Czas się obudzić

sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 19 maja 2021, 11:43

Anty-covidowy Rambo. tzw zagrożenie terrorystycznewg mediów i rzadu Belgii 8-)
cóż ......a inni psychopaci wciąż na wolności i w imię prawa i procedur medycznych "mordują" ludzi ?

Trwa obława na byłego wojskowego, który grozi głównemu wirusologowi kraju
https://nczas.com/2021/05/19/anty-covid ... owi-kraju/
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 19 maja 2021, 11:45

Paula pisze:Przymusy, bonusy, nagrody rzeczowe... :shock:
https://www.radiozet.pl/Podroze/Walbrzy ... urystyczne


Obowiązkowe szczepienia w Wałbrzychu nie przeszły.
Miasto wprowadziło jednak lokalny „system bonusów”, który do szczepień przymusza pośrednio.

https://nczas.com/2021/05/19/nie-bedzie ... l-uchwale/
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Czas się obudzić

Postautor: Fitoro » 19 maja 2021, 12:29

na pocieszenie napisze, że już funkcjonuje obejście ;) związane ze szczypawką... :roll:
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 19 maja 2021, 19:37

Fitoro pisze:na pocieszenie napisze, że już funkcjonuje obejście ;) związane ze szczypawką... :roll:

Jaśniej Mości Fitoro - jakie obejście ? ;)
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Czas się obudzić

Postautor: Fitoro » 20 maja 2021, 9:03

@sowka...nooo nie bardzo chyba powinienem pisać ;) tutaj...
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
MirekP
Posty: 31
Rejestracja: 21 lis 2020, 0:01

Re: Czas się obudzić

Postautor: MirekP » 20 maja 2021, 10:59

Fitoro pisze:@sowka...nooo nie bardzo chyba powinienem pisać ;) tutaj...


Może Bogusiowi wyjaw sekret :D ?
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 20 maja 2021, 11:04

Jeśli PRODUKT(w domyśle medyczny) wymaga reklamy przez celebrytów, pomocy rządu w sprzedaży, prześladowania tych, którzy nie chcą go kupić i cenzury przez gigantów medialnych wobec pytających o skutki uboczne, to jest to produkt, od którego powinniście trzymać się z daleka.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 20 maja 2021, 11:37

Fitoro pisze:@sowka...nooo nie bardzo chyba powinienem pisać ;) tutaj...

No ładnie ....to my się tu narażamy a Ty co ? jesteś na "warunkowym" ? :lol:
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 20 maja 2021, 19:21

"Zainteresowanie szczepionkami szybko słabnie. Rząd szuka sposobów, jak zachęcić Polaków.

Wyraźnie ma przyspieszyć akcja promocyjna szczepień. – W piątek na posiedzeniu Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego będziemy proponować samorządowcom kolejne działania, których celem jest zmobilizowanie Polek i Polaków do szczepień. Przede wszystkich osób powyżej 60. roku życia, jak i osób znacznie młodszych – mówi odpowiedzialny za Narodowy Program Szczepień minister Michał Dworczyk.

Samorządowcy nie odmówią pomocy. – Będziemy współpracować – zapewnia Marek Wójcik ze Związku Miast Polskich.

– Już dwa tygodnie temu zwróciliśmy się do ministra z pomysłem utworzenia funduszu, który miałby być wykorzystany do promocji akcji szczepień. Trzeba zapukać bezpośrednio do drzwi Polaków – tłumaczy. I dodaje, że rząd wówczas nie był zainteresowany współpracą."

https://www.rp.pl/Covid-19/305199885-Ja ... spada.html

Tak sobie w sumie myślę... Pukać do drzwi można do woli, jak ktoś nie ma nic lepszego do roboty. :lol:
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 20 maja 2021, 19:57

To tak jak Jehowi , którzy swe nauki głoszą często chodząc od drzwi do drzwi. :D
Ten, kto wstąpi w szeregi świadków Jehowy, nie wyjdzie już tak łatwo z tego związku wyznaniowego.
A przynajmniej, nie bez konsekwencji. :lol:

Tak sobie w sumie myślę... Pukać do drzwi można do woli, jak ktoś nie ma nic lepszego do roboty. :lol:


Paula ja mam w swoim budynku mieszkalnym ,prywatne gabinety lekarskie gdzie testują i szczepią Covidianów , po majówce pani doktor z tego "przybytku uciech "właśnie zapukała do drzwi wszystkich sąsiadów w mojej kamiennicy z propozycja wolnej szczepionki i zaszczepienia ...(gdyż umówieni pacjenci nie dotarli i nie odwołali )
Nie wiem jak inni ,no ale ja odmówiłam bo nie wyznaje tej jej religii :D
Zaryzykowała trochę kobieta wchodząc do jaskini lwa :o

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości