2021, 19:27

Czyli Dzikidzik przegonił dyskutantów w imieniu Admina ?
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Cukrzyca II i depresja

Postautor: Paula » 16 sty 2021, 8:23

Moi Drodzy, macie w sobie ten wewnętrzny diament... :D
https://youtu.be/Yav-f-9ORpU
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości