Czas się obudzić

Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 28 lis 2020, 20:08

Dziękuję Ci Sowko bardzo serdecznie. :D Rzeczywiście nie dałoby się ukryć u mnie słowiańskich korzeni. :lol:
Myślę, że raczej nikomu te nasze "rozmowy o świecie" nie przeszkadzają, w końcu temat: "Czas się obudzić" do czegoś zobowiązuje... ;)
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 28 lis 2020, 23:38

sowka pisze:A skoro to Kobiety maja walczyć o przetrwanie ludzi na Ziemi to my wolimy z innym hasłem na ustach zagrzewac ludzi .aniżeli obecne ruchy pseudo Kobiet .

Dla mnie te strajki to kuriozum, gdyby tak zapytać uczestniczki o co krzyczą to większość pewnie nawet by nie wiedziała. Potrzeba nam dobrej, pozytywnej energii, nie podsyconej politycznie niepohamowanej złości i nienawiści.
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 29 lis 2020, 0:42

Myślę ,że celem tych protestów jest zawłaszczenie sobie energii żeńskiej .
Mówię pseudo kobiety nazywając tak organizatorki, które reprezentują chore umysły .
Kobiety mają niezwykłą moc -dar rodzenia i przekazywania życia czyli -fizyczną moc ,ale również niezwykły dar i wpływ na całą planetę ,a skutki tego mogą być wielowymiarowe :)
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 29 lis 2020, 8:33

"Tysiące naukowców, dokładnie 11 258 ze 153 różnych krajów podpisało się pod artykułem opublikowanym w czasopiśmie naukowym „BioScience” wydanym przez Oxford University Press, w którym zaproponowano kontrowersyjne rozwiązanie kryzysu klimatycznego. Otóż jedną z praktycznych rad jest stopniowe zmniejszanie światowej populacji."
https://www.odkrywamyzakryte.com/naukow ... populacji/
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Czas się obudzić

Postautor: Fitoro » 29 lis 2020, 8:41

A u nas w polin namawiają do powiększania rodzin. Nawet teraz chcą aby kobiety rodziły 2x do roku :shock: :lol:
https://businessinsider.com.pl/twoje-pi ... ie/htsy7qb
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 29 lis 2020, 8:48

Czyżby brakowało niewolników? :lol:
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Fitoro
Posty: 384
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:11

Re: Czas się obudzić

Postautor: Fitoro » 29 lis 2020, 8:51

Tania siła robocza. Tylko zanim to będzie zdolne zapier... na pana to tez musi minąć te 15 lat...dziwne to wszystko
;) 8-)

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 29 lis 2020, 9:08

Ale wiesz Fitoro niewolników "hoduje się" od narodzin, ba jeszcze nawet wcześniej...
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 729
Rejestracja: 19 lis 2018, 14:23

Re: Czas się obudzić

Postautor: Paula » 29 lis 2020, 14:32

"Od 28 listopada obowiązkowe jest noszenie maseczki w pracy, niezależnie np. od zachowania dystansu. Oznacza to, że maseczkę trzeba nosić w pomieszczeniach typu open space czy na stołówce - podaje serwis prawo.pl."
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak wygląda spożywanie posiłku w maseczce? :lol:
"W końcu wszystko będzie dobrze. Jeżeli nie jest dobrze, to jeszcze nie koniec."
sowka
Posty: 1722
Rejestracja: 25 maja 2016, 22:36

Re: Czas się obudzić

Postautor: sowka » 29 lis 2020, 14:41

"Prorodzinny projekt" hmm.... pamietajmy jednak ,że biorąc socjale na dzieci oddajemy państwu swoje prawa do decydowania za dziecko .
Zobaczymy kiedy państwo odbierze swoje i w jakiej formie represji . Nic nie jest za darmo.
Dzieci są wiadomo wrażliwym tematem dla opinii społecznej ...i działa to na emocje.

W zachodniopomorskim od lat trwają pewne projekty tzw transgranicznych badań przesiewowych noworodków .
DNA naszych noworodków trafiają w obce ręce od lat - jak myslicie po co? oczywiscie pod płaszczykiem badań przesiewowych maja swój bank całej populacji młodego pokolenia
Projekt współpracy między klinikami z Niemiec i Polski jest współfinansowany ze środków unijnych. Partnerami projektu są: Klinika Uniwersytecka w Greifswaldzie, Uniwersytet im. Ernesta Maurycego Arndta w Greifswaldzie, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie oraz Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.
https://ec.europa.eu/regional_policy/pl ... nia-region
http://przesiew.imid.med.pl/download/pom_flyer_pol.pdf
Projekt "Innowacyjny, polsko - niemiecki transgraniczny program wczesnej diagnostyki i leczenia chorób rzadkich u noworodków" - RareScreen
https://www.pum.edu.pl/administracja/dz ... rarescreen

Ja chciałabym tylko zwrócić uwagę jeszcze na ten aspekt czyli tzw „Dziki Zachód” w polskich badaniach genetycznych
W naszym kraju nie ma przepisów regulujących kompleksowo obszar genetyki, w tym wykonywanie badań genetycznych. Obowiązujące regulacje w bardzo ograniczonym zakresie odnoszą się bezpośrednio do badań genetycznych, dodatkowo są rozsiane po różnych aktach prawnych (przynajmniej w siedmiu różnych ustawach). Dane genetyczne traktuje się jako dane osobowe podlegające ochronie na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych, przy czym ustawa posługuje się sformułowaniem „kod genetyczny”, oznaczającym tak naprawdę zasadę kodowania informacji genetycznej, a nie samą informację. W związku z tym ochronie podlega nie informacja genetyczna, a kod genetyczny, który jest wspólny dla wszystkich.
https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik- ... znych.html

Wróć do „Medycyna komplementara/ Biologia/ Biochemia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości