Czas się obudzić

Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 16 lis 2020, 14:11

„W poszukiwaniu nowego wroga, by nas zjednoczył, wpadliśmy na pomysł, żeby wykorzystać zanieczyszczenie środowiska naturalnego, niedobór wody, głód i to powinno spełnić tą rolę. Wszystkie te zagrożenia są wywołane ludzką ingerencją. Prawdziwym wrogiem, wobec tego, jest sama ludzkość.„
Rada Klubu Rzymskiego, „First Global Revolution„

"Klub Rzymski jest agendą Komitetu Trzystu, think tankiem zrzeszającym naukowców, polityków i biznesmenów, zajmujących się badaniem i publikowaniem globalnych problemów świata, w tym również związanych z zagrożeniami środowiska. Jest uznany za protoplastę ruchów proekologicznych na Zachodzie. To on stoi za problematyką globalnego ocieplenia i redukcją dwutlenku węgla.

Klub Rzymski został założony w Accademia dei Lincei w Rzymie 7 kwietnia 1968 roku przez Davida Rockefellera, Aurelio Peccei i Alexandra Kinga.

Zarejestrowany po pięciu latach nieoficjalnej działalności jako organizacja międzynarodowa w Genewie w 1973 roku.

Ma swoją siedzibę w Szwajcarii.

Jego członkami byli i są m.in. : Zbigniew Brzeziński, Bill Gates, Henry Kissinger, Michaił Gorbaczow, książę Filip, Bill Clinton, Jimmy Carter, królowa Beatrycze, Dalajlama, Al Gore, Ted Turner (CNN) i wielu innych wpływowych ludzi świata finansów, nauki, polityki i mediów, rodziny Rockefellerów, Rothschildów, Warburgów, Morganów.

Te same nazwiska pojawiają się w Komitecie Trzystu, Klubie Bilderberg, Komisji Trójstronnej, CFR i innych agendach nieoficjalnego rządu światowego."

A to oficjalne wypowiedzi prominentnych członków Klubu Rzymskiego:

„Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent”
– Bill Gates, członek Klubu Rzymskiego.

„Pierwszym zadaniem jest kontrola populacji w rodzinie. Jak się za to zabrać? Wielu z moich asystentów uważa, że jakiś obowiązek kontroli urodzeń byłby konieczny, aby osiągnąć taką kontrolę. Plan obejmuje zaopatrzenie sterylizujących dostaw do wody pitnej i żywności. Dawki antidotum byłyby starannie reglamentowane przez rząd w celu uzyskania pożądanego rozmiaru populacji.”

– Paul Ehrlich, członek Klubu Rzymskiego, „Population Bomb”.

"Dieta, zastrzyki i nakazy będą wytwarzać od bardzo wczesnego wieku rodzaj charakteru i osobistych przekonań, które władze uznają za pożądane, tak aby każda krytyka władzy była psychologicznie niemożliwa (...) Stopniowo poprzez selektywną hodowlę, genetyczne różnice pomiędzy rządzącymi a rządzonymi wzrosną tak, aż staną się niemal różnymi gatunkami. Bunt plebsu stanie się na tyle niemożliwy, na ile niemożliwe jest zorganizowane powstanie owiec przeciwko praktyce jedzenia baraniny."
- Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), "Wpływ nauki na społeczeństwo", 1953.

"Prościej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować."
- Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy'ego Cartera, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR).

Jacques Costeau, admirał francuskiej marynarki wojennej, reżyser filmowy oraz uznany działacz UNESCO, pracownik Banku Światowego i członek Amerykańskiej Akademii Nauk otwarcie przyznał (Demanding Accountability UN Development Fund for Women, 1994), że "Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację i kontrolę ludzkiej reprodukcji, oraz postrzega 2/3 ludzkiej populacji jako zbędny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie."

"By osiągnąć rząd światowy, jest niezbędne, by usunąć z ludzkich umysłów indywidualizm, lojalność wobec tradycji rodzinnych, patriotyzm narodowy i dogmaty religijne (...) Reinterpretacja i ewentualne wykorzenienie koncepcji dobra i zła, które były podstawą wychowania dzieci, substytucja na wiarę w pewniki starszych osób, są spóźnionymi celami."
- Brock Chisolm, Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), na Konferencji ds. Edukacji, Kalifornia, 11.09.1954

https://www.facebook.com/odkrywamyzakry ... 591296259/
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 16 lis 2020, 14:35

Żywa reklama szczepienia na grypę :lol:
https://m.facebook.com/odkrywamyzakryte ... 66/?type=3
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 16 lis 2020, 15:23

dzikidzik zapytał
Odnośnie Waszej dyskusji nt. kraj jako firma itd - czy znacie gdzieś wiarygodny materiał, gdzie te sprawy są w wytłumaczone?

w USA jest już ruch od 2014roku czytaj komentarze pod filmikami
https://www.youtube.com/watch?v=VlhZYGQ8OG0

cyt.komentarze Pani Uli

SAMOŚWIADOMI Książki i Edukacja
4 miesiące temu
Uwaga, do malkontentów: przedstawiam tylko informacje że świata, żeby ludzie wiedzieli, co się dzieje, jakie projekty są za granicą. Nie twierdzę w żadnym punkcie, że system kwantowy jest dobry- to szeroki temat i zachęcam do własnych badań i poszerzania wiedzy na temat sztucznej inteligencji (ja tak robię). Wiadomości tu przedstawiane są jak wydawanie gazety- informacja. A propos Kim- mój stosunek do jej osoby jest neutralny i również traktuję to jako dziennikarskie poszukiwania. Pozdrowienia

SAMOŚWIADOMI w Kosmosie
4 miesiące temu (edytowany)
Jeśli chodzi o moje podwórko, to widzę całkowity brak współpracy, całkowitą nieobecność społeczności lokalnej (każdy dba tylko o swoje podwórko: żonę, dzieci i majątek rodzinny, i tylko tyle, nic więcej nie ma w w zasięgu jego/jej zainteresowania, dotyczy to tak kobiet jak i mężczyzn), nie ma spotkań społeczności, gdzie generowane są pomysły, jak odnowić naszą kulturę i samorządność, jak transformować gospodarkę z globalnej na lokalną, ludzką. Jest naprawdę bardzo zła sytuacja. Moja ostatnia wizyta w mieście była bardzo krótka- zobaczyłam tych wszystkich upokorzonych, jednakże posłusznie zamaskowanych ludzi, nie wspuszczono mnie do marketu, bo nie miałam maseczki- szybko uciekłam stamtąd, zrobiłam zakupy po drodze w wiejskim sklepiku. Mam też przeczucie, że ta sytuacja będzie jeszcze gorsza- mam w ogóle złe przeczucia co do jesieni.... Dlatego, biorę się do pracy- ale moja praca odnosi się do wykorzystania moich talentów, więc dam z siebie wszytko. Teraz wszystko zależy od nas, od każdego jednego człowieka i jego decyzji. Każdy teraz powinien odpalić swoje talenty w służbie całości. Polska jest korporacją. Rządzą technokraci i na każdym kroku widać ich programy wdrażane na każdym szczeblu społecznym. Moim zdaniem, świadomi ludzie powinni wynieść się z miast- one są już skreślone, tam będzie rządzić technokracja. Ludzie, którzy chcą iść ścieżką organiczną, powinni wynieść się za miasta i tworzyć osiedla ludzi świadomych, gdzie będą tworzyć swoje struktury i co najważniejsze: hodować własne jedzenie.
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 16 lis 2020, 15:36

technokraci, biurokraci – szczególnie średniego szczebla – zbudowali sobie na tyle mocną pozycję i oprzyrządowali ją prawnie, że często zawłaszczali to, co wynika z mandatu społecznego, którego nie mają


Jeśli przyjmie się, że polityka to umiejętność rozmowy, dyskusji i debaty - wówczas nasuwa się jedno – technokracja uśmierca politykę.
Dzieje się tak, ponieważ technokrata:
jest skoncentrowany na środkach, nie na celach,
opiera się jedynie o wiedzę, której nie winno się podważać - stwarza wrażenie nieomylnego geniusza, z którym jakakolwiek dyskusja jest niedorzeczna,
odrzuca wszelką alternatywę, inną drogę, inne wybory,
pomija fakt, że życie społeczne posługuje się innymi prawami niż nauka,
nie konsultuje swoich decyzji zresztą społeczeństwa - swoje decyzje wprowadza bez uprzedniej informacji o chęci ich wdrożenia,
nie liczy się z innymi i całkowicie pomija ludzką świadomość,
nie ma potrzeby, by rozmawiać z innymi – sam wie zawsze najlepiej,
nie jest zainteresowany reakcją ludzi,
ignoruje oczekiwania ludzkie, przekonania i nadzieje (A. Szahaj, 2000, s. 123).
https://mfiles.pl/pl/index.php/Technokracja

Polska technokracją, a nie demokracją?
https://samoswiadomi.pl/polska-to-techn ... refleksje/
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 17 lis 2020, 14:20

"Służba zdrowia", piękne słowa, szkoda, że tak bardzo nieprawdziwe:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... &__tn__=-R
A tu sytuacja z Polski:
https://miziaforum.com/2020/11/16/drama ... %e2%98%80/
Ostatnio zmieniony 17 lis 2020, 15:30 przez Paula, łącznie zmieniany 1 raz.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 17 lis 2020, 14:59

Póżno ale moze czas na edukację .....
Czy świat jest właśnością kilku korporacji?
https://www.youtube.com/watch?v=uqZweDxuedU
Czas niewolników Józef Białek
https://wydawnictwowektory.pl/pl/p/Czas ... oracji/176
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 17 lis 2020, 19:19

"Chociaż alianci pokonali nazistowskie Niemcy, to okazuje się, że największymi wygranymi tej wojny są sami faszyści. Według historyków, naziści nigdy się nie poddali oficjalnie, w przeciwieństwie do armii niemieckiej. Dziesiątki tysięcy wysokich rangą nazistowskich dygnitarzy potajemnie uciekło do bezpiecznych krajów - azyli, gdzie dokończyli swoje życie w spokoju. Ilu z nich znajduje się w Stanach Zjednoczonych? I jak wielu pracowało później ku chwale USA? Prawda jest przerażająca..."
https://m.cda.pl/video/9650041f
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 17 lis 2020, 20:10

Może nie ze wszystkim tak do końca się zgadzam, ale jednak ciekawa pozytywna rozmowa. A wy co sadzicie? ;)
https://youtu.be/1hSxrZO2n6A
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 17 lis 2020, 22:52

Paula mój wniosek jest taki - jesteśmy jako ludzkość poddawani obecnie eksperymentowi w zakresie kontroli umysłu .
To nic innego tylko rytualne maltretowanie ludzi złymi informacjami, noszeniem masek , liczbą zgonów , obrazami ze szpitali itp
Utrzymywany nieprzerwalnie lęk tworzy uraz .
Każde żywe stworzenie to magazyn energii .
Ci którzy sie boją lub dalej sieją ten lęk oczywiscie są w tym programie bezwiednie , jednak mają znaczenie bo wytwarzaja tą energię lęku
W sumie też sami sie w to wkręcamy ,boimy się tego co się wydarzy lub nadpisujemy sobie pewne wydarzenia.
Nasi oprawcy potrzebuja energii strachu , naszej destrukcji ,rozłąki, pospiesznej śmierci w samotności i cierpieniu ,samobójstw młodych ludzi .
Najważniejsza umiejętność to zarzadzanie tym lękiem, strachem... nawet bycie w pewnej grupie ludzi i dzielenie sie myslami da niektórym poczucie bezpieczeństwa. Musimy tylko zrozumieć ,że strach jest złym doradcą .
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 18 lis 2020, 0:01

Sowko tylko jak tu być świadomym, a przy tym w pełni spokojnym? ;) Niemożliwe, niemniej należy dbać o równowagę psychiczną jak tylko potrafimy.
Jeżeli chodzi o lęk to pewnie książkę bym napisała w tym temacie. :lol: Napisałaś takie mądre zdanie: "Najważniejsza umiejętność to zarządzenie tym lękiem, strachem..." To tak naprawdę nadrzędny cel wszystkich ludzi z zaburzeniami lękowymi. Niestety ani to proste do zrozumienia, ani do zrealizowania. Oczywiście pewnie niektórzy się oburzą, bo przecież wystarczy zmienić nastawienie do życia, zacząć myśleć pozytywnie. Jednak to jest znacznie trudniejsze... Czasem trzeba pozwolić, aby lęk "do nas przyszedł", nie zatracając sie w nim jednak. Zwyczajnie zostawić to własnemu biegowi, ale caly czas wierząc, że nie jest najgorzej, a być może jeszcze będzie pięknie. Myślę, że osoby z nerwicą, depresją, ale również bez tych zaburzeń, ale zwyczajnie empatyczni rozumieją jak trudno zarządza się lękiem. Kiedy w pewnym momencie wydaje się, ze dłużej już nie dasz rady. To co się obecnie dzieje na świecie okaleczy ludzi psychicznie, ja wiem co mówię, ja wiem jak nadmierny lęk utrudnia życie, człowiek staje się na początku nerwowy, a z czasem zwyczajnie smutny, pozbawiony sensu i nadziei na lepsze jutro. I wszędzie wokół tacy sami zalęknieni, smutni ludzie i dotyczy to tych nieświadomych, ale także i tych świadomych. Niektórzy boją sie wyimaginowanej choroby przesadzonej do granic możliwości, z kolei inni martwią się o pracę, czują sie uwięzieni w domach itd. Zabrano ludziom radość, spokój i wolność. I to jest chyba najgorsze.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości