Czas się obudzić

Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 19 gru 2020, 15:31

sowka pisze:jacki caleib to bloger Miziaforum - kiedyś go czytałam dość sporo .....dziś mam lekko mieszane uczucie wobec tego człowieka i jego info choć nie znam jego intencji przecież ;)
oczywiscie sami zdecydujcie w co i komu wierzycie ....
https://www.wykop.pl/link/5330449/kim-jest-jack-caleib/

Sowko nie było absolutnie moją intencją promowanie jacka caleiba. Zwrócił jednak uwagę na ważny aspekt, czyli dodatkowe dziwnie wyglądające znaczki na mundurze policjanta, dlatego zamieściłam. Zresztą nie on jeden poruszył ten temat. Może rzeczywiście myli się on co do interpretacji. Jednak nawet oficjalne stanowisko w tej sprawie budzi niepokój. Ta biała czaszka to bowiem symbol Punishera, jednego z najbrutalniejszych bohaterów komiksu Marvela.
A tak wypowiada się o tym sam twórca komiksu:
"Niezależnie od tego, czy myślisz, że Punisher jest sprawiedliwy, czy nie, niezależnie od tego, czy podziwiasz jego kodeks etyczny, jest on banitą. On jest przestępcą. Policja nie powinna przyjmować kryminalisty za swój symbol" - stwierdził."
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Czas się obudzić

Postautor: Fitoro » 19 gru 2020, 15:59

To są morale parch. Służą identyfikacji po między sobą w danej grupie. Często używa się takich na ASG. Raczej nie szukał bym drugiego dna
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 19 gru 2020, 16:06

Fitoro pisze:Paula jeszcze raz dzięki za konkretny materiał ... jak ja/my się odwdzięczymy za Twoją prace? 8-)

Fitoro nie ma sprawy, naprawdę. :D
Przecież to sama radość dyskutować w tak zacnym towarzystwie. :D
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 19 gru 2020, 16:07

Paula to nie był absolutnie zarzut do Ciebie bo ja sama nie wiem co jest prawdą w tym materiale .... zresztą jak wielu innych materiałach , które również sama zamieszczam .
Ale to był materiał z 05/2020 i trochę się już o tym mówiło i to zdarzenie to oczywiście fakt - co przedstawia fotka tylko czy to taka " moda" wśród policjantów tj naszywka bez zgody Komendanta Policji ?
https://www.facebook.com/militarypatch/?tn-str=k*F
tu wyjaśnienia na zaistniała sytuację która wywołała poruszenie u ludzi
Mundur jest oznaką Państwa
https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/p ... 16311.html
https://www.youtube.com/watch?v=MKwr8n1uiG4
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 19 gru 2020, 16:13

Fitoro pisze:To są morale parch. Służą identyfikacji po między sobą w danej grupie. Często używa się takich na ASG. Raczej nie szukał bym drugiego dna

No więc luz, to i tak nic nie zmienia. Tego co stracili w oczach niektórych ludzi nawet sto przypiętych serc do munduru nie odbudowałoby...
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 19 gru 2020, 16:13

Słuchajcie - szukam tego tematu " ból głowy " wczoraj chciałam zamieścić materiał o SM dla Ani i nie mogłam tego znależć
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 19 gru 2020, 16:19

Sowko to jakoś trafiło po działu Pomoc.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 19 gru 2020, 16:53

O widzisz, dzieki :o Ty Paula to jak nasza Pani z Biblioteki :lol:
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 19 gru 2020, 16:56

Paula pisze
No więc luz, to i tak nic nie zmienia. Tego co stracili w oczach niektórych ludzi nawet sto przypiętych serc do munduru nie odbudowałoby...

Tak Paula wszyscy funkcjonariusze tego systemu dają ciała .....a budżetówka siedzi na pensyjkach i tez nie widzi zzagrozenia dla swojej przyszłosci ?
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 19 gru 2020, 19:25

Eugenika dla Ziemian na XXI wiek
budżmy świadomość że to nie żadna teoria spiskowa tylko twarde dowody
Film zawiera kilka historycznych faktów, które doskonale tłumaczą zawziętość Billa Gatesa we wprowadzaniu masowych zastrzyków i eksperymentów medycznych na ludziach na skalę globalną.
https://www.brighteon.com/3275da66-2cee ... 30908d3de2

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości