Czas się obudzić

Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 02 gru 2020, 13:12

Kochani, czy pomyśleliście kiedyś o swoich niedomaganiach zdrowotnych, często poważnych, jak o ostrzeżeniu, a w konsekwencji wielkiej szansie życiowej?
Zazwyczaj ludzie złoszczą się i pytają: "Dlaczego mnie to spotkało?" A może trzeba zastanowić się nad tym, czy ja osobiście dbam o swoje zdrowie najlepiej jak potrafię...
Jeżeli nie, to zacznij od teraz i pamiętaj: choroba to nie tylko przykre objawy, to również ogromna szansa na zmianę życia... Wszystkim Wam życzę, tak z głębi serca, abyście zrozumieli, że macie wielki wpływ na swoje zdrowie, skorzystajcie z tego i zadbajcie o siebie. :D
A tu mam dla Was pewien filmik, lekko przedstawiony temat, ogląda się z przyjemnością, polecam ;)
https://youtu.be/6FpMhBkxBjs
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Czas się obudzić

Postautor: Fitoro » 02 gru 2020, 13:42

Paulino, myślę że każdy kto trafia na to forum lub inne o takiej tematyce zaczyna myśleć o swoim zdrowiu na poważnie . I kto lepiej zadba o zdrowie nasze jak nie my sami :P
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 02 gru 2020, 17:15

Fitoro, proszę jak oficjalnie się do mnie zwracasz :lol: , ja myślę, że trafiają tu też nowe osoby, które nie interesowały się wcześniej tematem zdrowia i pewnie przez długi czas ufały "jedynej słusznej medycynie akademickiej". Sądzę, że mogą być trochę pogubione i wcale nie wierzą w to, że są w stanie same wyjść z choroby.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 02 gru 2020, 20:01

Zastanawiałam się nad tym wpisem powyżej i doszłam do wniosku, że chyba rzeczywiście nie mam Wam nic odkrywczego do zaoferowania...
Chwilowy niepoprawny optymizm po prostu wziął górę...
Trzeba chyba wycofać się na jakiś czas...
Wy sobie tu świetnie poradzicie, macie wiedzę, Pana Bogusia, który profesjonalnie wszystko wytłumaczy.
To bardzo wartościowe forum tworzą niezwykle inteligentni i mądrzy ludzie. W dzisiejszym dziwnym świecie to po prostu "biały kruk"...
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Czas się obudzić

Postautor: Fitoro » 02 gru 2020, 21:01

Paula forum jest do dyskutowania - chyba :? dlaczego tak piszesz ? czym Cię uraziłem ?. Przeczytałem mój wpis jeszcze raz i nic złego w nim nie widzę, co więcej jesteśmy dorośli i chyba nie ma co się obrażać...nie ma o co ? :?
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 02 gru 2020, 22:14

Fitoro absolutnie nie odbieraj tego osobiście.
Rozmyślałam nad swoimi wpisami, nie nad Twoim.
I nie obraziłam się, no coś Ty, inteligentny z Ciebie człowiek, z rozległą wiedzą, wnosisz wiele na to forum...
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 02 gru 2020, 23:04

Paulo nasza Iskierko mam nadzieję, że to tylko chwilowe zwątpienie w siebie ??? :(
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 02 gru 2020, 23:22

Sowko nie było okazji, aby o tym powiedzieć, ale uważam, że jesteś naprawdę dobrym i pomocnym człowiekiem...
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 02 gru 2020, 23:56

Dziękuje Ci Kochana :) powiem Ci więcej ,jestem również Kobietą dlatego potrzebuję tu Twojej obecności ,abyśmy tworzyły mocny front
zagrzewały i ośmielały resztę forumowiczów do wypowiedzi .
Zobacz jak było tu cicho ,a trochę wciągając Fitoro rozruszaliśmy to wszystko i kilka osób dowiedzialo sie może wiecej na pewne tematy.
Tak to jest dyskusja i każdy głos jest cenny , a historie ludzkie oraz ich troski zapisuja się tu dla innych.
Czemu wątpisz w siebie ... pierś do przodu i jutro lecimy dalej :D
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 03 gru 2020, 1:07

sowka pisze:2020 Trybunał Międzynarodowy Prawa Naturalnego i Powszechnego ds. Zdrowia Publicznego i Sprawiedliwości
https://www.youtube.com/watch?v=2J19gEnji5M

UWAGA jesli
nie zdążyłeś oglądnąć ani skopiować bo yt ocenzurował

cyt.za SAMOŚWIADOMI K. i E.
Niestety cenzura YouTube, jak widać, staje się coraz bardziej bezwzględna. Wiele najcenniejszych kanałów anglojęzycznych zostało w ten sam sposób zblokowanych w ciągu ostatniego miesiąca- mimo to, ich prowadzący spotykają się na wideokonferencjach i z POGODĄ DUCHA szukają nowych rozwiązań, których jest wiele!
Link do programu na platformie Brighteon
https://www.brighteon.com/70a7bbf0-bd52 ... 17d5eaf6ef

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości