Czas się obudzić

wicher
Posty: 57
Rejestracja: 07 kwie 2017, 17:30

Re: Czas się obudzić

Postautor: wicher » 20 paź 2020, 15:51

W tym co przedstawiła tu Paula jest dużo racji.
Chcą spowodować Wielki Krach i przejąć władzę podczas chaosu tym spowodowanego.
A z tymi szpitalami, na takim poziomie "opieki zdrowotnej" za niedługo ludzie będą umierać masowo.
Zresztą robiąc miejsca wypisują pacjentów, którzy niedługo bez opieki poumierają.
Dla nich, nie potrzeba aż tylu ludzi, szczególnie chorych. Zmniejszają ilość populacji, aby jeszcze łatwiej osiągnąć swoje cele.

Teraz myślę, że 5G i internet rzeczy, domknie całość obozu.
Kominy i maszty będą budowane równocześnie...
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 20 paź 2020, 16:24

A tu krótki, aczkolwiek wiele znaczący dialog z filmu "Matrix":
Morfeusz: Matrix jest wszędzie, otacza nas ze wszystkich stron. Nawet tu i teraz. Widzisz go wyglądając przez okno i włączając telewizor. Czujesz, gdy idziesz do pracy, czy do kościoła, gdy płacisz podatki. To świat, który postawiono ci przed oczami, by przesłonić prawdę.
Neo: Jaką prawdę?
Morfeusz: Że jesteś niewolnikiem. Jak wszyscy inni, urodziłeś się w kajdanach. W więzieniu, którego nie mozesz poczuć ani dotknąć. W więzieniu umysłów. Niestety, nie da się wytłumaczyć, czym jest Matrix. Sam musisz się przekonać.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 20 paź 2020, 17:27

Wiesz Wicher mnie ten film bardzo poruszył, szczególnie kiedy ogladałam go pierwszy raz. Ale jest tam też iskierka nadziei. Sporo z tego co prawdopodobnie zaplanowali nie udało się. I pamiętaj o tym przesłaniu z "Avatara": "myśmy się na to nie pisali" i oby takich jak my było coraz więcej. Powiecie może, że przecież niewiele możemy zrobić, ale ja myślę, że przekazywana sobie nawzajem wiedza, pomoc to jest potężna siła. Pozdrawiam serdecznie :D
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 21 paź 2020, 10:20

"A więc tak umiera wolność, przy gromkim aplauzie..."
https://youtu.be/F5n4Nz3p2N0
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Czas się obudzić

Postautor: Bow1 » 21 paź 2020, 11:06

Potwory nie ludzie. Bogu ducha winien starszy człowiek i takie sk...syny pryskają gazem.
Wiecie, chyba będzie lepiej jak nastąpi ta depopulacja. Ludzie w większości stali się skretyniałymi bestiami. Nie potrafię wyrazić tego co czuję.
Wracając do materiału zamieszczonego przez Paulę. Wszystko bardzo ładnie wplata się w obecną sytuację tylko ten wirus nie zadziałał. Pisałem o tym w innym temacie, że każdy wirus po kilku pasażach wraca do punktu wyjścia. Nie wiem jak to możliwe, że twórcy broni biologicznej o tym nie wiedzą. Oczywiście wiedzą, tak sądzę. Ta część mi jakoś nie pasuje do całości.
To, że zbiegną się dwie sprawy jest prawdopodobne czyli te zdarzenie geofizyczne i jakieś kroki depopulacyjne. Niezadziałanie wirusa jednak zmienia całkowicie ten rzekomy plan. Skoro rządzą światem to raczej nie są głupcami, a tylko człowiek o małej wiedzy uwierzy w skuteczność wirusa jako broni.
Dobrze się bawię.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 21 paź 2020, 11:48

Pan Adolf Kudliński z tego filmiku na yt to porządny człowiek, wielki patriota, prepers. Zresztą można obejrzeć kilka jego filmów i samemu wyciągnąć wnioski. Jeżeli natomiast chodzi o film Billa Ryana to ja również nie ze wszystkim sie zgadzam, jednak to są tylko niewielkie wątpliwości. Całość bowiem porusza. Tak myślę, Panie Bogusiu, że te plany z jakichś powodów mogą być delikatnie zmieniane. Tak jak Pan pisze zmutowany wirus nie spowoduje wielkiej epidemii, ale "wirus strachu" jak widać działa bezbłędnie. Być może to było bardziej opłacalne i skuteczne. Tak się też właśnie zastanawiam. Autor tego filmu wyraźnie zaznaczył, że kilka kwestii im nie wyszło, pomimo, jak można się domyślać, świetnego przygotowania. Co do domniemanych kataklizmów byłabym ostrożna, Ryan podkreślał, że to tylko ich przypuszczenia. Całość myślę trzeba odebrać jako ważne video, jednak do własnej analizy. Potraktujmy może jako wskazówki, nie jak niepodważalną wizję przyszłości. Tak sądzę, ale oczywiście możecie mieć inne zdanie, chętnie poczytam ;)
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 21 paź 2020, 12:07

Jeżeli chodzi o działania służb PORZĄDKOWYCH w naszym kraju i w sumie nie tylko w naszym to tak mi sie skojarzyło z "Gwiezdnych wojen":
"Jeśli jest jakaś rzecz, której się od Ciebie nauczyłam Mistrzu, to na pewno to, że podążanie za rozkazami nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem problemu w którym akurat się znajdujemy."
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Bow1
Specjalista
Posty: 381
Rejestracja: 30 kwie 2016, 3:14
Lokalizacja: Jezioro Dadaj

Re: Czas się obudzić

Postautor: Bow1 » 21 paź 2020, 12:26

Wirus nie wypalił to skuteczniej będzie zniszczyć system immunologiczny szczepionką. Mogą wtedy zdecydować komu co wstrzykną. Wyeliminują wszystkich których chcą zabić. Jakie to proste.
Barany pójdą na rzeź.
Dobrze się bawię.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 21 paź 2020, 17:53

Obejrzyjcie sobie. Polecam...
https://youtu.be/faxh7U-LBeQ
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 21 paź 2020, 22:37

Tu jest jeszcze druga część wywiadu.
https://youtu.be/n_fZSmpe838
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości