Czas się obudzić

SoCioS
Posty: 83
Rejestracja: 03 paź 2019, 22:35

Re: Czas się obudzić

Postautor: SoCioS » 15 sty 2021, 21:20

sowka pisze:Cd....info z USA
Inauguracja Joe Bidena ma zostać odwołana, a Trump ma pozostać na stanowisku, media ABC, NBC, CBS, Fox, CNN, MSNBC mają zostać zablokowane Licencje.
Jakie są szansę, że tak właśnie się stanie ?


Wydaję mi się, że jest to scenariusz życzeniowy zwolenników Trumpa.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 15 sty 2021, 21:31

Zobaczymy co sie zdzieje ....interpretacja z neta :)
Trump jest tylko miotłą, największych... pytanie czy... łobuzów znad szczyt piramidy. A sama piramida począwszy od samego szczytu do połowy w dół ,zaczynając od góry to są satanistyczni socjopaci, psychopaci ,którzy szantażując tych na niższych szczeblach ,korzystają z ich usług. Trump..moim zdaniem jest zwodzicielem, kanalizującym nastroje Patriotów. Dodam uzbrojonych... Ale proszę mi wierzyć ,jak stracą własność a przed nią broń.. to już będzie koniec. Nie ma innego sposobu skanalizowania oddolnego ruchu uzbrojonych ludzi jak wstawienie" przyzwoitego" Trumpa. Proszę przeczytać ostatni rozdział protokołów Mędrców Syjonu
Rotschild's to jest nazwa klanu a nie jednego dziadka. To nazwisko jest powiązane z całym szefostwem i właścicelami, większości rządów, sekt oraz mafii. Trump zrobił wszystko co mu kazano i scenariusze Europejskie dzieją się w całym anglosaskim cyrku.'
Trump ma zdjęcie Adrew Jacksona plus Konnego w White Husie są to osoby które chciały wykopać Rezerwę Federalną Angielską. Z kolei dr Steve Pieczennik u Alexa Jonsa stara się naprawdę uświadomić ludzi że zaczną się aresztowania :P ciekawe. Tak z rozbrojeniem 1 poprawki do broni i NWO plus Stan Wojenny Martial Law jest jakby przez mass news media i Demokratów interpretowane. Moim zdaniem jest 60/50 na Trumpa że się coś tam zacznie, że te Fema całe plus poszerzanie Guantanamo jest dla tych zdrajców i to ma się wszystko zdarzyć na samym końcu ich wszystkich błędów i zdradzieckich występków. Mają więcej wojska w tym momencie w DC jak na Bliskim wschodzie. Wszyscy możliwi snajperzy są w służbie. Mają dziwne ruchy wojsk i powołania do służby insiderzy mówią że Trump podpisał stan wojenny i są usuwani z YT masowo. Trump wydał dekret wykonawczy niedawno o infiltracji i delegacji w postępowaniu przeciwko temu. Wydał rozkaz o wyjawieniu tajnych akt o UFO niedawno wszystkich hhehe. Plus wszystko wyjawi i skompromituje ten Esablishment. No się dzieją akcje na miarę Rewolucji w USA. Angole im drukują pieniądze pożyczają na lewo i prawo i zgarniają odsetki przecież to jest nie normalne.
SoCioS
Posty: 83
Rejestracja: 03 paź 2019, 22:35

Re: Czas się obudzić

Postautor: SoCioS » 15 sty 2021, 22:12

Za tydzień się dowiemy :D...z drugiej strony ten komentarz "Kowalskiego z neta" świadczy, że to niezbyt misterny plan jak go rozszyfrował i wyjawił światu :)
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 15 sty 2021, 23:43

SoCioS pisze:
sowka pisze:SoCioS rzuć okiem byłeś zainteresowany tzw odkłamywaniem historii
"Zacznijmy od Podstaw cz. 1" SAMOŚWIADOMI w Kosmosie
https://www.youtube.com/watch?v=GgkD3d0 ... e=emb_logo
bardzo ciekawie przedstawiony materiał historyczny w odniesieniu do naszej teraźniejszości
polskie alternatywne media milczą o temacie, który jest przedstawiony powyżej- także znalezienie tych materiałów na anglojęzycznych kanałach i mediach wymaga trochę czasu i uwagi,a na pewno nie znajdziemy tego na tych najbardziej popularnych
dr. Sean Hross, profesor historii był ścigany przez szwajcarskie służby specjalne i torturowany przez nie za ujawnienie tych informacji na swoim kanale na You Tube w 2015 roku.
Podziękowania dla Sean Hrossa za jego doskonałą pracę i wysoką cenę, jaką zapłacił – w postaci nękania, uwięzienia, znęcania się fizycznego i psychicznego oraz tortur, utraty syna, zwierząt domowych i mienia, za ujawnienie mrocznej i ukrytej natury starożytnej elity rządzącej. Takie są rody faraonów z Egiptu.


Dzięki fajny materiał.

kolejny odc.
Zacznijmy od Podstaw cz. 2
https://www.youtube.com/watch?v=2VbKX9bil_Q
MirekP
Posty: 31
Rejestracja: 21 lis 2020, 0:01

Re: Czas się obudzić

Postautor: MirekP » 16 sty 2021, 7:22

Dzień dobry :D A co powiecie na dymisję Makreli u sąsiadów i dymisję całego rządu w Holandii?? Byłem w szoku jak po filmiku Hani Kazahari na Youtube sprawdziłem neta.....
Ciekawe ,jak wyjdzie akcja otwierania biznesów ..
Najbardziej jednak nurtuje mnie obecnie sprawa Trump'a. Ile prawdy jest s przekazach z jego otoczenia i jego samego? Na TELEGRAM jest zalew informacyjny. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 16 sty 2021, 8:58

Nasz system edukacji...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 16 sty 2021, 9:31

MirekP pisze:Dzień dobry :D A co powiecie na dymisję Makreli u sąsiadów i dymisję całego rządu w Holandii?? Byłem w szoku jak po filmiku Hani Kazahari na Youtube sprawdziłem neta.....
Ciekawe ,jak wyjdzie akcja otwierania biznesów ..
Najbardziej jednak nurtuje mnie obecnie sprawa Trump'a. Ile prawdy jest s przekazach z jego otoczenia i jego samego? Na TELEGRAM jest zalew informacyjny. Pozdrawiam :D

Obserwujmy spokojnie. Jest bardzo dużo, często sprzecznych ze sobą informacji. Pozostaje przyglądać się temu, oczywiście nadzieja zawsze mile widziana. ;)
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 16 sty 2021, 10:45

Świetna "bajka" o przebudzeniu. Wiadomo przecież, że wszyscy tu lubią moje bajki i opowieści. :lol:
Pozdrawiam WSZYSTKICH serdecznie. :D

https://youtu.be/8-nDkzygEc4
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 16 sty 2021, 16:36

"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 16 sty 2021, 23:30

Kochani byłam chwilę na Marsie .... wrócilam ,a na Ziemi czeski film itp. :D
Czekam na rozwój wypadków....pozdrawiam Paula, Mirek, SoCioS
Fitoro co tam u Ciebie ?
Bow1 wszystko ok , jak zdrówko ?

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości